ГоловнаЯ• 15 октября 2024
Яке ж все-таки токсичне і обмежене наше старше покоління
Шкода їх, коли дивишся на їх життя, життєві принципи,вчинки, погляди на життя.
Мама тільки переступила поріг мого життя, перше було «ооой, як смердить сирістю». Ні привіт, ні як справи. Потім «фух… доїхала», хоча їхати по києву 1,5 години. З порогу пожалілась що в неї голова болить вже тиждень і відразу почала бігати прибирати мій «безлад», складати сушку, мити посуд….
Це вона мене не бачила більше місяця, я тільки приїхала з відпустки, прихворіла і працюю з дому. Після слова безлад і що немає їй де сісти, тому прибирає, відправила в кімнату відпочити і подивитись телевізор. Вона демонстративно кинула тряпку і пішла в ліжко і тепер ми 2 години вже як не розмовляємо.
Боже, ну чому старше покоління з такими тупими поглядами на життя, вічно на все жаліється, скандалить, не вміє радіти життю, не вміє відпочивати і створювати позитивну атмосферу навколо себе 😢
Барабан для дорослих• 15 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Так вона нас в гостях не хоче нас бачити, тому що дитина буде бігати і лазити скрізь і розводити безлад)
То може варто виховувати? Три роки не рік і не 2, діти розуміють межі допустимого, якщо вчити, звичайно. Якщо вдома робить що заманеться, то шансів немає.
Natalia505• 15 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Та є він. Це не вирішує проблему глобально
Ми замінили батарею, на потужнішу, вже зовсім по іншому. Обробка має бути всього, пліснява це така сволота що потребує знищення і провітрювання. А мама, просто мама автор, таких 80 відсотків. Старість радості не додає.
ГоловнаЯ
• 15 октября 2024
Ответ дляСтрахованная
Автор, задумайтесь - мама осудила вас на одинці в очі, ви ж осуджуєте її на широкий загал поза очі. Як ’криса’
Ахаха, ви думаєте вона не осуджує мене поза очі? Обсирає і мене, і моїх подруг і своїх подруг також. Одна вона найрозумніша в нас)))
Вишиванка• 15 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Значить, прийміть як є її візити. Зменшіть частоту відвідувань: ви не запрошуйте, лише коли сама захоче, і то, так багато цікавих місць. Видужуйте і наступного разу йдіть на випередження: мене в той час вдома не буде, давай зустрінемося там-то, я запрошую і пригощаю.
МаргариткаW• 15 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Не смердить сирістю, а завжди підвищена волога, такий будинок, це вже відомо всім 10 років як. Але кожного, кожного божого разу як вона приїжджає і переступає поріг, театрально охкає «оооой, як пліснявою/сирістю смердить» і все в такому плані
вы принюхались а ей воняет. проветривать не пробовали?
Рожайтретьего• 15 октября 2024
Ответ дляКиця-бриця
то у вас мама такая. не все ж такие.
Не все, но многие. К сожалению.
И когда ты пытаешься показать что мир не чёрно-белый, а нормальный, то начинается истерика что я (и мои подруги, возраст 35+) недостаточно сильно страдаем. И не дай Бог у нас все хорошо. Должно быть все плохо. По мнению наших мам и свекровей.
МаргариткаW• 15 октября 2024
Ответ дляЛЮБА
Ну есть у нее силы и здоровья убирать , значит не все так и плохо, вот честно, после дороги в полтора часа мне бы хотелось печеньку и что бы меня не трогали пару часов ))) убирать в квартире , это последнее чем бы я хотела заняться !
полтора часа дороги это жесть.
Санта Барбара• 15 октября 2024
Ответ дляЛЮБА
Мои взрослые сыновья , не любят чужих в своей комнате ,особенно детей , потому что могут нарушить их творческий беспорядок , имеют права !
А по мнению советчиц автор не имеет права иметь в своём доме беспорядок.В своём!!! А не в мамином
ГоловнаЯ
• 15 октября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Автор, поддержу вас.Хотя мне самой через год будет шестьдесят,но и наше поколение натерпелись от обесценивающих и лезущих не в своё дело родителей.
Дякую 🌸
БезникаЯ• 15 октября 2024
Ответ дляЛЮБА
Я всех в лес посылаю , и пофиг что , кто обо мне думает .
Послать-то не фокус. Просто все в таком недоумении в теме будто если это мама, то она так себя вести не может. Спойлер: может, мама тоже человек :)
Ответ дляЛЮБА
Це якась пролетарська тема - рвати жили собі та іншим
МояХатаЗкраю• 15 октября 2024
Мама, по крайней мере, свои претензии вам открыто, прямо и честно в лицо сказала, без посторонних ушей. А вы сюда прибежали, брызнуть на маму ядом на всю страну.
А квартирку-то, небось, мама отписала или купила? В которой вы в кроватке лежите.
МаргариткаW• 15 октября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Глупый коммент. Сейчас люди абсолютно другие, особенно молодежь. И савдепии и их примитивных и ограниченных взглядов уже не будет.
люди всегда одинаковые во все времена, меняются только декорации.
Рожайтретьего• 15 октября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Но почему многие из Вашего поколения считают это нормой и продолжают нести этот яд в жизнь своих детей?
Постоянно обеспечивая, обзывая, ни во что не ставя итд.
БезникаЯ• 15 октября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ну выскажет автор все это маме, будет скандал, обиды, дрожащие губы и завывания ’нет у меня больше дочери’ (с последующими звонками почему ты на мать забила?! ждешь когда умру?!) А конструктива не будет, он возможен с людьми способными к обратной связи, которые так себя в гостях не ведут.
Пишущаяся• 15 октября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Ешь кашу,надень шапку говорят маленьким детям,а взрослый человек сам может решить есть ли ему кашу,надеть ли ему шапку и где ему жить и когда убирать в доме.А поколение почему без шапки ещё долго будет жить.
Я не вважаю правильним змушувати їсти, голодна дитина сама попросить
А чи вдягти шапку теж дитина сама зрозуміє (не рахуючи зовсім маленьких дітей)
Санта Барбара• 15 октября 2024
Ответ дляКубик Рубика
Но взрослые люди привыкают постоянно навязывать своим детям свое мнение и видение жизни.
И автор привыкнет.
Это сейчас только громкие слова, а доживёт до возраста своей мамы и будет тоже самое, возможно по другим поводам, но тоже самое.
И автор привыкнет.
Поэтому родители и их взрослые дети должны жить далеко друг от друга. В разных городах.
Рожайтретьего• 15 октября 2024
Ответ дляБлискавка
Все от бедности и безысходности.
Но просвета они в упор не видят, даже если им в глаза свет прожектор (образно). У них сплошная тьма и ужас перед глазами.
Кубик Рубика• 15 октября 2024
Ответ дляРожайтретьего
Не все, но многие. К сожалению.
Я таких не встречала в поколении моей мамы 65+
Вот моя бабушка была такой - считала что если они мучались, то и все должны.
А вот мама, свекровь, ее подруги и все знакомые их возраста - все очень позитивные, добрые и ни к кому не лезут с советами.
Рожайтретьего• 15 октября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Можно жить где угодно но невозможно избавится от этой токсичности. Потому что с родителями ты общаешься и приходится выслушивать постоянно это говно.
Почему они не помогут понять что этот негатив не нужен?
Рожайтретьего• 15 октября 2024
Ответ дляКубик Рубика
Вам повезло.
ГоловнаЯ
• 15 октября 2024
Ответ дляКубик Рубика
И вы не понимаете что это ненормально?
3 часа в день своей жизни тратить на езду в ОТ?
Вы серьезно считаете это нормальным?
Так сколько вам лет?
Вы серьезно считаете это нормальным?
Так сколько вам лет?
Я ж відповіла, 33 роки. І так, вважаю це нормальним, тому що достойна робота, хороша зп, хороші умови, страховка на всю сімʼю і ще багато плюшок.
А в пригороді в мене своя квартира, будинку 10 років, він новий. Ремонт я робила під себе, 2 поверх, газовий котел, я взагалі автономна при відключеннях. Дитина ходить в приватний садок за 200 метрів від будинку.
Тому півтори години дороги мене не турбують на фоні всіх плюсів і в війну змінювати таке житло я не збираюсь. Більш того, багато колег так їдуть з пригорода, з Обухіва і інших міст в центр в офіс, і всім норм.
Тепер чекаю нове фе і нове зауваження. Давайте, вас же вже не спинити)))
Санта Барбара• 15 октября 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Ви це серйозно?
Ответ дляСанта Барбара
В своем доме , автор может ходить в туалет посреди комнаты , кому не нравится ( автор мамы) , могут не приходить . Так же как маме автора, может не нравится когда внуки разносят ее квартиру … и не приглашать их к себе …вывод - встречаться надо на нейтральной территории!
Пишущаяся• 15 октября 2024
Ответ дляКубик Рубика
И автор привыкнет.
Ось не треба цього, подивіться на людей старшого покоління інших країн, там інший менталітет, їх з дитинства поважали і вчили поважати інших, тому вони навіть в старшому віці з повагою відносяться до інших
А в сесесері дітей за людей не вважали, тільки і казали що слухай старших з позиції ти ніхто, бо ти дитина, тому такі і виросли
Зараз все більше людей працюють над собою, тому дуже не факт, що будуть такі самі
ГоловнаЯ
• 15 октября 2024
Ответ дляВсміхайлик
Разводить срач по квартире, что аж сесть негде
Мене теж саме це повеселило, тобто вона почала прибирати помідори зі стола і знімати з сушки сухі речі, тому що «немає де сісти». Просто хотіло показово бігати по хаті яка вона ділова