Я б такое не носила, но продаю• 21 сентября 2024
У друга зламали телеграм. Я повірила
І скинула гроші. Я в шоці(((((
Я б такое не носила, но продаю
• 21 сентября 2024
Ответ дляОднозначно
І багато скинули?
2000грн
Він типо дуже просив позичити до завтра
к.Буланова• 21 сентября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
2000грн
Він типо дуже просив позичити до завтра
Не засмучуйтеся, шкода, але як є(
Однозначно• 21 сентября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
2000грн
Він типо дуже просив позичити до завтра
Ох 🤦🏻♀️ Ця пісня вже така стара…Мабуть вже більше року подібні повідомлення ходять в тг
Я б такое не носила, но продаю
• 21 сентября 2024
Ответ дляк.Буланова
Ви дивна, мені теж від куми приходило, я зразу набрала і спитала
Я не очікувала, що телеграм можуть взломати
Ще й у хорошого знайомого, у якого останнім часом проблеми з фінансами. Я подумала, що справді потрібно
Я б такое не носила, но продаю
• 21 сентября 2024
Ответ дляОднозначно
Вперше чую
Я б такое не носила, но продаю
• 21 сентября 2024
Ответ дляА я кумедна
А Ви не бачили ім´я коли скидували?
Там не було імені
Але якщо карта іншого банку - ім´я не висвічується
Снежнакомка• 21 сентября 2024
Це показує наскільки ми відірвані від реального контакту - тобто я б передзвонила і запитала , особисто поговорили, а не суто по переписці в.месенджері скинула гроші. Я так і зробила коли так само зламали телеграм подруги
Однозначно• 21 сентября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Вперше чую
Не засмучуйтеся, шахраї не розбагатіють, а Вам ці гроші повернуться х2.
Я б такое не носила, но продаю
• 21 сентября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Я себе сварю і так, що не передзвонила. Але ми в основному так і спілкуємось, просто по переписці
А я кумедна• 21 сентября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Там не було імені
Боже це капець, я теж так колись попала
Пушка заряджена• 21 сентября 2024
Вибачте автор що запитаю у вашій темі. Дівчата, хто знає, ? якщо на ОЛХ мені пишуть в приватні повідомлення, типу : я хочу купити вашу річ але напишіть мені будь ласка в телеграм і дають телеграм. Це кожен день таке. Розвод? Я ще ні разу нікому не писала.
Я б такое не носила, но продаю
• 21 сентября 2024
Ответ дляГола з конопель
Моя знакомая больше 30 тысяч сбросила
Жесть((((
Снежнакомка• 21 сентября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Та не сваріть, насправді все приходить з досвідом.Будете тепер уважніша і можливо не попадете на більші суми
Файна цьоця• 21 сентября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Так, нікуди нічого не пишіть. Пишіть їм, що готові продати, все вказано в оголошенні.
Пушка заряджена• 21 сентября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Дякую
Помилуйте мадам• 21 сентября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Тут тем дуже багато про це. Чомусь найбільш вразливий телеграм до шахрайства. У мене теж взламали. І тут теж писала, бо не могла відновить. Я типу просила за когось проголосувать. Я швидко з вайберу всім повідписувала, що це неправда. В інстаграм і ФБ ще тиждень сторіз писала про це.
ГейТуда• 21 сентября 2024
и после этого здесь многие защищают офисников. это одна из их видов деятельности.
Я б такое не носила, но продаю
• 21 сентября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Не бачила, на жаль, інші теми. Думала, що телеграм - надійна соц. мережа. Нічому не можна довіряти
Щира українка• 21 сентября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
2000грн
Він типо дуже просив позичити до завтра
Это вам ещё повезло. Обычно они больше просят 10-16-20 тысяч. Подружку тоже взломали. Получила от другой подружки ссылку на проголосовать за кого-то, та пошла голосовать и потеряла свой ТГ. А подружку тоже, оказывается, взломали и не за кого она голосовать не просила. И всем начали отправлять мошенники сообщения с просьбой скинуть деньги.
Помилуйте мадам• 21 сентября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Та яка вона надійна. У неї не має навіть нормального чату підтримки. Типу якась є, але пишуть, що тим займаються волонтери і відпишуть, коли буде у них можливість. Я тричі писала, так ніхто і не відповів мені.
Папобус• 21 сентября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Какая разница telegram или что либо иное
Папобус• 21 сентября 2024
Ответ дляГола з конопель
Моя знакомая больше 30 тысяч сбросила
Пока живут на свете дураки (с)
Папобус• 21 сентября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Во-первых telegram это не социальная сеть , а мессенджер.
Во-вторых какая разница какая сеть , если ее взломали
Оч@ров@Шк@• 21 сентября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Их быстро сам олх блокирует