Нічний дожор• 17 сентября 2024
Дочка в 2022 закончила школу. Сегодня написала кл.руководитель
Мы из прифронтового города в Донецкой области. С 2022 года не были дома.
Кого-то просили о подобном или только у нас такая ситуация? Ехать домой и рисковать жизнью только для того, чтобы сдать учебники я не собираюсь
PORKA• 17 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Как Автор получила атестат дочери?
Не ту ли самую учительницу просила отправить почтой? Знакомых.друзей.родных?
А ще автор ходить українськими вулицями, дихає українським повітрям і взагалі їх дитину вивчили (скромно промовчимо скільки коштували репетитори), а отже винна тепер автор школі як земля колгоспу))) Аби тільки бабла збити...
дамаБезСобачки• 17 сентября 2024
Ответ дляPORKA
Яка дешева маніпуляція.
Книги дитини автора мали бути списані, їх мають оновлювати кожні 5 років.
Але ж ви звинувачуєте ні в чому не винного автора, але не ставити питання адміністрації школи, яка не замовила підручники, та районному управлінню освіти, яке не виконує свою роботу. Значно простіше звалити все на автора чи таких як вона батьків, аніж запитувати з тих, хто за це зпл отримує
Яка дешева маніпуляція. Вже 5 років війни і авторка 5 років не здає підручники? І так, в державі видатки на багато статей скоротилося, в осу числі і видавати підручники ґ, терміном на 1-2 роки
Все буде Україна• 17 сентября 2024
Ответ для75В
Потому , что вы их не покупали .. чужое не учили не брать? Потом вопрос - почему на нас все воруют? Патамушта
Да потому и воруют, что родители сами всё покупают)
Ирина-bbd0• 17 сентября 2024
Ответ дляPORKA
Автор теми в Україні
Чергова маніпуляція провалилася...
Вы клон автора?
Ну то хоть ответы читайте.прежде.чем писать писанину свою
Ирина-bbd0• 17 сентября 2024
Ответ дляPORKA
Вы автора лично знаете?)
И про бабло с чего это ересь начали вкручивать?
Все буде Україна• 17 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Автора никто не трогал
Уехала
Пристроила ребенка на чужие налоги.ну и сиди себе счастливо помалкивай.
Нет же.нужно пафосно прийти плюнуть на оставшихся детей.учителей и еще тут поддержку засебяк выискивать.
Все посты в теме от пользователей про изыскать
возможности вернуть учебники.
Завтра дочь автора помоет учебники в иностранном заведении и автор скажет ’ачотакова’
Иностранцы будут приятно удивлены очередным украинцам на голове у себя.
Уехала
возможности вернуть учебники.
Я не вернула книгу в библиотеку как-то
Заграницей) вполне сознательно, так как на тот момент не видела в этом приоритета и возможности и вполне осознавая последствия) пришел счёт за книгу) оплатила)))
Пусть школа высылает счёт за книги автору)
PORKA• 17 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Книги надруковані 2021 року або раніше. На 99% що раніше. Тому їх мали вже списати, ніхто норми по списанню книг і оновленню програми не скасовував.
У мене зустрічне питання: а три роки школа в комі була чи дітей не вчила? Як вчилися діти останні три роки? Чи не тому книги попросили ’повернути’ (бажано грошима), що вони вже списані? Дуже зручно зібрати гроші з батьків комусь ’на карман’...
П.С. знаю харківську вчительку, яка живе за кордоном і вчить дітей онлайн, більшість її учнів не живе в Харкові... Думаю, те саме і у школі автора.
Ирина-bbd0• 17 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Я не вернула книгу в библиотеку как-то
Вот так школе нужно было атестат выслать
’Не видим необходимости.
Не считаем приоритетом.
тчк.’
’Не видим необходимости.
Не считаем приоритетом.
тчк.’
Inconvenient• 17 сентября 2024
Ответ дляPORKA
Ця тема дуже показова наскільки люди обізлилися.
Автор, ви нікому і нічого не винні! Книги зі шкільних бібліотек мають списувалися раз на 5 років!!! Ваші були вам видані у 2021 році. За умови, що вам видали щойно надруковані книги, наступного року їх можна використати востаннє. Якщо ж вашій дитині дали книги б/в, то їх мали вже списати.
Хтось вирішив підзаробити на підручниках, це ж очевидно.
Це звичайнісінька заздрість через те що її донька вчиться за кордоном.
PORKA• 17 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Вы автора лично знаете?)
Ось портрет типової дописувачки на форумі: старост не читала, не в темі, але ж коментує в перших рядах...
Все буде Україна• 17 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
’Не видим необходимости.
Не считаем приоритетом.
тчк.’
’Не видим необходимости.
Не считаем приоритетом.
тчк.’
Так не работает в правовом поле)
Пусть высылают счёт за книги
Ирина-bbd0• 17 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Так не работает в правовом поле)
Пусть высылают счёт за книги
Работает работает
Учителя почитают и возьмут на заметку))
Все буде Україна• 17 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Работает работает
Учителя почитают и возьмут на заметку))
Нет, не работает
Не на основании того, что кто-то не сдал учебники))
А я сознательно тогда не вернула книгу, с пониманием того, что оплачу её, когда придёт счёт
Не понимаю, в чём проблема выслать автору счёт за книги
Разве что эти книги даже не на школьном учёте
Все буде Україна• 17 сентября 2024
Ответ дляРанковий базар
А в Николаеве тихо ?
Там каждый день прилетает но об этом молчат почему-то.
О, Вы из секты ’Обстреливают (вставьте рандомно название города) но никто не пишет об этом!!!!!11111 ааааа!!!111’
Вся информация есть, пишут 🤷🏻♀️
Голубец• 17 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
Та вы шо. Представим, вы едете на служебной машине (собственность фирмы, где вы работаете), и тут прилёт. Вы чудом стались живы, но машина ремонту не подлежит. По вашей логике, раз пользовались в данный момент машиной вы, то вы и должны возместить её стоимость. Ведь чужую собственность надо возмещать любым способом?
Ну, тут не прильот у машину тоді для правильеої паралелі тоді. А закрили вдома у гаражі і поїхали. А з фірми пишуть, просять повернути, бо треба іншим людям їздити, фірма працює. А ви такі: ’Хай після війни’
Анти-анонім• 17 сентября 2024
Ответ дляРанковий базар
А в Николаеве тихо ?
Тихо нема ніде, але в Миколаєві люди живуть, працюють, вчаться і в змозі сходити здати підручники в школу.
дамаБезСобачки• 17 сентября 2024
Ответ дляPORKA
В мене зустрічне питання: вже третій рік чого? Ви в комі були? Так, можливо не було такої кількості старшекласників ще у вересні 22. Що саме вас дивує?
Зустрічне питання: дуже зручно: нехай гниє, але іншим не достанеться. Це ваше кредо?
З приводу вашої знайомої вчительки з Харкова - що ж ви самі себе так обс....е. А потім ще й ображаєтесь.
Виннипуховна• 17 сентября 2024
Ответ дляНічний дожор
Я ВПО, зп 15 тыс, квартира 7 тыс и это не считая коммунальных услуг. У меня сейчас каждая копейка на счету. Почтой я не могу отправить, т.к они в другом городе
Считаю, что такие вопросы должны решаться после войны
А мне так из-за границы люди пишут.. ’это у вас там война и бардак.. там жизни нет! У нас свои проблемы’ это ЭГОИЗМ и наглость, если место откуда ВЫ выехали живет и там учатся = надо вернуть и думать о тех людях, потому что они люди и у них тоже жизнь.. Жизнь не только у ВАС, у тех кто не выехал - тоже жизнь. Сейчас очень много тех кто болен ГИПЕР эгоизмом ’я выехал, я-я-я мои дела и проблемы, А те кто остались = умерли.. они уже не люди’ встречаю это очень много и очень часто...
PORKA• 17 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Кількість дітей в школах зменшилася... Можете запит зробити в міносвіти)))
То що там з підручниками: дітей меншає, а книжок ’не вистачає’? Особливо, списаних?
Чи може таким як ви на карман і списується?
PORKA• 17 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Нет, не работает
Ви правильно мислите - вони давно вже списані.
Але ж як приємно ’розпяти’ автора, яка ’мала наглість виїхати в безпечне місце і через неї не можуть вчитися інші діти’.
Сучасний Швондєр Шаріков в реалі. Булгаков наче з Порадниці писав...
дамаБезСобачки• 17 сентября 2024
Ответ дляPORKA
Ви вже зробили запит? Так? Чи просто поговорити? Ось авторка підручники не здала, ще інші не здали - тут вже відписалися, авторка не одна. І па -пам: де брати підручники? Ось реально, де брати, якщо у всіх поголовно поважна причина: війна. З 35 дітей повернули 3-4 порядрчні. Де взяти 10 -м дітям підручники?
дамаБезСобачки• 17 сентября 2024
Ответ дляPORKA
Це ви все про себе пришите, еге ж? Бо саме Шарікову було пофіг на всіх довкола. Як і вам з авторкою, як навчатимуться діти, які залишилися в прифронтових регіонах
Белая и пушистая• 17 сентября 2024
Ответ дляГладиолус
ну так отдайте те учебники, что б вам не воняло, капец жлобье.
Ну кому-то и учебники не помогли прочитать и понять напечатанное, нет возможности значение не понятно вам?)
PORKA• 17 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Ви реально не розумієте як відбувається освітній процес? Вчитель не може вчити за підручниками, надрукованими 10 років тому... Книги списують регулярно. Часто їх купують батьки. Так було і до війни. Здогадайтесь чому? Бо районг чітко проконтролює, які саме видання використовуються для освітнього процесу.
Тому ця дискусія ні про що. З автора схотіли збити грошей, вона не повелася і правильно зробила.
Смурфик• 17 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Передать ключи от дома - это не риск?
Риск чего? Люди дают ключи кому доверяют. Риска быть убитым/покалеченным/или чем там боится рисковать автор при возвращении на ту территорию нет
PORKA• 17 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Булгаков пройшов повз вас, у сенсі розуміння написаного...
Автор не має ЖОДНОГО відношення до того, як навчатимуться діти. Це питання треба ставити адміністрації навчальних закладів і батькам, які не роблять нічого, щоб їх дітей вчили...
дамаБезСобачки• 17 сентября 2024
Ответ дляPORKA
Ви реально не вмієте навіть рахувати? Та що там 10 років підручникам, пишіть вже 25. Для трагічності і з заламування рук.
Так, в Україні діти навчаються по 25 річним підручникам. Що ще ви там видумаєте, жгітє далі.
PORKA• 17 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Є гарне українське прислів´я: поганому танцюристу і ноги заважають.
Отак і вам. Заважає автор, дитина якої вже понад два роки не є ученицею школи. Заважають інші. Але не заважає управління освіти, яке не забезпечило освітній процес. Не заважає шкільна адміністрація, яка відзвітувала про готовність і забезпечення освітнього процесу. Не заважають крадії, безсоромно вимагаючи гроші за списані книжки...
дамаБезСобачки• 17 сентября 2024
Ответ дляPORKA
На відміну від вас, я Булгакова вивчала. І саме повз вас пройшов цей персонаж: бо ви так само трусите своїми правами: на жилплощу від держави тобто забрану у професора), чи новонадруковані під час війни підручники - яка різниця. Хай згниють ті підручники, але ви вперто вимагатимете, як Шаріков будете трясти листом про ’положену’ жилплощадь.
Дуже показово навіть те, що ви самі цього не усвідомлюєте, як Ш.....