Пэрисхилтонша• 18 сентября 2024

Сын..

Имеет лёгкую степень уо, инвалидность.
В принципе кто в теме, то знает что такие люди адекватные, просто им недоступны сложные мыслительные процессы.
Я положила 19 лет жизни, чтобы воспитать его и сделать из него человека.
Так вот, сейчас он живёт временно отдельно и обливает меня грязью.
Постоянно рассказывает знакомым что я сказала до малейшего слова, что я сделала.
С чужими людьми выдумывает какая я плохая мать и т.д., т.д.
Подпитывает негатив в мою сторону.
Моё состояние даже не знаю.
Не хочу больше трепать себе нервы.
Что делать?
Чарівна патика• 18 сентября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Справа не в грошах взагалі.
Є у нього гроші.
Питання чи зможе він без мене існувати
А ви его навсегда оставили что ли на подругу?
Так и не поняла в чем у вас конфликт
Где он живет, чем занимается?
Хтомолодець? Я!• 18 сентября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Я стараюсь... Сами знакомые мне сообщают что он обо мне говорит
Ну вы же сами написали, уо
Хтомолодець? Я!• 18 сентября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Ну вы же сами написали, уо
sim_sims• 19 сентября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Мне его нянчить до пенсии?
Буває і так. Ви краще знаєте свого сина, який його розумовий розвиток, наскільки він адаптований. Якщо він самостійно жити не може , то або няньчити, або прилаштовувати в якусь установу. Просто дивує цей ваш осуд ненормотипового хлопця. Якщо він такий є. Ви його народили і саме так змогли адаптувати. Не подумайте, що я вам цим якось дорікаю . Просто це факт. І справа вашого вибору, як він буде жити далі.
автор Пэрисхилтонша • 19 сентября 2024
Ответ дляsim_sims
Та ні, якраз мені все життя хтось дорікає.
В установу я його не прилаштую, у нього повна цивільна дієздатність.
Я нікому нічого не повинна.
Я це життя живу також вперше і не повинна його приносити в жертву іншій людині.
Все що я можу робити це бути підтримкою, але не особистим рабом
Все буде Україна• 19 сентября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Справа не в грошах взагалі.
Є у нього гроші.
Питання чи зможе він без мене існувати
Якісь у вас відповіді не повні. Абстрактні.
’Є у нього гроші’ - це не означає, що ви йому його гроші повністю залишили. Також не означає, що йому досить того, що ви йому виділяєте.
Подруга погана - вам висказує і наклепи робить - так ви ж розумієте, що повністю білій людині у білому пальто ніхто нічого не висказує, тому диму без вогню не буває.
У вас іде одна лінія - я, я, я, мене, мене, мені, мені.
Я вам скажу істину - ви звичайна зозуля, яка не подорослішала, а народила людину. Так вже вийшло, що дитина по суті не самостійна і особлива. Але ви відмовляєтесь власній дитині подарувати радість життя і взяти за це відповідальність. Висказувати і тикати мордою в поведінку хворого сина - це страшно і цинічно. Він би не залякував вас все життя від вас втекти, якби ви була хороша любляча мати.
Дуже сумно, але таким як ви, не можна дозволяти народжувати.
У вас в пріоритеті - тільки ви і ваш егоізм.
Ідіть гуляйте, зозуля. Все одно ви як не були хорошою матір´ю, так вже нею і не станете
автор Пэрисхилтонша • 19 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Зозулі народжують по п´ятеро дітей, а потім сидять за їх рахунок все життя.
Такою є мати моєї подруги. Так от нехай закриє свого рота і слідкує за своєю сім´єю.
Син виріс в повній сім´ї, в нього було все, включаючи всі роки, які я поклала на нього.
І так, йому вже 19, потрібно вчитися жити самостійно та нести відповідальність.
В майбутньому як мене не буде, хто буде про нього думати? Ніхто.
Так ось закриємо тему.
Ви також ніхто, щоб засуджувати людину, яку не знаєте
Все буде Україна• 19 сентября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Так ось закриємо тему.
Ви спитали мою думку і думку таких як я.
Дали мені на це право.
То ж слухайте.
У зозуль немає чіткого визначення і статистики. Не обов´язково 5 дітей. Зозулею можна бути і з однією дитиною.
Дзеркало в допомогу
автор Пэрисхилтонша • 19 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Дали мені на це право.
То ж слухайте.
Дзеркало в допомогу
🖕
Довго шукала цей смайл персонально для вас
Все буде Україна• 19 сентября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
🖕
Ви вже це сину показали ще до мене.

Мені то по барабану. Я, на щастя , не ваша доця
автор Пэрисхилтонша • 19 сентября 2024
Це точно, що на щастя. Страшно мати дітей, які тільки вимагають все життя