Непогодка• 06 июля 2024

Чи оформили б ви бронь сину на рік за 4к?

Враховуючи, що треба брати частину коштів у борг
Заліковий троль• 07 июля 2024
Ответ дляПуки-куки
Нет,нет и нет.Лучше эти деньги потратить на подготовку сына.Год может его и так не тронут,а дальше что?
И как вы его готовить за 10к собрались?

Не пириживай• 07 июля 2024
Ответ длямаминаБубочка
Сину б так, звичайно,все б зробила, щоб вберегти від війни, дуже рада що в мене донька, як зараз важко мамам хлопців(
Не те слово. Моєму сину скоро 11, я вже думаю, як діяти далі.
Зараз знаходимось в іншій країні, але жити хочемо у себе вдома. А з тією недокраін під боком ніхто не знає, що буде через 5-10 років, навіть якщо у скорому часі оголосять «перемирʼя».
margo-788d• 07 июля 2024
Ответ дляBegi -d913
Удалено администрацией...
ПВО стоит над Зе одним?) Какое недалекое утверждение. А вас не? Скажите это тем,кто на оккупированных недобровольно.
margo-788d• 07 июля 2024
Ответ дляПес Патрон
Конечно! Уважаю те семьи, которые нашли пути спасти мужчин своей семьи, любыми путями! Те кто предложил отсрочку, явно знают как свалить с легальными доками, автор узнавайте ещё.
А ВСУ не уважаете получается. И это сидя за их спинами
З бісиками• 07 июля 2024
Ответ дляМиззери
Что бы жил и жизни радовался , для любви
А вы для чего детей рожали ?
Радується?
Я виключно щоб задовольнити свої інстинкти продовження роду, як задумано природою( або богом, на вибір)
БоХатая• 07 июля 2024
Не раздумывая!я его не для войны рожала!
МЧСница• 07 июля 2024
Люди, які знають до кого підійти для оформлення фіктивної броні, навряд чи тут порад будуть запитувати

Маю натхнення• 07 июля 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Покажите мне хоть одну русскую мать,которая желает смерти своему сыну.Допустим,несколько сотен алкоголичек,пускай тысчу-две-да.Согласятся.Или я не права?Мученической смерти русская мама желает своему сыну,что б погиб за яхты и недвигу дубайскую путина шойгу?
Кацапи в основному воюють за гроші, щоб закрити свої івн проблеми іншого джерела заробити немає. Щоб синачка заробив, на це розраховує кацапська мами.
Саджу все зарання• 07 июля 2024
Смеялись с рашистских матерей
Презирали что они на бунты не выходят
Слабачки

Ничего не смущает после этой темы?
Бунты опасны
Я не хочу в тюрьму

Нуну
Пишите есчо
Пес Патрон• 07 июля 2024
Ответ дляmargo-788d
Регистрация на кидстаф с июня 24го) БОТ?))
Я уважаю право выбора каждого человека! Без бусиков с псами (тцк), без обязаловки идти воевать. Мать хочет спасти сына, и правильно сделает. Про то что он ’герой’ , вспомнят аж в день похорон, ну может ещё на годовщину. Для кого и ради чего и кому его смерть нужна?
МЧСница• 07 июля 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Ще й російських матушок будемо обговорювати... Може ще їм поспівчувати? Нація терористів і вбивць, всі без виключення. Ви ще розкажіть, що нас примусово мобілізують, а в них демократія, всі кордони відкриті, все на добровільних засадах... То якого дідька їх стадо суне на наші землі, чому ці сердобольні матусі не розповідають своїм синам, що вони злочинці, що їм місце в Гаазі?
Пишу, не читаю• 07 июля 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
В ваш дом пришли враги с оружием.У вашего сына двое деток и жена -красавица.Действия вашего сына?Бросить и убежать?Спрятаться и слушать крики ,охи,ахи,маты,как насилуют толпой его семью,а потом и выстрелы
Может хватит уже этой лжи
Молчалка• 07 июля 2024
Ответ дляБарбітта
скажіть де?? я теж оформлю
і мені напишіть
Де

Вам автор відписала ?

Автор - оформила б звичайно
Ніхто не хоче помирати
Навіть Коля каклета і зермацька команда - всі хочуть на Мальдіви
Молчалка• 07 июля 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Смеялись с рашистских матерей
Презирали что они на бунты не выходят
Слабачки

Ничего не смущает после этой темы?
Бунты опасны
Я не хочу в тюрьму

Нуну
Пишите есчо
Ніхто вас не звав до нас
Ніхто
Ніколи
Молчалка• 07 июля 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Может хватит уже этой лжи
Та досить вже лізти до нас
Скільки можна

Навіщо ви будку мого пса з землею вирвали ?
Вона вам так потрібна була ???
МЧСница• 07 июля 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Смеялись с рашистских матерей
Презирали что они на бунты не выходят
Слабачки

Ничего не смущает после этой темы?
Бунты опасны
Я не хочу в тюрьму

Нуну
Пишите есчо
Це тепер тема про матерів буде розкручуватися? Порівнювати будете людей, які обороняються з вбивцями? Рашистські матері такі ж злочинці, як і їх сини, які вбивають на чужій території
Наивная Хо• 07 июля 2024
Ответ дляМЧСница
Отож. Треба йти захищати свою ідентичніть. Бо хто захистить як не сини українців?
Залізна тьотя• 07 июля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
А у нас все директорами школ работают и имеют возможность «пристроить в школу сына»
О, рука-морда.
Для тих, до кого особливо туго доходить, поясню один раз - малось на увазі вихід завжди є. Крім того, щоб працювати в школі, не потрібно мати матір-директрису, там вистачає вакансій.
Міряю від одиниці• 07 июля 2024
Ответ дляНепогодка
А що мається на увазі ловлять? Типу викривають, що документи не справжні? Але ж мають за гроші робити як справжні. Чи я чогось не розумію?
Авторе, ви прикольні. Збираєтеся вступити в корупційні відносини з представником влади й ставите таки питання. Затримують при передачі хабара, попередньо роблять аудіо /відеозаписи вашої змови тощо. Великі ризики для ТЦК. Тому така сума мені видається підозрілою, зараз так мало не беруть

Наивная Хо• 07 июля 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
А скільки беруть?
Бутерброд и я• 07 июля 2024
Ответ дляНепогодка
Поки заробляє тільки на власне життя в іншому місті. Іноді я навіть допомагаю
Удалено администрацией...
Ясамаякрасивая)• 07 июля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
О, рука-морда.
Для того, щоб оформиться у школу, треба пройти тцк спочатку. Де вам з радістю випишуть повістку, поки ви не на броні. Тому там крім мами директора ще 💯 мають бути зв´язки в тцк, щоб не спіймати повістку до працевлаштування і броні.
Бутерброд и я• 07 июля 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Подготовку куда?
В гроб она предлагает готовить сыну венки и одежду купить гробовую 🤬
Бутерброд и я• 07 июля 2024
Ответ дляTaFo
ну на смерть же
Это именно на смерть
Бутерброд и я• 07 июля 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Автор, это не то что бы недорого, это практически бесплатно в нынешних реалиях
Это дорого за отсрочку
Міряю від одиниці• 07 июля 2024
Ответ дляНаивная Хо
А скільки беруть?
2000 * місяць і жодних гарантій
Міряю від одиниці• 07 июля 2024
Ответ дляБутерброд и я
Это дорого за отсрочку
За липову? Ні
Язвочка• 07 июля 2024
Ответ дляНепогодка
Порадьте, це яку наприклад?
Поліція дає 100% бронювання
Бутерброд и я• 07 июля 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
За липову? Ні
Ну можете ногу в Реале себе отпилить и будет реальная отсрочка)))
Язвочка• 07 июля 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Родина выбивает долги. В Москве студентов с правом...
novayagazeta.eu›articles/2022/12/06/rodina-…
Меню
В Москве студентов с правом на отсрочку от армии насильно забирают в военкоматы republic.ru›posts/110710
Меню
Уже вступил в силу приказ МВД, который позволяет приостанавливать действие водительских прав у россиян, не явившихся по повестке в военкомат. Права будут замораживать автоматически после решения комиссариата по уклонисту, документы нельзя будет заменить или получить новые
Маня?