БезникаЯ• 15 августа 2024

Вы б разрешили дочери 12 лет проколоть бровь?

Вероятненько• 15 августа 2024
Просила донька. Я виразила свою думку, що то не ок в її віці на обличчі, просила зачекати 2-3 роки, обійтися поки вухами.
В результаті вона почала колоти сама: собі ніс та септум, друзям - вуха, брови, носи, септуми, пару років була ’пірсинг-майстром’... дізналась я не одразу про це. В 14 ми пішли в салон робити індастріал, бо вона робила 2 спроби сама і не змогла через незручність місця.

Зараз доньці 17. Питає про тату. Для мене це біль відвертий, навіть гарні і якісно зроблені роботи(( поки тримаюсь розмовами про те, що якісна робота дорога і на неї треба самостійно заробити грошей. Дай Бог, не піде сама до когось ’аби швидше’..

Я только за!• 15 августа 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Суто моя дуика - вуха можн проколювати і дітям, все решту після повноліття. Обов´яок батьків донести інфу про ризики і наслідки. Бо дирка на вухі то таке, а дирка на губі чи на брові то вже інше, у дитини все життя попереду, невідомо ким буде і цей необдуманий крок може нашкодити в подальшому. Та і взагалі мода на всі пірсінги циклічна, сьогодні модно, завтра - ні, а дирку вже еікуди не дінеш.
Така ж думка в мене і про тату, виросте - зай робить, і то 10 раз перед тим треба подумати
Тату - я бы как минимум полгода наносила хной и смотрела
Пирсинг - ну я бы отговаривала.
Уши то просто более нейтральное и есть у многих.
Я только за!• 15 августа 2024
Ответ дляВероятненько

Самое болезненное что я видела - пирсинг сосков. Выглядит конечно хорошо, но это столько боли, хотя надо признать я даже думала когда-то сделать, но муж отговорил.
Молчавочка• 15 августа 2024
Ні , але то моя дитина , та моя точка зору . А на Вашу мені байдуже
Бандитка Сью• 15 августа 2024
так
Вероятненько• 15 августа 2024
Ответ дляЯ только за!
’Біль’ - мала на увазі сприйняття її тіла із татуюванням.
Але це окрема історія кожної мами.
Мені раніше теж дуже подобались такі кардинальні речі, прямо в захваті була років до 30.
А потім попустило, прямо на рівні болю відчуваю втрату свідомості майже, коли бачу молодих людей із татухами у варіанті ’забите все тіло без пробілів’((
Я только за!• 15 августа 2024
Ответ дляВероятненько
Але це окрема історія кожної мами.
Да это ужас, по этому я лучше за пирсинг.
Это как мода с тоннелями у парней. Были у нескольких знакомых - сейчас все зашили, но у некоторых след такой, что нужно носить серьгу, для скрытия.

Полюю на дрони• 15 августа 2024
Ответ дляВикасикрет
та даже от ветрянки есть шрамы. как будто это так страшно)
Ну вообще да, страшно
У меня комплексы от шрамов от прыщей всю жизнь. А сколько проблем ох вывести. Так и не вывела, денег ушло как на маленькую малолитражку
А дочка мне сейчас делает нервы, и отказывается к косметологу ходить
delphoto
Коренная киевлянка• 15 августа 2024
Мені одній цікаво,чому в 12 бров не можна,а дитина малої мама наввипередки біжуть вуха колоти і у дитини не запитують?
Я только за!• 15 августа 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
’ушиэтодругое’)))

Меня тоже удивляли претензии от мамы которая одела сережки дочке в год, по поводу сына когда прокололи по его просьбе и после длительных обдумываний
Дева Мария• 15 августа 2024
Нет ! Однозначно . Не хватало еще . А в 14 что тогда ? Пирсинг в жопе ?