дамаБезСобачки• 04 августа в 12:29
Почему я очень худая, а вешу много?
На вид кощей просто.
Все кости торчат, попы нет, живот прилип к спине.
Параметры 80-55-82.
НО вешу я 50 кг при росте 165.
Почему так? Я вообще не понимаю
Параметры 80-55-82.
НО вешу я 50 кг при росте 165.
Почему так? Я вообще не понимаю
Українська зірочка• 04 августа в 12:31
Это как раз тот редкий случай, когда тяжёлая кость)))
У меня лёгкие кости, при росте 177см, и весе 58кг, я выгляжу нормальной, не худющей...
дамаБезСобачки
• 04 августа в 12:30
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А сколько должны? 40?
Когда я спрашиваю у людей сколько вешу говорят все 43-45
Птица-синица• 04 августа в 12:32
Ответ длядамаБезСобачки
Индекс массы тела посчитайте свой
дамаБезСобачки
• 04 августа в 12:32
Ответ дляУкраїнська зірочка
Но я точно не знаю, кость вроде тоненькая))
Разве она может быть тяжёлой?
дамаБезСобачки
• 04 августа в 12:32
Ответ дляTammy21
Ви питаєте у людей скільки на їх думку ви важите?
У своїх колег, ми колись з ними обговорювали цю тему
Українська зірочка• 04 августа в 12:32
Ответ длядамаБезСобачки
Разве она может быть тяжёлой?
Очень редко))) обычно это отмазки))
Там все розмивчато• 04 августа в 12:33
В мене ваш зріст. І вага у вас реально маленька. Нащо вам важити ще менше, якщо ви уже в форматі бухінвальду? Вам подобається ваша фігура?
дамаБезСобачки
• 04 августа в 12:33
Ответ дляТам все розмивчато
Так, подобається
Там все розмивчато• 04 августа в 12:34
Ответ длядамаБезСобачки
Так, подобається
По старосту не схоже, що ви задоволені. І що багато прихильників у вас?
Щастя-здоровля• 04 августа в 12:34
Ответ длядамаБезСобачки
Тобто ви у людей запитуєте, скільки ви важите?
Це жарт?
Працівниця року• 04 августа в 12:34
А що тоді говорити про мене, якщо 51 при зрості 170. Параметри 84-62-91. Зауваження роблять постійно, що я худюща.
дамаБезСобачки
• 04 августа в 12:36
Ответ дляЩастя-здоровля
Це жарт?
Мені подруги казали колись що дуже худа. І запитали яка вага
Я сказала щоб вгадали
Ответ длядамаБезСобачки
Ясно.
У вас невелика вага) Просто для приклада -- є люди з початково неширокими стегнами, ногами, пласким животом і т.д. тобто з частинами тіла, які і створюють ’легкий’ сілуетиґ. При тому завдяки м´язам у т.ч. вони можуть важити стільки ж як і люди, які візуально виглядають більш об´ємними.
Воздух в банке• 04 августа в 12:38
Мы с подругой одинакового роста, она выглядела как кощей, а я нормально, даже местами лишний жирок. При этом я весила на пару кг меньше. Мы когда взвешивались, все в шоке были, никто не верил))
Там все розмивчато• 04 августа в 12:39
Ответ дляTammy21
Ви готові змінювати масу тіла лише заради того щоб набрати кількість прихильників?
Особисто я - так. Я собі подобаюся так більше + уваги стає в 10 разів більше. І при цьому я вдало заміжня. Так, мені подобається подобатися чоловікам. Подобається, коли вони обертаються на мене)
Ответ дляТам все розмивчато
Подобатися собі -- це одне. Підлаштовуватися під інших -- зовсім інше. Це прям дуже ризиковано.
Пс. Люди не оглядаються на вагу) Купа офігезних дівчат, які точно не підпадають під ніякі параметри.
Щастя-здоровля• 04 августа в 12:44
Ответ длядамаБезСобачки
Я сказала щоб вгадали
Дитячий садочок
Бутерброд з ікрою• 04 августа в 12:56
Ответ дляУкраїнська зірочка
Это очень худая. Я 180, норм 70 кг, меньше когда весила - анорексичка.
Українська зірочка• 04 августа в 13:15
Ответ дляБутерброд з ікрою
Просто разное строение, у меня тонкие кости, я всю жизнь лет с 17-ти в таком весе, исключая беременность, специально не худею, выгляжу нормальной...
СкрипяСердцем• 04 августа в 15:13
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я б при рості 180 см 58 уже б була б , як дистрофік. Так що більше ніж 68 ні. Важила менше питали чи не хвора
Царевна в уггах• 17 сентября в 04:45
До беременности вес был 52 рост 64, занималась спортом, активный образ жизни, питание было другое. Прошло 10 лет, практически не двигаюсь, при росте 164 вес 50 кг, дряблая внутренняя сторона бёдра, целлюлит. Выгляжу одновременно жирной и при этом вес же небольшой.