Найщасливіша• 17 августа 2024
Допомогли б фінансово родичам, які колись вас принизили словесно?
Колись давно моя близька родичка займала високу посаду в одній дуже хорошій фірмі, мала багато грошей. В той момент я втратила роботу, була в пошуках ( маю вищу фінансову освіту). І от запитала в тієї родички, чи часом не знає вона, чи немає в тій фірмі якихось вакансій. На що одразу ж отримала відповідь " Я бачила біля АТБ в шаурму шукають робітників, можеш піти спитати". І ось роки йдуть, вона втрачає цю роботу, зараз має певні фінансові проблеми і просить допомоги. Працювати зараз через ці проблеми немає можливості. Як би ви поступили?
Розбещена цяточка• 17 августа 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Почему многие думают , что родственники должны присираивать в фирму, где работают сами? А потом обижаются, что не пристроили Это ли не кумовство? Автор, мы не знаем вашу квалификацию на тот момент. Это надо просить начальство, а потом неси ответственность, чтоб не было стыдно за вас. Зачем вообще о таком просить и ставить всех в неудобное положение. Не предложила сама, значит нет мест иои не хочет с родственниками работать и ищем дальше.
можно было просто ответить, что нет вакансий, что помочь не могу, зачем унижать человека ’ценными советами’ куда ей надо идти?
Мафиозная• 17 августа 2024
Ответ дляПік Антна
Ніт !!!
Може завтра відкрию ресторан шаурми, запрошення Вам скину
Готуйте в гаманці окреме відділення для дисконту мого ресторану
Автора запрошу на вакансію бармена
І пиво на розлив поставте обовʼязково, а то в цих шаурмячних один айран, а я люблю з пивом
Розбещена цяточка• 17 августа 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Автор, ау, так что плохого было в том совете???
И кем вы тогда работали?
ну раз ничего плохо в том совете нет, то можно этот совет отзеркалить и послать родственницу на шаурму.
Эт вернячОк• 17 августа 2024
Ответ дляМафиозная
Та ну вас
Я нормальную шаурму 4 года не ела
Только кебаб. А он сухой
Я нормальную шаурму 4 года не ела
Только кебаб. А он сухой
Найщасливіша
• 17 августа 2024
Дівчата, чому багатьох так тригерить, що посміла запитати про вакансію родичку.
Давайте чесно. Коли ви в пошуках, ви жодних знайомих/близьких/друзів/родичів не питаєте за таку інформацію? Тільки ворк.юа і все?
Эт вернячОк• 17 августа 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Зацепило таки автора. По самой короне))
УраганнаЯ• 17 августа 2024
Ответ дляПік Антна
Я дома роблю шаурму смачніше, ніж скрізь.
На жаль, це в мене не монетизовано.
Ех, автор, скільки у вас втрачених можливостей. Уже б завдяки родичці на мазератті б катались
На жаль, це в мене не монетизовано.
Смакота🤗🫠
Дама с собачкой• 17 августа 2024
Автор, мне моя родная мать говорила, чтобы я шла работать кондуктором в троллейбус или уборщицей, а вы тут про какую-то родственницу.
Эт вернячОк• 17 августа 2024
Ответ дляНайщасливіша
Да. Только работа и ворк
Если у нее есть вакансия и вы хороший спец- она сама предложит
Зам. зав. Анонима• 17 августа 2024
Ответ дляНайщасливіша
У чому моя помста?
Так, чекайте. То ви всі роки після цього спілкувалися з родичкою?
УраганнаЯ• 17 августа 2024
Ответ дляНайщасливіша
Питали і нам відповіли так як і вам, тому ви її нахер пошліть і з чистою совістю живіть собі далі і не парьтеся. Це її проблеми, а ви не біржа праці як мені сказали. Вони не біржа праці, іди туди і шукай або в магазин продавцем))) це такий сорт гівна, з´являється коли тільки у них проблеми.
Щепотка_совести• 17 августа 2024
Ответ дляНайщасливіша
Не спрашиваю, потому что полно таких как ваша. Всегда искала сама. Знаю людей, которые устроились через знакомства и сэкономили нервы. И получили хорошее место.
Міряю від одиниці• 17 августа 2024
Я не злопамятная, но и не без памяти. Поэтому дала бы десятую часть от того, что она просит и сказала, что это все, чем я сейчас могу помочь.
УраганнаЯ• 17 августа 2024
Ответ дляMede
Ні, я злопам´ятна
Ви ж не просите людину на її місце роботи, а куди -небудь, щоб на хліб заробити, але буває, що люди злорадствують і прикалуються просто так, по приколу) чому тоді хтось має їм допомагати? В яку таку честь? Вони що особливі якість??? Такі як усі, може ще і гірші в сто раз.
Як мені чоловік сказав мівіна ще під санкції не попала))))) так що можете їй ящик мівіни купити) і ситно, і для шлунка корисно - бульйон і смачно відносно, а запах який, ммммм, смакота!!!
Путающаяся• 17 августа 2024
мені брат багато гидоти зробив. Але коли він захворів, я йому допомогла грошима. Але, мабуть, то тільки заради мами.
Ума Палата• 17 августа 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Можна ж було відповісти, що вакансій зараз немає, а не про шаурму розповідати.
Чумачечая Весна• 17 августа 2024
Не варто допомагати людині, яка є бидлом, і дозволила собі Вас принижувати, звичайно, працевлаштувати вона Вас не повинна була, але просто пояснити ситуацію і відповісти, що, нажаль, допомогти не зможе, було би цілком адекватно і не образливо.
Допомогла би лище посильною сумою у випадку хвороби.
СКИБИДЫШь• 17 августа 2024
Ответ дляНайщасливіша
Все норм ви спитали. Я зараз шукаю роботу, питаю всіх і вся... І це нормально. А хто пропонує поли мити з двома вищими і 20 років стажу в тому числі на керівних посадах, то я теж би запам´ятала.
Сказала б просто не маю змоги допомагати. А якщо вона б почала бикувати, то додала б, що можливо якщо б скористалася її порадою і пішла в АТБ або на шаурму, то могла б більше заробити і тоді обов´язково б допосґмогла. А так ні, не получається.
Калинові вуста• 17 августа 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Люди могут ошибаться и раскаиваться.
Не надо путать страх нищеты и голода и раскаяние
Ума Палата• 17 августа 2024
Ответ дляПьяная вишня
Автор сделала вброс и вышла. Предсказуемо.
Ну ок.. Но тема в очередной раз показывает, какие мы злые, мстительные, злорадные. Почти каждый в теме отписался прям смакуя, как бы так ответить той родственнице, чтобы побольнее, поострее. И прям чувствуется, как люди вошли в раж и какое удовольствие доставляет им проигрывать эту ситуацию ’А я бы, а вот я бы, да я бы’..
Трэш.. ’Не люди такие, жизнь такая’ как-то мало успокаивает.
Прям таки, всі злопам´ятні))
Коли людина на прохання допомоги відповідає так, як відповіли автору, то треба розуміти, що їй в подібній ситуації можуть відповісти так само. Але людина була впевнена, що вона завжди буде в шоколаді.
Солоденька цукОрка• 17 августа 2024
Автор, якщо чесно, то залежить хто ця родичка і яку допомогу просить. Звісно, вона колись була не права, і ви вправі їй нагадати ті слова. Залежить від того, які були у вас стосунки всі ці роки. Ви ж пишете, що пройшли роки. Як ви спілкувались весь цей час? Якщо була б прям біда, гроші на лікування, то я б напевно допомогла
УраганнаЯ• 17 августа 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Я б, якби...
Если бы да кабы, да во рту расли грибы!
Особенно, если тот кого ты просишь, ты ему дал вектор направления развития, ты его приютил когда тот олень учился, ты ему семью организовал, а когда то несчастное стало человеком, обмыл, обтер, обчесал его, то тебе сказало иди жри мивину и в магазин продавай. И вот советы я была бы благородная и помогла бы, я ж не такая как она, я выше, мудрее, а не какая-то тупая овца. Смешно даже читать))) И нечего сказать. Но интересно ’шо люди скажуть’!
Если бы да кабы, да во рту расли грибы!
СКИБИДЫШь• 17 августа 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ще не зрозуміло скількох вона за своє життя образила. Бо якщо вона могла так відповісти близій людині, то можна тільки уявити її відношення до чужих. І да, кожен повинен відповідати за свої слова і вчинки. І нести покарання, навіть якщо це хвороба. Тоді буде справедливо.
СКИБИДЫШь• 17 августа 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Люди могут ошибаться и раскаиваться.
Де раскаєніє ви побачили?
УраганнаЯ• 17 августа 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Не желайте никому болезни, но вот жрать меньше полезно, пусть грехи отмаливают. И фигура будет красивая)
Солоденька цукОрка• 17 августа 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Я б, якби...
Если бы да кабы, да во рту расли грибы!
Ви про що? Хто кого обмив, обтер? Автор спитала, хто як би поступив. Я відповіла чесно. Мала схожу ситуацію, тітка рідна просила. Дала, небагато, вона напевно розраховувала на більшу суму, але я і не відмовила повністю і собі дуже великого мінусу не зробила. Я і незнайомим допомагаю, називається благодійність.