Бочка порохУ• 28 июля 2024
Здесь есть люди кто не готовит?
Мне 41 год, и максимум что я могу сделать, яичница и салат
Результат:
вже голосів:
72 (50.7%)
Нет
48 (33.8%)
Да
22 (15.49%)
Тыц
Пищалка• 28 июля 2024
раз в неделю могу куриные ноги в духовку закинуть - это я готовлю?
считаю что нет
Колишня муза• 28 июля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Глазами
Ну как вы себе это представляете? Вы знаете, что такое влагалище?) Знаете, что вагина и влагалище- это разные вещи?
Khmelnichanka• 28 июля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
В мене свекруха з Хмельницької області, ближче до Тернопільської. То теж казала що я нічого не вмію, хоча базові речі такі як картоплю зварити,кашу, плов,салати, тушену капусту і борщ завжди вміла без проблем, навчилась в гуртожитку, хоч часто і не готувала,це рідко було. Але навик був уже. Але раз не бігаю хороводи біля тієї їжі і не роблю на будь-яке свято страв з 15 складних в приготуванні - то лінива і не навчена. І так я трошки за ці роки збавила обороти, тепер у них теж готують простіше. І мені так легше.
І щодня теж було прийнято щоб страв небагато,але все складне, жирне, посмачене і багато. Теж уже Слава Богу менше готує. І все життя свекруха жаліється що втомилась на цій кухні. А як тут не втомитись з такими вимогами і танцями з бубном біля їжі? Плюс ще свекор і брат чоловіка досить вибагливі в їжі, чоловік теж,але він теж любить просту їжу, без цих фаршів-шуб-багатошарових салатів та іншого. То з ним мені не дуже складно, швидко звикла.
А звідки саме Ваша свекруха, якщо не секрет? :). Я пару років жила у Волочиському районі (Війтівці), то теж це вже ближче до Тернопільщини. В мене ще проблема в тому, що я дуже повільна, і якщо треба приготувати щось складне і трудоємке, то це реально вб´є цілий день. День життя! )))), Я на таке не підписуюсь, я краще той день проведу з дочкою в лісі на прогулянці ))))).
Колишня муза• 28 июля 2024
Ответ дляБочка порохУ
Почему глупости? Если я не рассматриваю и не вижу влагащища женщин? Они априори идеальны?
Вы точно не путаете влагалище и вагину?
Колишня муза• 28 июля 2024
Ответ дляБесбардак
Збоченці?Кому воно треба?Чи гінекологи.Троль звіздить одним словом.
Не висяча пі...
Так она не понимает разницы влагалищем и вагиной. Ну не разбирается в вопросе и пишет, что попало)
И_В_офигительных_штанах• 28 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Колишній Ізяславський, зараз Шепетівський. Може це від конкретної родини ще залежить, не знаю. Але на свята всі сусідки все те ж саме - багато страв, і дома щось смачненьке,а не вміти там готувати - ледь не злочин. На початку шлюбу може і простять,але як за рік не навчишся - то ні. Сусідка в свекрухи моя ровесниця, 34 роки, росла без матері, і хоч має дітей то готує теж все просте як і я колись. То свекруха досі каже от та Галя не навчилась а пора би троє дітей а готує несмачно. Ніби це якийсь злочин чесне слово. Я щоразу відбиваю що сусідка без матері росла і нема грошей на добрі продукти, з чого вчитись?
И_В_офигительных_штанах• 28 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Я колись теж була повільна. Але набила руку на тій їжі і зараз дуже швидка. Але між готуванням і лісом -теж виберу ліс
Khmelnichanka• 28 июля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
От точно, ніби злочин. Я пам´ятаю, як мене покликали до родичів допомогти готувати на багатолюдну подію. І ми стали крутити голубці. В людей був шок, коли побачили мої чималенькі ’конвертики´´ в пів руки ))))). Виявляється, голубці мають бути виключно малесенькими, у формі конусу, і хвостик треба якось спеціально всередину вправляти )))). Я теж була в шоці, бо того разу взагалі крутила ті голубці вдруге в житті :). Закінчилось все тим, що мене відправили чистити цибулю і часник ))))).
И_В_офигительных_штанах• 28 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
То і добре. Я люблю готувати, люблю поїсти, не люблю тратити багато грошей,все ж крім піцци і ще деяких страв - готувати дома дешевше навіть з урахуванням електрики. Але ці танці з бубнами біля страв,як правильно, заглядання в кожну деталь і оцінки тебе як господині бо не поставила 31 складну страву - не моє. Так, підлаштувалась під чоловіка і його родину трохи. Але себе не зрадила глобально, і ніхто від того не постраждав.
Теж був випадок - на свято були бутерброди з червоної риби. Я переплутала(якраз рік дитині було), і намазала маслом і поклала рибу не на багет а на білий хліб . Так лице свекрухи треба було бачити ще й змусила все перемазати. Масла потратили більше ніж планували, але ж щоб не було соромно бо що ж люди скажуть що невістка не хазяйка, не знає що бутерброди з червоної риби лише на багет або батон мажуть. Подумала лише що добре що майонезом не намазала, або плавленим сиром бо і такі думки в голові були)))
Психологічка• 28 июля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Тю, я всегда все бутерброды на тостовом хлебе делаю, хреновая я хозяйка, никто правда не решается мне такое говорить
И_В_офигительных_штанах• 28 июля 2024
Ответ дляПсихологічка
В том и дело. Как можно зацикливаться на такой ерунде? А люди могут. И меня не понимают.
Доктор Варвар• 28 июля 2024
Ответ дляКолишня муза
Прекрасно знаю
Доктор Варвар• 28 июля 2024
Ответ дляБесбардак
Не висяча пі...
У меня был такой мужчина. Разглядывал мое влагалище. Один раз даже сфоткал его и показал мне
Колишня муза• 28 июля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Прекрасно знаю
Ну и как вы себе это представляете? С зеркалом мужчины рассматривали влагалище автора?)
Моторошні троянди• 28 июля 2024
Готовить ненавижу, но очень брезгливая, поэтому приходится. Готовлю самые простые блюда, долго могу есть одно и тоже. Очень выручает мультиварка и духовка, в планах купить гриль.
Доктор Варвар• 28 июля 2024
Ответ дляКолишня муза
Что мне представлять? У меня самой был мужчина, который разглядывал мою вагину. Один раз еще и сфоткал ее. Хорошо хоть мне показал. А то я даже и не знала бы, что он такое учудил
Колишня муза• 28 июля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Ну так вагину или влагалище?
Господи, какие люди тёмные...
Милота• 28 июля 2024
Сама хотіла таку тему створити) Приємно бачити, що стільки жінок вільні від кухонного рабства. Мені 43, з ЗУ, коли виходила заміж, то небажання чи невміння готувати для жінки вважалось тут злочином. Зараз живу сама з донькою-підлітком, на щастя, без чоловіка)) Готую може раз на тиждень, як настрій є - макарони з сиром, стегна в духовці. Все решта - доставка, кулінарія, Галя Балувана, іноді на тиждень замовляю збалансовані раціони, але вони швидко набридають. Так, це не дуже дешево, я якось рахувала - на таке харчування на двох в місяць іде 25-30 тисяч (це звісно з фруктами та овочами додатково до доставок). Але скільки ж часу вивільняється на себе! І цей час як раз можна приділити саморозвитку, щоб навчитись заробляти гроші, на які можна дозволити собі не готувати))
Доктор Варвар• 28 июля 2024
Ответ дляКолишня муза
Ну так вагину или влагалище?
Господи, какие люди тёмные...
С чего это я темная? Вагина и влагалище - это одно и то же
Доктор Варвар• 28 июля 2024
Ответ дляМилота
По-вашему, готовка - это обязательно кухонное рабство?
Бочка порохУ
• 28 июля 2024
Ответ дляКолишня муза
Ну так вагину или влагалище?
Господи, какие люди тёмные...
Вагина это и есть влагалище, только на Английском, vagina-произносится ваджайна. Это одно и тоже.
Бочка порохУ
• 28 июля 2024
Если мужчина рассматривает Вагину/влагалище/ваджайну то это вот что он видит.
Ответ дляПсихологічка
Я просто ненавижу готовить. Но приходится, купила себе скороварку и рубаю в нее здоровыми кусманами все и через полчаса готово. Даже салат не хочу нарезать, тоже нарубаю на 2-3 части и жрать подано.
Я аж ржу в голос. Я уявила це. Я також іноді кусманами все накидаю і вуаля.
Доктор Варвар• 29 июля 2024
Ответ дляКрошка Енот
Он боялся, что я не сойдусь с ним. Я намного старше
И чем была вызвана его боязнь?
Милота• 29 июля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Для мене - так, і для безлічі жінок також. Але нам вбили в голову, що ми повинні. Жінка не зобов´язана, наприклад, ремонт робити своїми руками, але готувати чомусь зобов´язана. Хоча і одне, і друге - це тривала та виснажлива фізична праця. У людини має бути вибір. Особисто я люблю працювати і заробляти гроші, але ненавиджу готувати. Я щаслива, що можу не робити те, чого не люблю. Всім бажаю мати вибір, на що витрачати своє життя.
Доктор Варвар• 29 июля 2024
Ответ дляМилота
Ну а кто должен готовить, если муж работает, а жена сидит с ребенком? Неужели муж?
Доктор Варвар• 29 июля 2024
Ответ дляПусин Кукин
Ну, это идеальный вариант, согласна.
Идеальным вариантом было бы, если бы я умела готовить и делала это