Бесбардак• 05 августа 2024
Я сделала это!
Свозила дочку на концерт, мечта исполнена)
Бесбардак
• 05 августа 2024
Ответ дляНічого вдягти
Как вам вокальные данные певицы?
мне ровно) Но шоу шикарное, она красотка, а масштаб самого концерта захватывает дух
Жертва интернета• 05 августа 2024
Автор, ви молодець. І дитині враження позитивні)
А моя від учора страджає((
Взяли з подругою квитки на концерт Ateez на завтра в Вашингтоні, виліт повинен бути сьогодні в 6 ранку, а в них другу добу ураган і всі рейси повідміняли в усіх аеропортах поряд з ними( пропонують летіти в середу, але концерт завтра... гроші за квитки втратили, гроші на бронюванні готелю втратили, на зворотні квитки гроші втратили. Сидять страждають((
А моя від учора страджає((
Значит надо• 05 августа 2024
Ответ дляБлагоуханочка
язык учите и возможно поймете
Там примитив для подростков. Ну такое...
Благоуханочка• 05 августа 2024
Ответ дляЗначит надо
а вы Гегеля почитываете ?
Значит надо• 05 августа 2024
Ответ дляБлагоуханочка
а вы Гегеля почитываете ?
Немного другие вкусы. Но Тейлор - примитив. Но идеальная бизнес модель для заработка) вот тут респект её команде
Благоуханочка• 05 августа 2024
Ответ дляЗначит надо
назовите не примитив
Значит надо• 05 августа 2024
Ответ дляБлагоуханочка
назовите не примитив
Я не буду вступать в спор с людьми без вкуса)
Тримаю свічку• 05 августа 2024
Автор, а як вам особисто враження ? Сподобався драйв, шоу ? Така кількість народу з безпекової точки не лякала ? Кажуть, що на таких заходах дуже круто відчуваються емоції, яких не буде при перегляді по тв.
Благоуханочка• 05 августа 2024
Ответ дляЗначит надо
слив, как и ожидалось
Бесбардак
• 05 августа 2024
Ответ дляЖертва интернета
А моя від учора страджає((
ого, я думаю
Бесбардак
• 05 августа 2024
Ответ дляТримаю свічку
так, саме цей драйв і вразив мене особисто