14 сентября в 22:50

Дивна поведінка чужої дитини відносно моєї. Як бути?

Прийшла із сином (1,5 р.) до подруги в магазин продуктів. Вона пригостила малого печивом (не з цього магазину, магазин ковбас та сиру взагалі), дитина колупає те печиво, ми спілкуємось, аж тут відвідувачі. Ми відійшли, щоб не заважати. Зайшла мама із сином (десь 3-4 р). Він одразу: – Я хочу такое же печенье, как у малыша!
Мама нічого конкретного не відповіла. Цей малий думав-думав і почав сесію пасивної агресії: – Он некрасивый! Он противный!
Мамця мовчить. Далі починає хизуватися іграшковим мобільним перед моїм малюком, а йому однаковісінько! Розчавлений, ображений та голодний на печиво, перед виходом торкається до пальчика на нозі мого сина і втікає. Боляче не зробив, бо тоді б історія мала продовження, просто, як зміг, показав своє "пхе"! Я була не готова до такого "приколу", але тепер обдумую варіанти, що (і кому) казати й робити. Досвідчені мами, підкажіть, будь ласка. Чи поділіться своїми трешовими історіями та тим, як геніально вийшли переможницею.
Чарочка діда 15 сентября в 03:06
Ответ дляРозвідка Маші
Та у Вас там безліміт)))) Ну стравіть трохи, мо´ полегшає))))
Авторе, ну подивіться все ж відповіді вам і в загальному реакції на пост. Зробіть розумні висновки, а не накидайтесь на інших. Реально ситуація не вартує і виїденого яйця. Вам нервів і переживань не вистачить на кожну таку подію, бо скільки приколів і більшого трешу буде ще на площадках і садочках, ви і не уявляєте.
А у нас макарошки 15 сентября в 03:33
Ответ дляБабця в мештах
Хто повинен говорити лагідно? Тут же що не тема, то до чужих дітей ти не маєш права і обмовитись. У того хлопчика була своя мама і вона мала на це відреагувати.
На що?
На дитячі хизування іграшковим телефоном?
В декреті зовсім скучно?
А у нас макарошки 15 сентября в 03:41
Ответ дляБабця в мештах
Оце вас поперло. Відразу відчутно до яких мам ви відноситесь. Я автора захищаю трішки. Бо нещодавно була свідком інакшої ситуації. Ходжу плести сітки. Приміщення не є велике. Прийшли дві мами подруги з хлопчиками по років 7. Вони гралися, заважали плести і несамовито говорили-кричали. Я все розумію, що це діти, ще й хлопчики. Але то неможливо було терпіти. Мами мабуть ті звикли до такої неадекватності, мовчали. Були і інші ще люди, ми тільки переглядувались. Ніхто не хотів сперечатись. Я не витримала, попросила їх тихіше. Реакції нуль. У мам теж нуль. От що було робити?
Лікувати нерви
Діти не повинні мовчки сидіти (ти дивись, голосно говорили!) тільки тому, що у вас нерви розшатані
А у нас макарошки 15 сентября в 03:48
Ответ дляНачальник Анонимов
Автор, дивіться за своєю дитиною, і ігноруйте інших дітей. От як вашій дитині буде загроза, битимуть, то будете захищати свою дитину. А мамі вже тої дитини на свій розсуд кажіть щось. Зазвичай у відповідь можна почути, куда вам йти)) бо ті мамки такі ж самі , як і ви. Нервові.
Через 1,5-2 роки автор не буде бачити нічого дивного в тому, що її бубочка хизується іграшкою перед іншим.
Бо це ж ЇЇ і він маленький
А у нас макарошки 15 сентября в 03:54
Ответ дляСиреневая цапля
От коли ваш 3-річний зайде до магазину і побачить печиво і буде облизуватись і від образи говорити нісенітницю, а ви його привселюдно вичитаєте, скажете ая я яй, хлопчик їсть своє печиво, а ти такий негідник його ображаєш, тоді нам розкажете.
P.S. Ніякої дичини від 3 річної дитини ми не побачили. Лише декрет головного мозку
Тоді автор настрочить тему-’ противний 1,5 річний жував печиво, чим наніс травму моєму пирожочку і провокував його’
А у нас макарошки 15 сентября в 03:57
Ответ дляЗлива інформації
А шо це дитина автора лізла до іншої дитини? Чому автор повинна відводити? Особистий простір порушувала інша дитина вот її і повинні відвести. Зауваження роблять агресору, а не жертві
Особистий простір не порушений, і в чому агресія?
Якщо вам ввижається агресія в будь якій дитині, яка щось посміла сказати та сторону вашої-то вже до спеціалістів
А у нас макарошки 15 сентября в 03:59
Ответ дляАшотакоя
є найпростіша формула ’поступися дурню’, російською звучить ’удд- уступи дураку дорогу’, нема сенсу щось доводити, ну зробити тій матері зауваження, щоби що? коли щось робиш, треба чітко розуміти ціль, навіщо це, що ти хочеш отримати з цього? виховувати чужу дитину? виховувати чужу дорослу жінку? навіщо? просто відійди та й усе, не псуй собі нерви
Цій формулі і слідувала мама 3-річки.
Не слід бачити дичину там де іі немає
А у нас макарошки 15 сентября в 04:08
Ответ дляБабця в мештах
Я цього не розумію. Гадаю є різниця між 1-2 рочками і 7. І не про дітей мова. Питання до батьків. Їх діти приносять явний дискомфорт декільком людям. Коли ти в себе вдома, то роби, що хочеш. Але є ж теж правила, години, коли ти вже не повинен цього робити, щоб не заважати іншим відпочивать. Можна ж хоч щось мамам було сказати, зробити зауваження. Людина повинна так жити, щоб не приносити іншим дискомфорт. Поки вона неповнолітня, за неї відповідають батьки.
А вони приносили вам дискомфорт після 23-00?
Джинци на Флісі 15 сентября в 04:14
Удалено администрацией...
Чарочка діда 15 сентября в 04:42
Ответ дляБабця в мештах
Дітям по 7 років, а не 1,5 і 3 та дилема як вийти переможницею. Такі діти набагато більше розуміють зауваження та наслідки за неслухняну поведінку.
Бойова 15 сентября в 06:08
Ответ дляSo_so
Я в такой ситуации бы заговорила с ним ласково. Возможно попросила бы у подруги ещё одно печенье и спросила у мамы разрешения угостить.
Згодна, це адекватно
Нульовий сантиметр 15 сентября в 07:19
Якась аж занадто звичайна ситуація, щоб її виносити на обговорення. Уявляю, що ви будете писати, коли почнеться садок/школа/перехідний вік...
Шеллар 15 сентября в 07:35
Декрет головного мозку - це страшно. Чекаємо на продовження бойовика ’з щитом чи на щиті. Ясельна група - продовження’. Мда, одна в полі воїн.
ХаДиДиШь 15 сентября в 07:40
Ответ дляОколовита
Боже, Реально?
Виростіть для початку
Ви що,, бубочку Абідєлі, до пальчика торкнулись...
Таки правду кажуть, що яжемать головного мозку - то страшне((((
ХаДиДиШь 15 сентября в 07:43
Ответ дляВсім шампаньського
Полно мам которым вообще наплевать на такие ситуации. И не важно сколько ребёнку, 3-5-7. Ребенок козлячит, а мама как буд-то не замечает. А не дай бог замечание сделать, сразу истерика наступает
Така мамка- це автор у майбутньому))))
ХаДиДиШь 15 сентября в 07:50
Ответ дляРозвідка Маші
Ні, шановні, не в мене декретна деградація, а в тих, хто не може докумекати, що були не лише двоє малих, а й дві дорослі жінки, кожна з яких може якось коригувати поведінку своєї дитини! Чи ви мовчите й своє робите, коли ваша творить якусь дичину, відносно чужої дитини?

P.S. Ділитися замацаним печивом – якось не зовсім гігієнічно, як мінімум. Людина собі до чаю купила, а інших гостинців не мала.
А ще більш негігіієнічно двом дорослим жінкам це -одній пригощати дитину печивом у м´ясному відділі руками від м´яса і м´ясних виробів, а другій - стояти в тому відділі біля прилавках з чавкаючою дитиною.
Але в мене інше питання: авторе, Вам не ліньки з двох акків працювати? Чи тема -заявка на топ?
ХаДиДиШь 15 сентября в 07:51
Ответ дляБоВжеВільна
’Трирічка почав сесію пасивної агресії, показв своє ’пхе’’... Де ви цього начиталися?
Теж посміялась)))) відразу видно підписантів ютубів блоХерів))))
ХаДиДиШь 15 сентября в 07:58
Ответ дляСиреневая цапля
Ви це серйозно пишите????
Автор - тріль, розкручувати тему з акків-клонів
emerald_88 15 сентября в 08:03
Все так накинулись на автора, будто не увидели фразу ’Он некрасивый! Он противный’. Вот за это, я считаю, можно и нужно было поставить на место ту мамашу. И вообще, придерживаюсь правила, что если мама не воспитывает, то воспитает улица, поэтому при отсутствии адекватной реакции мамы на обзывательства, могла бы и рявкнуть сама в ответ трехлетке что-то.
ХаДиДиШь 15 сентября в 08:06
Ответ дляРозвідка Маші
Дякую за розуміння. Бо я навіть уявити не могла, що муситиму пояснювати дорослим жінкам, матерям, такі прості речі.
Так прикольно спостерігати, як автор сама собі дякує))))
Скоро_вчера 15 сентября в 08:10
Ответ дляМиззери
А это у мам годовасиков часто у них Ляля а у других уже огромные лоси даже если там разница полгода 🤣🤣
З усіма дітьми треба розмовляти,і в 1.5 і в 13 років. і пояснити дитині 3-4 років, що обзивати інших дітей не можна,бо в свої три роки він явно мав на меті образти іншого. А мама зреагувала що то ок, претензія я так розумію до мами. Або в мене ще є інший варіан: дитинка просто забембала маму, і вона вже не здатна на все реагувати)
Mrs.Sexuality 15 сентября в 08:12
Ответ дляРозвідка Маші
Він був із мамою. У неї ж має бути якесь розуміння? Ні?
а вы хотели бы, чтоб она стояла и орала в магазине на ребенка? или ремнем съездила? Какой реакции хотели?
Проблема высосанная из пальца, а вы или троллиха или без царя в голове.
Физрукая 15 сентября в 08:29
Блин автор, ну дети в основной массе тупые. Забудьте и не обращайте внимания
Олечка79 15 сентября в 08:34
Слет яжемамок. Даже не стала дочитывать комменты. Мамки таких же дебилов , как тот малючок трехлетний . И да , воспитывать нужно было до трех , дальше эта бусинка продолжит в своем духе . Я прекрасно подобное наблюдала у нас в подъезде . Соседский мальчик как был дебилом в 3, так сейчас ему 8, ничего не изменилось . Матери пофиг, а сыночка душит котов уже .
Не пью, не курю 15 сентября в 08:45
Ответ дляОколовита
Воювати з трьох річкою

🤣🤣🤣🤣🤣 багато розуму не потрібно
Но и тут не хватило, совета же спрашивает))))
А у нас макарошки 15 сентября в 08:56
Ответ дляemerald_88
Так може він дійсно некрасивий і хлопчик сказав правду ?
Красота -субʼєктивна субстанція
Тут надолго 15 сентября в 09:00
Ответ дляРозвідка Маші

Ви не виховаєте усіх людей навколо своєї дитини.
Ваш обов´язок навчити її жити комфортно, безпечно, емоційно екологічно.
І це, в першу чергу, визначати, що не варте уваги.
Сиреневая цапля 15 сентября в 09:06
Ответ дляРозвідка Маші
Дякую за підтримку. Звісно, якщо дитина ростити, як дикуна, так і буде. У мене в будинку матусі не переймаються такими речами теж. Після 11–12 ночі з малими дошкільного віку повертаються – галас на весь будинок. Хоча тут і бабусі є, до яких швидка через ніч їздить, і діти менші. Ніхто жодного разу не пояснив, що вже ніч, люди солять, то так кричати не можна.
Ви спочатку виростіть не дикуна, а тоді пишіть.
ЧупакабраЗеБест 15 сентября в 09:20
Ответ дляОколовита
А що такого дитина зробила і яку реакцію від мами ви чекали?
скажите, это будет нормальная ситуация, есил вы с мужем будете сидеть за столом в кафе, а за соседним тосликом будет другая женщина и громоко говорить ’я тоже хочу такие сапоги как у нее, а она фу, некарсивая, неопрятная, лишний вес посмотри какой, пошли уже’ и уходя локтем заденет лсегка вас ударит, не сильно чтобы не было явного конфликта, а чисто чтобы обидеть.
все это время ваш муж сидит и делает вид что вам ничего никто не говорит, а потом спрашивает ’тебе зелеынй чай или черный’.
Да ваш день изза вот такого чмошного поведения будет изгажен.
ЧупакабраЗеБест 15 сентября в 09:22
Ответ дляРозвідка Маші

лично я вообще с такими хамами, хоть им по 3 года хоть по 33 принципиально не делюсь. нечего подкреплять плохое поведение.
научишься нормально кл юдям относиться и нормально общаться приходи, будем угошщать.