Мать драконов• 16 августа 2024

Не хочуть звільняти з роботи.

Позавчора отримала пропозицію щодо кращих умов на роботі. Поруч із домом ( не потрібно витрачати час на проїзд, і кошти також). Школа старшого сина та садок меншої також тут. Є можливість додаткового заробітку.
Після співбесіди одразу поїхала на попереднє місце роботи, щоб звільнитися. Роботодавець не дає дозвіл, мотивуючи тим, що попередила не вчасно (за 2.5 тижні, а не принаймні місяць..).
А я розумію, що після дуже неприємної розмови більше там працювати не зможу.
Сьогодні знову ітиму писати заяву. Спроба номер 2.
Як би вчинили ви?
Результат:
вже голосів: 131
128 (97.71%) Пішла б на нову
2 (1.53%) Свій варіант
1 (0.76%) Залишилися на попередній
автор Мать драконов • 16 августа 2024
Ответ дляДобротная
Вроде при ВП можно уволиться без отработки 2 нед
Так, можна звільнитися одним днем. Без відробіток. Але вона не хоче звільняти, бо ’попередила не завчасно’. А за 2.5 тижні нікого не знайде

oboeva• 16 августа 2024
Ответ дляМадамОхмури
Я бы просто не пришла бы на следующий день. Заява и Больничный на 2 недели. Сильно наглые у вас там.
Ну больничный на две недели ещё надо где-то взять
Мрію про пончик• 16 августа 2024
Ответ дляМать драконов
Теж казала, що має зв´язки з моєю майбутньою роботодавицею та вмовить її не брати до себе
А нахібару ви їй розповіли куди вас узяли?
Вам розповіли вище хід своїх рухів.
За ким я буду?• 16 августа 2024
Ответ дляМать драконов
Такий варіант підходить усім, крім директора.
У Вас есть ребёнок до 14 лет. Увольняйтесь без отработки. По закону.
Заявление зарегистрируйте у секретаря.
Можете вообще выслать по почте с уведомлением.
Не будь КакСвета• 16 августа 2024
Ответ дляМать драконов
А как насчет кзота? В крайнем случае, можно пригрозить охраной труда. Он не имеет права вас не уволить. Если есть несовершеннолетние дети - можно одним днем уволиться.
БолеИменее• 16 августа 2024
Ответ дляМать драконов
Давлять на те, що я ’дуже погано вчиняю’, залишивши їх без працівника. Годину вмовляли, погрожували. А в 5 годин сказали, що усе, наш робочий час закінчився, подумайте, приходьте завтра.
Законодавство зараз дозволяє направити заяву про звільнення будь яким способом: паперовий чи електронний. Наприклад заява направляється через імейл, месенджер і тд.
Добра всем!• 16 августа 2024
Ответ дляМать драконов
А с какой целью вы это выслушивали в свой собственный отпуск?
встали, отряхнулись и пошли
Отправляйте заявление почтой

Гравіцапа• 16 августа 2024
Автор, ви робите зайві рухи, бо хочете лишитись в гарних відносинах з теперішнім директором. Як звільнитись, вам вже розказали
Добра всем!• 16 августа 2024
Автор, вам надо что-то делать с собой
Вы и в других аспектах такая же безответная терпила?
Тримбулька• 16 августа 2024
Ответ дляМать драконов
Навіть кармою мені та дітям погрожували
Вы без передачи дел уходите , из отпуска увольняется?
А кем работаете?
автор Мать драконов • 16 августа 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Це школа? Із поганих колективів треба тікати, дуже дорого для здоров´я.
Моя подруга перейшла працювати в іншу приватну школу, щаслива, повністю біла зп, працевлаштування, відпускні, на відміну від інших, що вчитель не отримує відпускних навіть. Ідіть на нове місце роботи.
Так, школа. Колектив нормальний, але зашуганий. Директор - самодур. Неврівноважена, маніпулятор, хамка. Вічно тримає на роботі до ночі, викликає з відпусток, не оплачує, коли з її вини переробляєш.
Куда ж без меня• 16 августа 2024
Ответ дляМать драконов
Тікайте з чистою совісті! Хай у новому колективі все складеться!
Не будь КакСвета• 16 августа 2024
Ответ дляМать драконов
Тю, говорите «иду вам навстречу и отработаю 2 недели не больше, если нет - увольняюсь одним днем по уходу за детьми и пишу жалобу в инспекцию по охране труда». Пусть выбирают.
автор Мать драконов • 16 августа 2024
Ответ дляМрію про пончик
Вам розповіли вище хід своїх рухів.
Буду діяти. Тому що нормально працювати на попередньому місці вже не зможу
автор Мать драконов • 16 августа 2024
Ответ дляГравіцапа
Не те, що в гарних відносинах, але ж не з такою ненавистю..хоча вже зрозуміло, що не вдалося.
автор Мать драконов • 16 августа 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Дякую!
Сало не люблю• 16 августа 2024
Ответ дляМать драконов
Військовий час взагалі то.
Можна одним днем звільнитися

І поясніть директору, що ви просто лист з повідомленням надішлете з заявою, та й по всьому.
Заздрість то погано• 16 августа 2024
Вас директор школи лякав кармою?
🤣
Вона точно педагог з вищою освітою?
Заздрість то погано• 16 августа 2024
А ви зараз працюєте у державній чи приватній школі?

МадамОхмури• 16 августа 2024
Ответ дляoboeva
Купить. В нашей стране все можно купить. Или просто попросить доктора по человечески
автор Мать драконов • 16 августа 2024
Ответ дляТримбулька
А кем работаете?
Я вийшла з декретної відпустки. На моєму місці працювала людина. І мала б продовжувати працювати. В вона, як виявилося вчора, теж звільнилася... тому директор і біситься
автор Мать драконов • 16 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Вас директор школи лякав кармою?
🤣
Вона точно педагог з вищою освітою?
Вона ще й і не на таке здатна
автор Мать драконов • 16 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Звичайна державна школа. Де навіть не можна позайматися з дітьми додатково. А в новій є така можливість.
Заздрість то погано• 16 августа 2024
А який предмет ви викладаєте?
Королева краси• 16 августа 2024
Зараз військовий час, можна звільнитись одним днем, де взяти працівника, нехай думає керівник. Ви думайте про себе. Як керівник розумію, що це гемор, але якщо не можу, або не хочу запропонувати аналогічні новому оферу умови, що поробиш, слідкувати за комплектністю штату теж моя робота
from Ukraine• 16 августа 2024
Автор, у вас есть дети до 14 лет? Пишете заяву ’прошу уволить меня по ст 39 кзпп Украины в связи с уходом за ребенком до 14 лет.’ Тогда обязаны уволить день в день.
автор Мать драконов • 16 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
А який предмет ви викладаєте?
Початкова школа.
Альфред Шнитке• 16 августа 2024
Ответ дляМать драконов
То його проблеми. Хай ознайомиться з КЗпП
Папина дочка• 16 августа 2024
Автор, не партесь взагалі. В нас кріпацтво вже давно скасували 😀
Надсилаєте заяву поштою рекомендований листом з повідомленням про вручення (підстави вам вже тут написали). Обов´язково зазначається, на яку адресу направити трудову.
На роботі не з´являєтесь, розмов вести не треба. Хочуть вас звільняти чи ні - то проблеми роботодавця
Мальчижка• 16 августа 2024
Ответ дляМать драконов
Початкова школа.
Я понимаю ваше желание перейти на другое место работы, но... Это школа. Через две недели занятия. Если начальная школа, то вы ведёте у вашего класса много предметов. Нового учителя нет. Не знаю... Оставить вот так детей без учителя...