Раздражевская• 24 октября 2024
Я "нищебродка" и довольна своей жизнью
По меркам советчицы мы совсем нищие. Живем в кировоградской области, город небольшой. Муж учитель географии , я продавец. Муж получает 8 тыс грн я 6 тыс. У нас семилетняя дочь. И нам хватает денег на жизнь. На нормальную еду хватает. Мясо, крупы, овощи все у нас есть. Одежду покупаем нечасто. Я просто не понимаю зачем много одежды.И знаете меня моя жизнь вполне устраивает. Мы не гонимся за брендами, ресторанами, машинами,путешествиям. И вообще мы честно работаем не обворовуем простой народ как депутаты. И дочку учим тому же что лучше зарабатывать немного но честно чем воровать или продавать свое тело. А культа "успешного успеха" мне не понять.
Зашла на 5минут• 24 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Цена там, 40 грн в среднем молоко.
Я про дрмашнє.
Попихтю та й годі• 24 октября 2024
Я викладач в коледжі. Жодної копійки ніколи не від кого не брала. Пишу це, забігаючи наперед, щоб не виникало питань.
Чоловік водій.
Син 13 років, займається футболом.
Дохід 50 тис. Ледве виживаєм. Реально купую по акціям, готую сама.
Ні в кого нічого не берем також.
Не розумію, як ви виживаєте.
Чоловік водій.
Син 13 років, займається футболом.
Ні в кого нічого не берем також.
Не розумію, як ви виживаєте.
Аль де Барановна• 24 октября 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Автор троль,с дочкой перегнула было лишнее
Я сама имею на двоих 14 тыс,поверю что скромно можно жить
та не троль. А просто так ,по ходу,починають привчати людей- що низькі зарплати і економія- та так і потрібно жити,то є норма.. ( колись 1+1 розказувало, як з відходів страви робити, щоб все йшло в діло..) От і тут також.
Автор вкинула і спостерігають, яка реакція..
Светка-пипетка• 24 октября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Чоловік водій.
Син 13 років, займається футболом.
Ні в кого нічого не берем також.
Не розумію, як ви виживаєте.
Чоловік водій.
Син 13 років, займається футболом.
Ні в кого нічого не берем також.
Не розумію, як ви виживаєте.
Сейчас временно на 50 тысяч живём вчетвером,хватает впритык. Но не прям выживаем. Какие у Вас необходимые траты?
Зашла на 5минут• 24 октября 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Вот как то и живёт. Ужимаясб во всем
Як? Їй же потрібно 3200 лише на м´ясо на думку грамотійок.
Вишневий цвіт• 24 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Надо. Только где она его возьмёт? Вот и будет экономить на всем
Попихтю та й годі• 24 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Футбол приблизно 5-8 тисяч на місяць. Це турніри в Києві, в інших містах України, мʼячі, бутси, форма, екіпіровка, оплата тренування.
То телефон сину, то якийсь одяг.
Все буде Україна• 24 октября 2024
Ви б краще вчили дитину, що треба вчитися і заробляти багато, а на не знали, що таке нормальні продукти
Червона рута• 24 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Ви як з космосу.
Чого ж меню не напишете хоч на пару днів, якщо це правда? Я вже третій раз Вам пишу це прохання
Светка-пипетка• 24 октября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
То телефон сину, то якийсь одяг.
Футбол дорогой вид спорта. Согласна
Зашла на 5минут• 24 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Не на раз,но и и не на неделю,у меня уходит кг филе за 2 дня. Битки,суп,плов,себе на работу потушить. А завтра хочется кефир, шоколадку, овощи, на пиццу взять что-то,банку кукурузы, например.
Бо ви не обмежені в фінансах, а якщо люлина обмежена, то їй хочеттся те, що є вдома. Кефір не пила вже років 12, мабуть, і не хочеться, навіть не знаю скільки він коштує.
Червона рута• 24 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
А як бабуся з пенсією в 4 тисячі на все про все живе?
Я писала про нормальне харчування.
Серед моїх відвідувачів якраз багато бабусь з маленькими пенсіями. І так, ті в кого пенсія 3-4 тисячі і нема іншого доходу і нема кому допомогти, майже голодують. Сидять на поганих макаронах і курячих кістках, бо ліки в усьому віці всім потрібні, а вони теж грошей коштують.
Светка-пипетка• 24 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Ну,у меня 4 человека, по любому кто-то захочет что-то,чего нет дома.
Я веду все к тому, что цены нереально высокие на продукты сейчас. Даже если ты 100 тысяч зарабатываешь,все равно цены шокируют
Анчо Ус• 24 октября 2024
Ответ дляАль де Барановна
Напомнило мне как по одному из каналов несколько сюжетов вышло про то что секонхенд это классно, модно, стильно и сохраняет природу. Так что не жалуйтесь на низкие доходы просто идите и покупайте все в секонде
Попихтю та й годі• 24 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Футбол дорогой вид спорта. Согласна
Мені головне, що він цим горить. Вільний час тренування чи просто грають з хлопцями на штучних полях в футбол, що не тиняється містом без діла, не лізе в дурню, не палить.
Зашла на 5минут• 24 октября 2024
Ответ дляЧервона рута
Лінь простині писати. Напишу, що ми на цьому тижні витратили втрьох 2,7 кг м´яса.
Светка-пипетка• 24 октября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Все правильно. Если есть желание ,конечно пусть занимается.
У меня проще: шахматы и плавание,там меньше трат,но они есть...
Зашла на 5минут• 24 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Футбол дорогой вид спорта. Согласна
700 грн в місяць, м´ячі недорого, взуття -2-3 тисячі раз в півроку, на секонді - 300-500 грн, форма - безкоштовно, змагання - лише бензин.
Зашла на 5минут• 24 октября 2024
Ответ дляЧервона рута
Харків.
Я про Полтавщину пишу, реально в рази все дешевше.
Светка-пипетка• 24 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Вон выше женщина написала, тратит 5-8 тысяч
Зашла на 5минут• 24 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Згодна з останнім твердженням на 1000%.
Зашла на 5минут• 24 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Ну так можна і 50-80 тисяч витрачати, я написала свої трати. А в маленьких містечках - це все ще дешевше.
Червона рута• 24 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
2,7 це менше 400 грамів сирого на день, десь 250 грамів готового на день. Ділимо на трьох виходить 80 грам м´яса на людину на добу. Ви ці 80 грамів за один раз їсте, чи на три рази ділите? Чоловік , дитина теж 80 грамами наїдаються? Мабуть же ще щось їсте, яйця, рибу, сир, сало. А воно ж вже в ваш бюджет 50 грн на день не влізе.Чи тільки 80 грамів м´яса і крупу тричі на день?
Светка-пипетка• 24 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Ну,то ясно, можно и на турнике заниматься,так ещё дешевле. В больших городах секции дорогие. + Соревнования тоже в копейку влетают.
Зашла на 5минут• 24 октября 2024
Ответ дляЧервона рута
По різному, вчора м´ясне було двічі - на обід і вечерю, як правило на обід.
Светка-пипетка• 24 октября 2024
Ответ дляМerida
Каким надо быть лентяем, чтоб 6 тыс иметь.....про мужчину с 8, я просто молчу
Ну,у чувака есть бронь. Но мог быть репетитором подработать, знаю детей,которые сдают именно географию на ЗНО, а репетиторов мало
Автор тролль или марафонщица,не отвечает никому
Сільський ансамбль• 24 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Що можна нагрібати на 12 тисяч, думаю, що автор і її родина витрачають на їжу тисяч 4 - 5, і цього достатньо. І ціни там на дещо нижчі, ніж кієвлянки собі нафантазували.
Ну как можно семьей питаться на 5 тыс.грн? Как этого может твит достаточно? У меня такая сумма выходила лет 10 назад
Зашла на 5минут• 24 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
От мій чоловік і займається на турнику, має чудову фіз форму і фігуру.