Заела_пластинка• 16 июля 2024

Коли пройде червоне пляма після опіку?

Місяць назад блендерила малому гарячий борщ і так вийшло, що різко натиснула і він прямо мені потрапив плямою на грудь. Я швидко пішла зняла одяг, змила прохолодною водою. Побачила що почервоніло. Намазала пантенолом. Трохи пощипало і я забула про це. Пухирів не було, тільки почервоніння, яке з часом зменшилося. Але до кінця не пройшло, залишилося блідо рожеве, особливо зараз, коли спека і в квартирі дуже жарко, ця пляма червоніє. Коли йду в магазин, де є кондиціонери, вона майже проходить. Чим можна помастити, щоб скоріше пройшло? Чи це нормально що так довго сходить опік, адже навіть пухирів не було.
Диверсификация• 16 июля 2024
В мене вже рік на пузі

Федорино Горе• 16 июля 2024
Я так обпіклася в березні. Теж ні пухирів нічого не було. Боліло може один день. А пляма залишилися. Але темна як наче загоріла
автор Заела_пластинка • 16 июля 2024
Ответ дляДиверсификация
В мене вже рік на пузі
Теж рожеве? А в спеку теж червоніє?
автор Заела_пластинка • 16 июля 2024
Ответ дляФедорино Горе
В мене темнувата, коли не жарко. А коли спека, як сьогодні, то воно прямо червоніє.
Плакулька• 16 июля 2024
Зазвичай плями від опіків проходять роками, але вони не розові, а коричневі.
dulenok• 16 июля 2024
как по мне, у вас нормально все. У меня ожег , правда от выхлопной трубы, прошел лет через 5-6
Снежнакомка• 16 июля 2024
В мене на коліні років 10 був, літом червоніло на зиму проходило. На обличчі рокув 5, хоч як не мастила, літом пятно проступало.
автор Заела_пластинка • 16 июля 2024
Ответ дляСнежнакомка
Дякую! А то я вже почала переживати чого воно так реагує на жару.