Найщасливіша• 17 августа 2024

Допомогли б фінансово родичам, які колись вас принизили словесно?

Колись давно моя близька родичка займала високу посаду в одній дуже хорошій фірмі, мала багато грошей. В той момент я втратила роботу, була в пошуках ( маю вищу фінансову освіту). І от запитала в тієї родички, чи часом не знає вона, чи немає в тій фірмі якихось вакансій. На що одразу ж отримала відповідь " Я бачила біля АТБ в шаурму шукають робітників, можеш піти спитати". І ось роки йдуть, вона втрачає цю роботу, зараз має певні фінансові проблеми і просить допомоги. Працювати зараз через ці проблеми немає можливості. Як би ви поступили?
Чарівне зіллячко• 17 августа 2024
Я бы сказала ей так же как она когда то сказала мне иди мол в атб работай. Ненуашо, долг платежом красен. Какие нафиг деньги и помощь

Шкала Радощів• 17 августа 2024
В вашей ситуации нет конечно.
ЗаведУющая• 17 августа 2024
Не помогала бы
Щира українка• 17 августа 2024
Я б сказала що знаю де продають смачну шаурму, можу пригостити
Але я злопамятна
Зілля до весілля• 17 августа 2024
Автор, в чоловіка родич при посаді. Коли в мене були проблеми на роботі, просила допомогти. Сказав що може мене влаштувати контролером. Щоб ви розуміли контролери ходять по хатках розносять повідомлення, знімають показання лічильників. Зарплати три копійки, фізично важко, плинність кадрів шалена.
Я йому в обличчя розсміялась і сказала, що контролером мене візьмуть і без його великої протекції, але тепер я розумію, що допомоги в працевлаштуванні очікувати не варто. Якщо що я провідний спеціаліст в іншому комунальному підприємстві, тобто рівень зарплати і ситуацію з кадрами знаю досконало.
Свекруха через це на мене образилась, бо як так він же допомогти хотів, а я така скотина не ціную.
А чоловіку сказала, якщо взнаю, що ти цьому ’благодійнику’ на халяву ноути, планшети та компи ремонтуєш, буде скандал 80 рівня
Тому у вашій ситуації ні, хай сама гребеться тепер.
Зілля до весілля• 17 августа 2024
Ответ дляНайщасливіша
Дівчата, чому багатьох так тригерить, що посміла запитати про вакансію родичку.
Давайте чесно. Коли ви в пошуках, ви жодних знайомих/близьких/друзів/родичів не питаєте за таку інформацію? Тільки ворк.юа і все?
Автор, не звертайте уваги. Питають про роботу всі, у кого є знайомі чи родичі.
Ваша родичка повелась негарно, я згодна що вона вас принизила.
Згадую ситуацію, я після універу шукала роботу. Мій батько питав у свого клієнта про вакансії, на що той відповів, що з моїм рівнем мені носки в´язати та гриби вирощувати. Я знаю, як то образливо. Якщо що, я дуже швидко знайшла роботу. І мене через півроку моя головбух забрала з собою в іншу компанію.
То просто такі люди, принизити іншого їм за щастя.
Мій батько потім відмовився з цим чоловіком працювати, то той ще довго не міг зрозуміти, а що такого він зробив.
Миззери• 17 августа 2024
Ответ дляНайщасливіша
Нормально все автор , нормально спрашивать у всех, вы работу искали а не денег просили
Нет , я б ей не помогала , отвратительно она вам тогда ответила
Я с дуру помогала пару раз родственнице которая тоже раз высказалась в мою сторону неприятно потом дошло что мне просто юзают когда удобно

Та не реву я• 17 августа 2024
Ответ дляПік Антна
Я дома роблю шаурму смачніше, ніж скрізь.
На жаль, це в мене не монетизовано.
Ех, автор, скільки у вас втрачених можливостей. Уже б завдяки родичці на мазератті б катались
Поделитесь рецептом)
Пік Антна• 17 августа 2024
Ответ дляТа не реву я
Поделитесь рецептом)
1. Пасируєте цибулю + куряче філе кусочками
2. Пасируєте цибулю + шампіньйони кусочками
3. Червоний болгарський перець кусочками
4. Помідорчики кусочками
5. Червона цибуля напівкільцями
6. Зелень мілко (петрушка, укроп, базилік).
7. Сир радомер на крупній терці

Ці слої викладуєте доріжками на лаваш, змазаний майонезом + французською гірчицею. Одна сторона 1/3 лаваша має бути без начинки замикаючою, для гарного склеювання. І скручуєте лялічки
І на гриль або на суху сковорідку під кришкою припікаєте з 2х сторін.
Смачного!
Взимку я можу замінити іншими овочами, наприклад корейською морковю, або шинкованою капустою з зеленню і маринованими огірочками. Шаурму можу робити кожен раз різною. Зараз не хочу, маю смачний болгарський перець
Свідок Перемоги• 17 августа 2024
Ответ дляdreamsunny
Я бы ее в шаурму отправила на заработки.

В трудный период жизни поняла, что нет друзей и родственников. Есть только попутчики и семья.
А что значит попутчики?Это кто?
Кишмишная Мая• 17 августа 2024
Допомогла б, але я не злопам´ятна і вірю, що люди міняються. Сто раз в цьому переконувалась.
КучМала• 17 августа 2024
Сказала бы родственнице , что в шаурмичной возле вашего дома ищут уборщицу. Пусть пойдёт спросит , может ей подойдёт.
dreamsunny• 17 августа 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
А что значит попутчики?Это кто?
Это наше окружение, люди, с которыми на определенном этапе нам по пути. А дальше пути расходятся и каждый идёт своим путем.
Нашли в капусте• 17 августа 2024
Нет конечно, я зло помню всегда и никогда и пальцем не пошевелю.
Приму в дар• 17 августа 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Почему многие думают , что родственники должны присираивать в фирму, где работают сами? А потом обижаются, что не пристроили Это ли не кумовство? Автор, мы не знаем вашу квалификацию на тот момент. Это надо просить начальство, а потом неси ответственность, чтоб не было стыдно за вас. Зачем вообще о таком просить и ставить всех в неудобное положение. Не предложила сама, значит нет мест иои не хочет с родственниками работать и ищем дальше.
А чего тогда эти же родственники считают,что им должны помогать материально?
Паспортний стіл• 17 августа 2024
Ответ дляНайщасливіша
ні, не питаю. простіше самій шукати.
якось подрузі запропонувала взяти нашу однокласницю, ми втрьох вчились у школі, з тією дівчиною близько не товаришували, але знали її добре. а подруга почала мені щось заганяти, що не візьме її, бо в нас був однаковий старт (школа), і тепер подруга начальник відділу, а та дівчина простий бухгалтер. ну я мовчки це послухала та зробила висновки. доречі, їм якраз простий бухгалтер і потрібен був.
потім, коли я залишилась без роботи, та сама подруга на диво сама нібито хотіла запропонувати мене у сусідній відділ, я її ні про що не просила та не питала. я погодилась на її пропозицію допомогти, але це все залишилося на рівні розмови між нами.
Творю чудеса• 17 августа 2024
Ответ дляМафиозная
Ну якщо на лікування просить, може і дала б, тим паче близька родичка, ви пишете, але я образи не тримаю , забуваю
Мне вообще странна помощь исключительно на лечение или похороны, а вот на жизнь и что-то жизненное не принято помогать, даже имея возможность.
Подсознательно люди возвеличивают себя в своих глазах и окружающих , показывают свое «великодушие», что ли, растут в своих глазах и радуются, что не с ними такое.
Это искренне, когда человек готов поддержать и в радости, и в горе.
ЭмчЭндЭм• 17 августа 2024
Послати на
ЭмчЭндЭм• 17 августа 2024
Ответ дляМафиозная
Кредит,ні?