Из Виа-гры• 25 октября 2024
Кто знает волонтеров, что могут помочь одеждой, продуктами и бытовой химией
Муж напился,поджег дом,теперь с дочкой сидим ничего нет,хожу по улице в комнатных тапочках
Из Виа-гры
• 25 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
А що з ногою?
Подвывих не вылечила и травму нормально,гигрома вылезла на голеностопе большая и хромаю
Хочу барабульки• 25 октября 2024
А почему адрес Винницы, а не Стрижавки? На Киевской там недалеко общежитие для переселенцев, может, вы там проживаете?
Из Виа-гры
• 25 октября 2024
Ответ дляХочу барабульки
Нет,я сейчас на стрелецкой у знакомой
Золота орда• 25 октября 2024
Ответ дляХочу барабульки
Пост 265 ответ на всю тему
ЯкаКраля• 25 октября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Нет,ребенок принес,назначили пароникс,но не смогла купить,так как муж отбирал
Так ви ж не працювали, що він міг відібрати?
Из Виа-гры
• 25 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
У меня золото было,немного денег было,не ходили по миру.с кнесса оставалось немного,я откладывала
ЯкаКраля• 25 октября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Ага,ребенка в интернат заберут,помогут
Дитина хоч школу там закінчить.
ЯкаКраля• 25 октября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Так дети дразнились,наши номера телефонов еще выставляли насмехались
Діти дражнять, соцслужбам не подобається як виглядає ваше дитя, а ви й надалі стверджужте, що у вас доглянута дитина?
Из Виа-гры
• 25 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
За соцслужбы я написала,пришли после того,как на мужа заявы были,и уже придирались,условия не те и прочее
Из Виа-гры
• 25 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Я и не говорю,что сейчас она ухоженная,поэтому и попросила бытовую химию
ЯкаКраля• 25 октября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Що ви відкладали, якщо ваше дитя мало такий вигляд, вошиве, занедбане дитя, відкладала вона.
СкиниУскачи!• 25 октября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Водой....а что было делать,иначе соцслужбы ребенка отберут,и так проблемы были
А так класно почали...,
Из Виа-гры
• 25 октября 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
А так класно почали...,
Написала как есть
ЯкаКраля• 25 октября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Гігрому видаляють хірургічно, як ви її ліеуєте, якщо грошей на воші не маєте?
ЯкаКраля• 25 октября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
А чому у вас умов не було? Ви поприбирати не могли? Попрати дитині одяг?
ЯкаКраля• 25 октября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
А що вам заважало мити дитину толі, як ви працювали, тоді, як соужби приходили? Чому дитя занедбане, вошиве? Купити кусок мила, яким можна і дупу мити і одяг прати- це 15 грн
ЯкаКраля• 25 октября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Написала как есть
Та вам що не дай, ви засерете, блошник розведете, здали б дитину до інтернату, то дитя їоч в чистому поспала, та в школу б ходила. А то замандавошились там, і дитину гробите
Из Виа-гры
• 25 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Никак я ее не лечу,мне в модели не идти
ЯкаКраля• 25 октября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Никак я ее не лечу,мне в модели не идти
Ви про дитину не відповідаєте? Чого ваше дитя таке занедбане, не ходить у школу, чим займаєтесь ви, що не можете дитину доглянути? Чому вчителям не ба1дуже, що дитя пропускає уроки, а ви похерили навчання дитини. Вам подобається, що у вас дитина така занедбана?
Из Виа-гры
• 25 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
фото
Нимесил пью как болит,как я ее вылечу
Из Виа-гры
• 25 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Не нравиться конечно,кому может такое нравиться
ЯкаКраля• 25 октября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Нимесил пью как болит,как я ее вылечу
Ну ви ж писали, що лікуєте ногу.....
Из Виа-гры
• 25 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Ну ви ж писали, що лікуєте ногу.....
Вот так и лечу,как болит таблетку выпью.но таблеток от гигромы и искривления не существует
Из Виа-гры
• 25 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Ну ви ж писали, що лікуєте ногу.....
Операция кстати бесплатная,но ее делать не буду,зачем мучиться и в гипсе ходить опять
ЯкаКраля• 25 октября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Але ви сидячи в дома так занедбали дитину, ви за цілий день в дома не можете дитині одяг попрати, розчесати її, ви якою херньою зайняті, що так засралися? Ви боїтеся віддати дитину у інтернат, а гробити її не боїтеся, попрати труси можна і на одній нозі, гігрома- це не перелом. Ваше дитя грязне роками, вошиве, в школу не ходить, а ви сидите рівно на сраці і просите грошей, якого ви не працюєте? Так засратися, щоб поставили на облік потрібно ще вміти, це якою мандавошницею потрібно бути, щоб соціальні служби на це звернули увагу, я уявляю що в тому притоні творилось, який ви завошили. Мля, баба сидячи в дома засралась, завошилась і тут попрошайнічає.
Губки-уточкой• 25 октября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Так и вшей выводить не надо. Зачем мучиться а потом они снова заведутся все равно