Заздрість то погано• 30 августа 2024
Якби ваша близька людина злиняла з країни...
Добрий ранок, дівчата.
Не троль, просто цікава думка інших стосовно питання.
Чоловік/хлопець/близька людина злиняв з України, кинувши дитину, бо боїться війни, ненавидить країну. Як би ви віднеслися до такого вчинку? Для мене, наприклад, це просто ппц, обриваю всі зв´язки зразу.
Гарного дня всім!
Результат:
вже голосів:
603 (64.56%)
Його право
226 (24.2%)
Сци...ло
105 (11.24%)
Відповіді
Розбещена цяточка• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Бо була вже за кордоном, перспектив немає і любить країну, волонтерить, є житло поки, всі рідні тут.
А из какого вы города?
Hannah dear• 30 августа 2024
Я з такими не спілкуюсь, то інше життя якесь. Як комахи та росіяни.
Зяблик протестант• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
І те, і інше
В мене кума така, супер патріоткою стала. До і на початку війни кричала, що в Україні робити нічого, їдьте з дітьми... А тепер не спілкуваться, бо я мала б повернутися, привезти дітей, включаючи 20річного сина , і на благо економіки на 20000 працювати -лише тоді я варта поваги. А як вже виїхала, то працювати всім по максимуму і на ЗСУ відправляти і всюди про це трубити. Дітей не правильно виховую, не достатньо патріотично. А все тому, що вона знайшла собі нове захоплення, щоб довести собі, що вона краща за все приземлене суспільство, герой сьогодення. Тільки є один момент, вона не знає відповідальності за дітей, рідних, яку несуть матері, незважаючи на обставини навколо і особливості дітей чи рідних -ця відповідальність просто є постійно. А партнер часто просто зливається, в моєму випадку прикриваючись війною в країні, але вона і це виправдовує, він же не втік, а на мінімалку працює, в конверті в 4 рази більше отримує, прогулює, ховається , але ПАТРІОТ, бо картинки постить і засцяв виїхати.
Малая еще та• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Я была б рада, если б мой муж мог выехать и ехала б с ним. А в этой семье просто уже нет общности и семьи по сути. Нормально я отношусь к ситуации, если жена ехать не хочет, а он не хочет воевать, то всем так будет лучше. Жена найдет себе патриота, а он обычную женщину без заморочек
Зяблик протестант• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Ні, вже були, поки тут є житло і всі рідні, не лінія фронту, другий раз нк виїде.
То ви банально боятися труднощів, а чоловік виявляється гарно? А як припече, то й про чоловіка згадаєте. Сподівання у вас не син.
Малая еще та• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Кто ей доктор
Крошка Енот• 30 августа 2024
Ответ дляНа привозе
немає добровольців, далі що? що конкретно ви пропонуєте? все намагаюся отримати цю відповідь і ніхто щось не дає її
Я предлагаю идти на фронт всем советчицам , которые считают что мужчины обязаны идти воевать, даже не добровольно. И эти патриотичные и героические советчицы должны быть на фронте в первых рядах и показывать всем пример . Вы как, уже идёте воевать ?)
Natalia505• 30 августа 2024
Ответ дляKira2022
Значит конец войны, если никто не хочет воевать 🤷
Яким чином? пуйло хотів і хоче. В нього є бажаючи, і з операцією на курщині їх ще буде більше. Більше людей які хочуть нас вбивати.
ГоловнаЯ• 30 августа 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Она действительно смешная, если думает, что её мнение настолько важное что люди должны менять жизни и судьбы. А то она уважать не будет.
Зяблик протестант• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
До зрадника? Ніколи, як жити з людиною, яка ненавидить Україну?
Країну ненавидіти він не може, але обставини, в яких йому довелося з якихось причин пережити в країні, відносини з суспільством, то інша справа - щось же йому допекло настільки.
Зяблик протестант• 30 августа 2024
Ответ дляБурундучиха
Не общаюсь с такими. Знаю что незаконно выехали.
А себе вважаєте героєм, бо....?
Шлях до зірок• 30 августа 2024
Ответ дляОдні думки
А что ему оставалось, если она уже бегала за границу и больше не хочет?
Тогда к чему тема, взрослые люди распоряжаются своей жизнью. Жена решила за себя и за ребёнка жить в войне, муж решил сохранить свою жизнь.
Значит дальше им не по пути.
Ребенка жалко в этой ситуации.
Больше удивляет мама.
Значит дальше им не по пути.
Ребенка жалко в этой ситуации.
Больше удивляет мама.
Дева Мария• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Дитина є спільна, він просто кинув і мовчки виїхав
Это ваш бывший ? Вы бы хотели чтобы и вашего общего ребенка забрал? Или в чем обида ? Выехал и не спросил вашего разрешения ?
Гопница-Советчица• 30 августа 2024
ви обриваете зв´язки, а він намагаеться їх налагодити??
то вам спеціально так сказали, щоб ви не лізли зі своїм судженням у чужу родину...
Natalia505• 30 августа 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Нет, одна.
Только в псевдопатриоток сидящих на диване и прикрывающихся детьми - есть оправдание ’почему не я, а кто то другой!’
Так може писати тільки людина яка об´єктивної реальності не розуміє. Ви живете як автор, чи може як я? Що означає псевдо патріотизм? Людина, з якої почалось обговорення, чекає чоловіка з фронту. У вас з нею однакова реальність? Яким має бути її особистий патріотизм? Її емоції мені зрозумілі, а таких як ви ні.
ГоловнаЯ• 30 августа 2024
Ответ дляДева Мария
Действительно. Автор же должна была санкционировать, подумать, разрешить.
Marinamariana• 30 августа 2024
А за что он ненавидит Украину ? За то на Украину напала русня ? Он дефективный .
Natalia505• 30 августа 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
І що вам заважає покинути дитину на родичів чи державу і піти захищати країну разом з чоловіком?
Держава ж потурбується про вашу дитину.
Яка муть...
Барвіночка• 30 августа 2024
Ответ дляКрошка Енот
Советчицы ждут правильный момент. Как только вернётся главная амазонка-арбалетчица из Гамбурга, так сразу в бой. Ещё не время.
Щось не спиться• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Краще розкажіть як йому це вдалося
АБВГДейка• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
А дитина як же, яку залишив? Винувата?
А что мешало маме выехать с ребёнком?
Чем ребёнок виноват?
Барвіночка• 30 августа 2024
Ответ дляМалая еще та
У нас в городе сегодня поставили блокпосты, ищут добровольцев и патриотов. Обычно с рейда два бусика набирают.
Ответ дляNatalia505
Обычным, ну а какие ещё могут быть варианты, если люди не хотят воевать? Вот вы же с мужем не воююете? Нет, вот и остальные не хотят 🤷
Сіточка• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Він ненавидить саме країну чи те, що робить влада?
Барвіночка• 30 августа 2024
Ответ дляMarinamariana
А как он выехал границы закрыты
На самокате
МаргариткаW• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
и правильно сделал. это его жизнь. и она одна.