Оцененная• 15 июля 2024

Где дешевле отдохнуть на море?

Подскажите где на море дешевле всего?
Греция, Хорватия?
1+1 (8 лет). Последняя неделя августа/начало сентября. Хотя б на неделю.
В какую сторону смотреть?
Зілля до весілля• 15 июля 2024
Румыния.

Эт вернячОк• 15 июля 2024
автор, ми ж не знаємо ваших вподобань по житлу та харчуванню.. тут може бути до нескінченості, кому 100 тис норм, а комусь й 50 вже дуже багато
Кукусик• 15 июля 2024
Чорногорія або Албанія будуть дешевші за Грецію та Хорватію
автор Оцененная • 15 июля 2024
Ответ дляЭт вернячОк
В обычных норм условиях.
Питание простое, типа пюре с котлеткой, каша с отбивной., салатик.
Кукусик• 15 июля 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Автор розглядає Грецію та Хорватію, це точно не про 50 тис
Принцепесочка• 15 июля 2024
Я в прошлом году поехала в Грецию с 4 по 11 сентября, из 7 дней 4 дня дожди и холодина, хотя в это время должна была быть отличная погода. В позапрошлом поехала в Хорватию во второй половине сентября, отличная погода была, правда море бодрящее 21-22 градуса, но сентябрь в Хорватии уже не сезон считается. И вообще Хорватия недешево.
ФсеСама• 15 июля 2024
Ответ дляОцененная
В обычных норм условиях.
Обратитесь к агенту
Вам подберут по вашим требованиям и бюджету
Дешевле будет Турция
Эт вернячОк• 15 июля 2024
Ответ дляКукусик
я ж написала як приклад, що мало вводних
Поторописька• 15 июля 2024
Ответ дляОцененная
В обычных норм условиях.
Каши и пюре с котлетой в любой стране дешево.
Смотрите по цене жилья плюс дорога.
Какой у вас максимум на неделю отдыха?

автор Оцененная • 15 июля 2024
Ответ дляКукусик
Необязательно. Я в этом не сильно понимаю. Мне бы меньше чем 50 тыс.
Кукусик• 15 июля 2024
Ответ дляОцененная
В обычных норм условиях.
Це харчування в ресторані чи ви плануєте самостійно готувати?
Эт вернячОк• 15 июля 2024
Ответ дляОцененная
В обычных норм условиях.
Хорватія з харчуванням в готелі - це точно не бюджетно, одразу можете це викреслювати, харчування аби бюжетніше - це або самому готувати або це буде в закладах десь поруч
ФсеСама• 15 июля 2024
Ответ дляОцененная
Меньше 50 тыс и вы пишите Хорватия и Греция
Ваши варианты:
Болгария
Турция( найти можно до 50)
Кукусик• 15 июля 2024
Ответ дляОцененная
На тиждень, тобто 7 ночей? Не вийде дешевше 50 тис. Їхати з України будете?
Поторописька• 15 июля 2024
Ответ дляОцененная
Вам на 20 или 48?
автор Оцененная • 15 июля 2024
Ответ дляПоторописька
Вам на 20 или 48?
20 это идеально. Но я понимаю то врядли.
Кукусик• 15 июля 2024
Ответ дляПоторописька
Смотрите по цене жилья плюс дорога.
Какой у вас максимум на неделю отдыха?
€25 за основну страву це по-вашому дешево? Чи може €6-7 за звичайний салат з огірків та помідорів це дешево?
Поторописька• 15 июля 2024
Ответ дляОцененная
Выезд откуда?
автор Оцененная • 15 июля 2024
Ответ дляПоторописька
Выезд откуда?
Полтавская область

Эт вернячОк• 15 июля 2024
Ответ дляОцененная
50 тис з дорогою з України + проживання + харчування?

якщо так - то це точно не ці країни які ви зазначили
Снідаю авокадо• 15 июля 2024
Ответ дляОцененная
Болгария получится или Турция автобусом
Аноним ФЕЯ• 15 июля 2024
Ответ дляКукусик
Чому?
Я знімаю апартаменти, два тижні це 30 тисяч.
МинерАлочка• 15 июля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Чому?
А дорога и еда?
ФсеСама• 15 июля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Чому?
А дорога ,питание ,страховка ?
автор Оцененная • 15 июля 2024
Девочки подскажите, 30-40 тыс реально отдохнуть? Необязательно Греция и Хорватия. Без развлечений. Море и все.
ФсеСама• 15 июля 2024
Ответ дляОцененная
Смотрите Турцию
На сайте otpusk.com можете выбирать варианты
Реально найти
Поторописька• 15 июля 2024
Ответ дляОцененная
Полтавская область
Якщо ви будете їхати самостійно автобусами, то дорога вартуватиме 10+ тис.
З такою дорогою вам ті 7 днів ні про що... хоча б 12-15...і дорога назад
Хочете зекономити, але відпочити на морі, шукайте житло з кухнею (холодильник, плита, кондиціонер) біля супермаркета на 1 і 2 лінії.
Поторописька• 15 июля 2024
Ответ дляОцененная
Реально, 3* или 4*
Copy-Paste• 15 июля 2024
Ответ дляОцененная
Болгария
Эт вернячОк• 15 июля 2024
Ответ дляОцененная
реально, але це буде щось бюджетне

я б відкрила отпуск ком та дивилась свої дати та країну хоч приблизно що мені подобається (але лише проживання - без перліту) + погратись з фільтрами на рахунок харчування, та порахувала б окремо дорогу (наприклад потяг до Київа/Львова, а там вже потяг до Варшави чи іншого міста наприклад, та дивились що по квитках на літак - звідки краще та дешевше + страховка + трансфер з/до аеропорту/чи таксі), ну або дійсно автобусом на Туреччину, але тут кожному своє...я б не змогла так