Заздрість то погано• 30 августа 2024

Якби ваша близька людина злиняла з країни...

Добрий ранок, дівчата.
Не троль, просто цікава думка інших стосовно питання.
Чоловік/хлопець/близька людина злиняв з України, кинувши дитину, бо боїться війни, ненавидить країну. Як би ви віднеслися до такого вчинку? Для мене, наприклад, це просто ппц, обриваю всі зв´язки зразу.
Гарного дня всім!
Результат:
вже голосів: 934
603 (64.56%) Його право
226 (24.2%) Сци...ло
105 (11.24%) Відповіді
Барвіночка• 30 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Ні, всі не хочуть, а ті що десять років воюють то їх там нєт.медикинь не має які людей рятують, військових немає вже, ніхто ж не хоче, та й на курщині нікого не було. Ваша особиста задача всіх цих людей знецінити?
У чому саме ви мене звинувачуєте? За якими статтями?

Малая еще та• 30 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
У нас в городе сегодня поставили блокпосты, ищут добровольцев и патриотов. Обычно с рейда два бусика набирают.
Добровольцы и патриоты все или воюют до сих пор или уже умерли или покалечились, к сожалению. Кто хотел, уже давно пошел воевать.
Барвіночка• 30 августа 2024
Ответ дляя Кукарача
Обрываю все связи з теми, кто голосовал за Зеленского и что привело к тому, что имеем. И это люди вроде автора
У мене більше половини оточення проголосувало за нього. Втім, багато хто вже виїхав, так само як і ті, що голосували проти
Медсестричка• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Бо була вже за кордоном, перспектив немає і любить країну, волонтерить, є житло поки, всі рідні тут.
Это ее выбор , она с ребенком может уехать в любой момент , в чем проблема ?
Медсестричка• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
До зрадника? Ніколи, як жити з людиною, яка ненавидить Україну?
Хватит уже троллить , такой примитив
дама_из_декрета• 30 августа 2024
если по тихому, не обсудил со мной, никак не проговорил это, просто взял и исчез, а через 3 дня написал - я в Польше, гудбай, то, конечно, это писец.
Барвіночка• 30 августа 2024
Ответ дляМалая еще та
По вашему, мобилизация сейчас носит принудительный характер? Люди боятся, не хотят туда идти, но их заставляют всеми возможными способами? Нет, это категорически невозможно

Пекельнi Борошна• 30 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Так може писати тільки людина яка об´єктивної реальності не розуміє. Ви живете як автор, чи може як я? Що означає псевдо патріотизм? Людина, з якої почалось обговорення, чекає чоловіка з фронту. У вас з нею однакова реальність? Яким має бути її особистий патріотизм? Її емоції мені зрозумілі, а таких як ви ні.
Псевдопатриот это такие как аноним ’на привозе’, который сам не пошел воевать, а других отправляет.

Да, кто угодно только не она.
Причем тут муж? Она ж может спокойно идти с ним воевать вместе. Зачем прикрываться тем что кто то воюет вместо нее?
Пекельнi Борошна• 30 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Яка муть...
Удалено администрацией...
Барвіночка• 30 августа 2024
Ответ дляМедсестричка
Та нормальную тему автор создала, хоть и троллит, но не совсем чугунно-деревянно.
Шлях до зірок• 30 августа 2024
Ответ длядама_из_декрета
Так мы не знаем всего происходящего в этой семье. Возможно там жена ’павлик морозов в юбке’, готовая сдать мужа, ведь она волонтёр.
Обычно у женщин семья в приоритете, а тут волонтёрская деятельность. Пазл не складывается.
Вільний митець• 30 августа 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
В цій ситуації зрадниця Ви. Україну Ви любите більше за чоловіка - батька вашої дитини.
Это всё просто красивые слова, не более.
Вільний митець• 30 августа 2024
Ответ дляЕкатерина27
То есть, если бы он забрал с собой ребенка, вы бы поддержали его выбор?
и он не был бы предателем...
дама_из_декрета• 30 августа 2024
Ответ дляШлях до зірок
ну я написала как бы я отнеслась, если бы была женой или девушкой этого парня и матерью его ребенка.
Вільний митець• 30 августа 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Автор, після зняття анонімних коментарів ви до нас ще повернетеся 😂?
Ну что Вы, все патриотки могут только анонимно Родину любить.
Natalia505• 30 августа 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Удалено администрацией...
Вона працівник тцк чи може голова влк? Яким чином вона відправляє інших на фронт? Вашого вже відправила?
Natalia505• 30 августа 2024
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Ви з якою ціллю цікавитесь? Чи просто моя особа тригерить?)
Чарочка діда• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
А дитина як же, яку залишив? Винувата?
а для чого ви маніпулюєте дитиною? Ви би дали вивезти дитину?
Natalia505• 30 августа 2024
Ответ дляБарвіночка

Чарочка діда• 30 августа 2024
Ответ дляМамин тріль
А дружина чому не поїхала? Насамперед він для мене дивний у тому, що покинув сімʼю
так ми не знаємо, які коні мочила дружина. А судячи з теми, то там породисті арабські скакуни були
Чарочка діда• 30 августа 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Що вам більше обурило Непатріотизм чи що дитину кинув?
може автор на військові розраховувала, а тут
Сіточка• 30 августа 2024
Ответ дляя Кукарача
Аналогично.
Чарочка діда• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Ні, вже були, поки тут є житло і всі рідні, не лінія фронту, другий раз нк виїде.
то хто винен? тільки мама, що так настроїла дитину в уходу своєму комфорту
Natalia505• 30 августа 2024
Ответ дляВільний митець
Ненавидіти аналогічно. Тільки під анонімом...
Чарочка діда• 30 августа 2024
Ответ дляЛастоноша
И потому, что она не смогла нормально пристроить свой зад в Европе, устроится на работу, надо теперь манипулировать ребенком, потому что мужик выехал??!
ще й дитині життя псує
Чарочка діда• 30 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
Сколько пафоса
зате тепер знаєте, хто такі сідунихи)))
Вільний митець• 30 августа 2024
Ответ дляNatalia505
А чому сліпо слідує за пропагандою? Тобто, вона в принципі не може любити країну де живе, своє місто, своїх друзів які лишаться? Це у ваші картині світу нереально? Її любов не вартує поваги? Він має право на вибір, а вона ні?
так она так любила-так любила, что свалила сначала аж бегом. а когда поняла, что там пахать надо - прибежала обратно, рассказывать всем о предательстве и своём патриотичном патриотизме.
Чарочка діда• 30 августа 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Правильно сделал. Я бы поддержала мужчину и его выбор. Если его заберут на войну, то с ребенком он будет видеться раз в год на 10 дней. И хоть бы еще ничего с ним не случилось на войне. А вот если он уехал, ничто не мешает ему помогать ребенку, можно созваниваться по вайберу и забирать ребенка к себе на каникулы
так то Ви. а автор вже може в умі і виплати зо нього розподілила. А тут такий облом
Natalia505• 30 августа 2024
Ответ дляВільний митець
Вас це турбує? Як на мене просто вибір, він може змінюватись. Навіть чоловік автора ще може повернутись, через деякий час. Хто знає що в їх головах?
Вільний митець• 30 августа 2024
Ответ дляNatalia505
ну так переобуваться, да еще потом пафосно рассказывать про патриотизм - это двойные стандарты, и это действительно мерзко.