ВЫВсеВрете• 20 октября 2024

Тема абьюзер/психопат/нарцис

всім доброго ранку! потрібна підтримка/порада/власний досвід перебування у стосунках з чоловіком-монстром, агресивним, підлим, який здатен довести до самогубства. Такий чоловік пішов з мого життя, я розумію всі недоліки у наших відносинах, але чому так важко його відпускати. як його забути/відпустити/чекати що зрозуміє і повернення.
Джавеліна• 20 октября 2024
Рекомендую книгу Ланді Банкрофт «Навіщо він це робить»
Prervana• 20 октября 2024
Клин клином. Найти себе другие отношения/работу/приключения, которые не оставят времени сопли на кулак наматывать. А потом само попустит, со временем
Сплюшка• 20 октября 2024
Нахватались модных слов абузер,нарцис и тулят во все темы
Носки на подтяжках• 20 октября 2024
Я только рада расставанию и вспоминать его вообще не хочется
тогдалия• 20 октября 2024
Яке повернення?
Забудьте як страшний сон. Вам себе не шкода?
Щоб над вами далі знущалися?
Я тертий жук• 20 октября 2024
Ответ дляСплюшка
поживете с таким, еще не тех слов нахватаетесь
хотя в 80+ вам уже и жить не с кем?
Леді Душка• 20 октября 2024
Ответ дляСплюшка
Бу-бу-бу
Кофе в лобби• 20 октября 2024
Вас тягне, бо ви туди потрапили через щось, що є у вас. Страх самотності, наприклад. Бажання перекласти відповідальність на когось, якісь ваші незакриті потреби.

І от він пішов, а оця потреба/страх лишились з вами. Вони стали оголеними. І тепер вам погано, ви хочете назад. Бо хоч і знущався, але ви ним прикривали власну прірву в душі.
Знову Я• 20 октября 2024
Ответ длятогдалия
Яке повернення?
Щоб над вами далі знущалися?
У нарциса і психопата має бути своя жертва, з не меншими ментальними проблемам.
Стокгольмський синдром багатьох влаштовує
Невгамовна• 20 октября 2024
рекомендую як слід подумати над питаннями - чому ви дозволяли так до себе відноситись ? чому ви вважаєте ,що не заслуговуєте на краще відношення до себе ?
автор ВЫВсеВрете • 20 октября 2024
Ответ дляКофе в лобби

Ваші слова повні сенсу. На жаль є і страх, є і потреба прикривати прірву в душі, які він сам і зробив
автор ВЫВсеВрете • 20 октября 2024
Ответ дляНевгамовна
була впевнена, що він просто не має досвіду у стосунках (як він мені і казав, що тривалих стосунків у нього не було 9 років), все сподівалась що він навчиться
Царевна в уггах• 20 октября 2024
Вы хотите чтобы он изменил свое отношение к вам и вы снова стали счастливой парой или хотите его забыть и чтобы он не появлялся в вашей жизни и не тревожил вас? И то и другое возможно сделать !
Галя-краля• 20 октября 2024
Бо на початку відносин він був прекрасним. Він дуже старався ( потім мстився вам за це знущання над собою).
Вас, як наркомана, тягне до тієї першої дози.
Ростки жимолости• 20 октября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Как это возможно сделать? Как можно изменить человека который меняться не собирается?
Носки на подтяжках• 20 октября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Никак
Ростки жимолости• 20 октября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Никак
Ну вот
Царевна в уггах• 20 октября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Пусть сначала автор ответит на поставленный вопрос после расскажу как, но это труд и в первом и во втором случае нужно желание, что либо сделать.
Ростки жимолости• 20 октября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
То есть снова делает женщина? Надеюсь автор ответит, интересно почитать
Невгамовна• 20 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
ні ,це відговорки .шукайте глибше .чому ви дозволяли до себе так відноситись ? жінка ,яка себе насправді любить і цінує,не погодиться на такі стосунки ,як би там чоловік себе не виправдовув
Царевна в уггах• 20 октября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Cherchez la femme
Ростки жимолости• 20 октября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Cherchez la femme
Ну так это всегда)
Царевна в уггах• 20 октября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Ну так это всегда)
На самом деле Бог сначала создал женщину, но в период беременности ей сложно было бегать и охотится чтобы добыть пищу, поэтому Бог создал мужчину в помощь женщине.
Ростки жимолости• 20 октября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
А от кого эта женщина забеременела? Если сама по себе так уже дал бы ей собаку, нахрена тот мужчина сдался)))
Царевна в уггах• 20 октября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Никак
Вы действительно никак не можете потому что не обладаете необходимыми знаниями.
Царевна в уггах• 20 октября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Так все в Библии написано, непорочное зачатие и собаки и коты и другие животные все в помощь ничего в мире нет просто так, все для чего-то да нужно.
Ростки жимолости• 20 октября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Нет, я чётко помню, что сначала появился Адам, а потом Ева. И зачатие не было непорочным
Царевна в уггах• 20 октября 2024
Ответ дляРостки жимолости
То что первым появился мужчина это не правдивая информация написаная в Библии, кроме всего остального.
автор ВЫВсеВрете • 20 октября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
я довго хотіла щоб він змінив своє відношення і ми були щасливою парою. тепер я в це не вірю.
автор ВЫВсеВрете • 20 октября 2024
Ответ дляНевгамовна
Я була у шлюбі, де мій перший чоловік дуже любив мене і боготворив. Я найменша дитина у сімі і все життя батько дуже любив мене. У мене було все добре із самооцінкою, до того ж я була дуже самодостатня: я сама отримала дві хороші вищі освіти, сама 10 років йшла до мети і отримала нарешті роботу про яку мріяла, була гідна зп, у мене був чудовий син. єдина біда була - я не кохала свого чоловіка і десь в душі вже довгий час розуміла, що я його покину, але мені шкода, бо я знала який це буде удар для нього.