ГоловнаЯ• 15 октября 2024

Яке ж все-таки токсичне і обмежене наше старше покоління

Шкода їх, коли дивишся на їх життя, життєві принципи,вчинки, погляди на життя.
Мама тільки переступила поріг мого життя, перше було «ооой, як смердить сирістю». Ні привіт, ні як справи. Потім «фух… доїхала», хоча їхати по києву 1,5 години. З порогу пожалілась що в неї голова болить вже тиждень і відразу почала бігати прибирати мій «безлад», складати сушку, мити посуд….

Це вона мене не бачила більше місяця, я тільки приїхала з відпустки, прихворіла і працюю з дому. Після слова безлад і що немає їй де сісти, тому прибирає, відправила в кімнату відпочити і подивитись телевізор. Вона демонстративно кинула тряпку і пішла в ліжко і тепер ми 2 години вже як не розмовляємо.

Боже, ну чому старше покоління з такими тупими поглядами на життя, вічно на все жаліється, скандалить, не вміє радіти життю, не вміє відпочивати і створювати позитивну атмосферу навколо себе 😢
Панна Кота• 15 октября 2024
Что мешает обозначить личные границы?
Тупость и обмеженость?

БезникаЯ• 15 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Я ж відповіла, 33 роки. І так, вважаю це нормальним, тому що достойна робота, хороша зп, хороші умови, страховка на всю сімʼю і ще багато плюшок.

А в пригороді в мене своя квартира, будинку 10 років, він новий. Ремонт я робила під себе, 2 поверх, газовий котел, я взагалі автономна при відключеннях. Дитина ходить в приватний садок за 200 метрів від будинку.

Тому півтори години дороги мене не турбують на фоні всіх плюсів і в війну змінювати таке житло я не збираюсь. Більш того, багато колег так їдуть з пригорода, з Обухіва і інших міст в центр в офіс, і всім норм.

Тепер чекаю нове фе і нове зауваження. Давайте, вас же вже не спинити)))
Может люди не застали доковидную работу в офисе когда весь пригород едет в Киев на работу и без разницы в кафе официанткой или в офис юристом.
Вишиванка• 15 октября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Мама, по крайней мере, свои претензии вам открыто, прямо и честно в лицо сказала, без посторонних ушей. А вы сюда прибежали, брызнуть на маму ядом на всю страну.
А квартирку-то, небось, мама отписала или купила? В которой вы в кроватке лежите.
Пожалілась анонімно. Не подругам розказала, які коли-не коли і можуть щось невпопад розказати на якихось спільних святах. Не в інстаграмі в сторіз розказала. А анонімно на форумі. На мою думку, краще так пожалітись, ніж комусь відкрито.
Санта Барбара• 15 октября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
И чего же она такую сырую квартирку дочери отписала,а теперь претензии предъявляет?
автор ГоловнаЯ • 15 октября 2024
Ответ дляКубик Рубика
Пройдет ещё пару тройку лет и к вам придет осознание, что мама во многом была права.
И в том что нельзя жить в сырости, и в том что ненормально тратить жизнь на дорогу на работу.

И во многом другом, что вам сейчас кажется ’токсичностью’.
«Ненормально тратить жизнь на дорогу» - а давайте більш детально) ваші пропозиції?)
Санта Барбара• 15 октября 2024
Ответ дляРожайтретьего
Но почему многие из Вашего поколения считают это нормой и продолжают нести этот яд в жизнь своих детей?
Постоянно обеспечивая, обзывая, ни во что не ставя итд.
Я же не могу отвечать за всё моё поколение.Я так не делаю.Я не вмешиваюсь в жизнь своих взрослых детей.
Просто звязда• 15 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
64 роки
Моїм батькам 65 і це я приходжу до них і починаю прибирати, мити посуд, відкривати вікна і бурчати як стара бабулька. 😀 Токсичною себе не вважаю і щиро не розумію як можна радіти життю і настільки ігнорувати срач.
А от моя мама достатньо тактовна і скромна. От тільки до чужих дітей (перехожих на вулиці) любить чіплятися: ’не слузаєш маму, зараз я тебе заберу’, доводиться роз´яснювати, що зараз так не можна.
Тому не від покоління заоежить, люди різні.

Блискавка• 15 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ

Подруга, на днях купила дом под Киевом. 1 час до работы ехать , в Киев. Говорит, классно- газовый котел, камин , сама себе хозяйка
Творог для розжига• 15 октября 2024
Ответ дляSo_so
И совсем другое дело Вы. Столько любви к людям и позитива в каждом слове. Восторг)
Её можно понять. Пригласила человека в гости и сразу негатив. Дома пусть командует
мимАпроходила• 15 октября 2024
У моєї мами більше десяти років параноїдальний розлад, їй постійно відчуваються якісь запахи, впевнена, що сусіди хочуть її отруїти. Власне, коли приходить до мене, починає ходити по квартирі і принюхуватись (насправді пахне від неї - одяг в сирому будинку має специфічний запах). Давно забила, нехай собі провітрює, миє посуд, прибирає, на здоров´я. Киваю головою і абстрагуюся.
Emm11117• 15 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Серйозно? ОКР, птср, депресії, розлади і психіатричні хвороби в дорослих і в дітей. Як думаєте чому?
Вони і раніше були, просто це вважалось дуростями і лінню, а потім людина взяла і повісилась
мадам Везувий• 15 октября 2024
У всех своя прожитая жизнь. Свой жизненный опыт.
Моя мама прожила жизнь не так как ей хотелось, но средней сложности. Она временами бухтит, временами говорит делай как знаешь, я уже не знаю как правильно. Ей 70.
У одной моей знакомой мама прожила тяжелую жизнь. Вечно всем была должна готовить, стирать. убирать, досматривать, ухаживать, подносить, срывалась, ругалась, орала. И в 70 орет, плачит, истерит требует чтобы все было чисто и наготовлено как у нее. А ее дочке пофиг, она нормально зарабатывает и у нее есть помощница. Мама принять этого не может.
У еще одной моей знакомой мама прожила легкую прекрасную жизнь дочки и жены партработника, а потом бизнесмена. Вообще не лезет в жизнь дочки. Дочка у нее самая умная и красивая при всех раскладах. У мамы есть свои интересы в ее 70, дача, подружки, заготовки, кот.
Путающаяся• 15 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Так в тому і справа, що я їй і сказала - сядь відпочинь, на що отримала - безлад, що немає де сісти, тому на столі почала посуд прибирати. В неї голова болить, аж очі сльозяться…
Вы засранка знатная, знали, что мама приедет и даже на столе не убрали. Охренеть.
Творог для розжига• 15 октября 2024
Ответ дляПутающаяся
Вот прям весь стол автор заставила и сесть негде. Что-то не верю))
автор ГоловнаЯ • 15 октября 2024
Ответ дляКубик Рубика

От неполінюсь і розкажу вам, великій свідомій.

Раніше в мене була робота в я так само 1,5 години їздила в офіс. Потім звільнилась, тому що сама робота набридла. Мама мені капала, що так далеко бла бла і я якось піддалась впливу і думаю ну реально - пошукаю роботу поряд. Знайшла ніби хорошу, міжнародну компанію, влаштувалась. Пропрацювала 3 місяці і зрозуміла, що компанія ця - повний аут. А в нас у пригороді всі такі по суті, промислові, будівельні і тд.
Я звільнилась і сказала - ні за які плюшки. Влаштувалась в центрі, в дипломативну установу, і вже 6 років як я там працюю і дорога для мене - ніщо, зате хороша робота. По дорозі я книжку читаю або мови вчу.
Я більше ніколи не обміняю хорошу роботу, але далеко на якусь контору але біля дому.
Крапипопка• 15 октября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Откуда у вас эта злоба?)пока такой дом,потом обустроит
Абсолютно нет никакой злобы. Автор же сама написала про свою атмосферную обстановку 🤷🏻‍♀️
автор ГоловнаЯ • 15 октября 2024
Ответ дляВсміхайлик
Ну так Вам не 64 года, как бы
Так там якась жіночка жалілась… то ж я і кажу, що вона вже теж трохи втомлена від життя
Маргарита и Мастер• 15 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Не смердить сирістю, а завжди підвищена волога, такий будинок, це вже відомо всім 10 років як. Але кожного, кожного божого разу як вона приїжджає і переступає поріг, театрально охкає «оооой, як пліснявою/сирістю смердить» і все в такому плані
А ви хоч раз сказали: мама, ну тут завжди так, ти ж знаєш, можна мені не казати це щоразу?
А допомагає - так чудово, для цього і прийшла, я так розумію, просто змініть своє сприйняття (досить токсичне). Посміхнулись, обняли: мамулю, дякую за допомогу, тільки давай без коментарів, так, мені дійсно цей тиждень було не до прибирання
Трактор Віка• 15 октября 2024
Ответ дляКубик Рубика
Если б я по городу ехала полтора часа ОТ я б тоже капец как устала. и меня б надо было жалеть, успокаивать, бегать вокруг меня .
Интересно я тоже ’старшее поколение’.
Вам лучше дома сидеть

автор ГоловнаЯ • 15 октября 2024
Ответ дляbegovelik
І що, ніяк не прибрати? Розумію вашу маму. Ми також мешкаємо в будинку у місці із високою вологістю: навколо багато озер, джерел і дощить часто. Але воні в нас немає.
Воні і в мене немає, вибачте
Маргарита и Мастер• 15 октября 2024
Ответ дляБезникаЯ
Ну прямо помогает - знаем мы эти приколы - бегать и рассказывать какая она аккуратистка и принижать других. У меня есть такая родственница что такие же фортели устраивает а у самой дома срач рачем
То родственница, а найти общий язык с мамой гораздо проще
Крапипопка• 15 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Так, живу зараз в бардаку, тому що хворію, і при цьому не на лікарняному, а працюю 8 годин на день, ще й дитина 3 роки додає трохи безладу, знаєте) але мені то все одно, я на таке не звертаю уваги, а от занудам звійсно муляє…
Вы же знаете, что от осинки не бывает апельсинок?
Если ваша мама зануда, которой все муляет, то вы не далеко от нее уйдете
Санта Барбара• 15 октября 2024
Ответ дляПишущаяся
Я не вважаю правильним змушувати їсти, голодна дитина сама попросить
А чи вдягти шапку теж дитина сама зрозуміє (не рахуючи зовсім маленьких дітей)
Так про маленьких дітей же і написано.
Я колись дивилася відео в ютуб жінки,яка вийшла заміж в США.Жінка віком за п´ятдесят.І до них у гості приїхав син чоловіка з невісткою і п´ятирічним сином.Який у неї був переляк,коли та дитина вискочила в досить прохолодну погоду в шортах і футболці.Вона кинулась заганяти його назад в будинок,на що батьки дитини сказали не робити цього: замерзне - сам піде і одягнеться.А коли дитина ще й напилась холодної води,то все: вона чекала,що на наступний ранок захворіє,горло,температура,соплі.Але на її подив нічого не трапилось,дитина була абсолютно здорова.
БезникаЯ• 15 октября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Мне просто интересно почемум вы так считаете? Вы думаете что если человек глупый или нетактичный то это ’для чужих’ только?
Трактор Віка• 15 октября 2024
Таких 99%, вечно недовольных. С одной стороны они таким образом проявляют заботу, а с другой хотят чтобы им за это низко кланялись
Белая и пушистая• 15 октября 2024
згодна
автор ГоловнаЯ • 15 октября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
А может это вы токсичны, автор?
Мама проявляет о вас заботу, как может, а вы не умеете быть благодарной.
Тем более вы позиционируете себя как более развитое и продвинутое поколение, следовательно будьте умнее, добрее и терпимее
Ну то я ж і намагаюсь бути розумнішою, добрішою і терпеливішою, тому тут написала, а не висказала все мамі.
Маму я просто відправила в кімнату відпочити
Тріль підпільний• 15 октября 2024
Ответ дляSo_so
Яблоко от яблони..
Просто звязда• 15 октября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Глупый коммент. Сейчас люди абсолютно другие, особенно молодежь. И савдепии и их примитивных и ограниченных взглядов уже не будет.
І добре, що не буде
Але зараз тенденції та установки змінюються з швидкістю світла.
Я і совдепії толком вже не застала і в школу йшла вже у незалежній Україні, але в світогляді між мною і сучасною молоддю прірва.
При цьому мені і сучасна молодь подобається, і несподівано розумію, що і старше покоління є носієм цікавого світогляду, звичок, традицій (я не про совкові традиції і без ностальгії за тими часами).
Кудрі кручу сама• 15 октября 2024
Ответ дляbegovelik
И что для вас «радіти життю, відпочивати і створювати позитивну атмосферу навколо себе»?
Наверное сидеть в сраче и не париться. Пыль лежит и я прилягу.