мегамоСГ• 27 июля 2024
Прогноз по Залужному
Кар´єра його закінчиться в Лондоні швидко. Він не буде компетентний у вирішенні консульських питань. В нього немає відповідних знань для цього.
Все на стільки не задасться, що він сам буде просити зе зняти його з посади. Повернеться в Україну.
З дружиною конфлікти, йде до розлучення. Має коханку молоду.
Королева Сарказма• 27 июля 2024
А преза вибрали компетентного і з відповідними знаннями ? 5 років тримається і творить дива.
Магиня• 27 июля 2024
Господи, що ж тепер нам робити? Як йому допомогти? Які життєві складності у людини 😞
Хоч кидай все і лети у ту Англію 😭
Тролю як можу• 27 июля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Безугла, брись звідси... фу...
Якщо це безугла, то ще й безмозгла
ПотеряласЯ Я...• 27 июля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
чтоб у этих гадалок руки поотсыхали)
Добре, зо в країні це сама більша проблема. Не дає спокою ОПі приЗЕдента цей Залужний ...
Тролю як можу• 27 июля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Удалено администрацией...
мегамоСГ
• 27 июля 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Удалено администрацией...
Вважаю його зрадником. Під час війни так зробити. Та не задасться кар´єра його.
Этожзвяздаяегообожаю• 27 июля 2024
А ви думаєте він туди поїхав питання якісь вирішувати) збіг і з коханкою розважається, прогноз непоганий
Тролю як можу• 27 июля 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Удалено администрацией...
У вас інфа викривлена.
Успокойся_Успокойся• 27 июля 2024
Ответ дляТролю як можу
У вас інфа викривлена.
Да, я не из марафона ее черпаю
Мир Мир Мир!• 27 июля 2024
Ответ дляТролю як можу
Якщо це безугла, то ще й безмозгла
Не бачу протиріччя
Тролю як можу• 27 июля 2024
Ответ длямегамоСГ
Він свою військову кар´єру будував в Британії, будує і далі буде будувати.
Він висококласний спец, в т.ч. і МР
вкрации• 27 июля 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Удалено администрацией...
Где это видано чтоб военного генерала комиссовали по состоянию здоровья вместе с его кумом. Издеваются над простыми людьми.
Апрель Ивановна• 27 июля 2024
Ответ длямегамоСГ
В смысле сам себя с должности снял и послом назначил?
220В• 27 июля 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Да, я не из марафона ее черпаю
та досить вже той марафон тягати, його давно ніхто не дивиться
Тень льва• 27 июля 2024
Гармонія на початку великої війни між Зеленським і Залужним була лише в теорії. На практиці – протистояння, інтриги, викликані боротьбою Банкової за лідерство і рейтинги. Адже Ставка працює на телевізор. Українці були обурені: з якого добра – дива повносправного бойового генерала з колосальним ратним досвідом висмикують з ядра військових стратегів і відсилають якнайдалі в незнайому йому гущавину дипломатично - чиновницького Туманного Альбіону?
Яка така нагальна потреба в цьому? У нас що, тотальна ’вибраковка’ серед випускників Дипломатичної академії? Чи надмірне перенасичення викладачами рівня Залужного у тому-таки Національному університеті оборони, Академії сухопутних військ та інших вузах?
Українське суспільство вважає Валерія Залужного ефективним військовим керівником насамперед тому, що в лютому – березні 2022 року не була знищена українська держава. Також Залужний - той, кого зазвичай називають державним чоловіком. Він здатен поставити інтереси країни понад свої особисті. Чеснота, що серед політиків зустрічається дуже рідко.
як можна обсирати Залужного?
Тень льва• 27 июля 2024
Логіка підказує, що головком Валерій Залужний свідомо прямував до своєї відставки. Він тривалий час перебував під наростаючим політичним тиском президента та його Офіса.
У Залужного непомітно для всіх нас, поступово висмикували повноваження.
Знавці кулуарних сценаріїв стверджують, що Верховний головнокомандувач і глава Офіса та окремі його заступники давали відповідні розпорядження керівникам окремих видів і структур ЗСУ, Нацгвардії, діючих на фронті підрозділів, що робило неможливим централізоване планування й управління обороною.
Головкома Залужного перестали допускати до зустрічей із воєнним керівництвом НАТО, на засідання Альянсу та обмежили реалізацію його впливу й можливостей для переговорів щодо озброєння ЗСУ.
Не люблю натовп• 27 июля 2024
мой прогноз: сначала на него советчицы тут наяривали дружно, а чуть попозже будут дружно мешать с говном. Причем одни и те же лица
220В• 27 июля 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
сам п´ю, сам гуляю...(с)
Магиня• 27 июля 2024
Ответ дляТень льва
як можна обсирати Залужного?
Як,як.... Природнім способом.
Чи є інші варіанти?