Кручу хвости• 27 октября 2024
Какую причину кесарева можно сказать окружающим?
Если не хочу говорить настоящую причину.
Стетоскопуло• 27 октября 2024
Ответ дляКручу хвости
Думаю родственникам мужа надо сказать что то 😅
Зачем? Не их дело
Я тут Живу• 27 октября 2024
Ответ дляКручу хвости
Ой, бл*
Не гоните
Котогосподиня• 27 октября 2024
я свою причину озвучувала - і вважаю, що озвучувала мало, бо у нас на цю причину закривають очі і не помічають. А це мега-серйозно. Симфізит.
Після двох пізніх вагітностей з симфізитом я маю ранній двосторонній коксартроз і ходжу як стара бабуся. У нас навіть багато лікарів про симфізит не чули, а розходження кісток в даному випадку може обернутися жінці інвалідністю.
Мелочунь• 27 октября 2024
В мене КР був через «тазовое предлежание плода» і лікарі вирішили, що перші пологи+відносно невелика я+доволі велика дитинка, яка буде народжуватися попою, то КР краще рішення
Всміхайлик• 27 октября 2024
Авторе, у мене була передчасна відслойка плаценти. Була вже в роддомі зі схватками, тому спіймали на самому початку. Це була загроза матері і дитині. Якщо не хочете говорити причину, можете сказати що щось там з плацентою, я не думаю що будуть сильно випитувати і розбиратися
Лика-прилипка• 27 октября 2024
Ответ дляВсміхайлик
У меня тоже отслойка плаценты на 37 неделе была ,еле нас спасли ,но у дочки инвалидность из-за всех сопутствующих.
Столічна штучка• 27 октября 2024
Я свою причину до сих пір не знаю,якщо чесно. Говорила, що слабка родова діяльність,лікар вирішив не ризикувати.
Анонім Завгосп• 27 октября 2024
Ответ дляКручу хвости
я вас может удивлю- но всем по..р на ваше кесарево не кесарево - не вами живут люди
На границе• 27 октября 2024
Ответ дляКручу хвости
А Ви їм за все рапортуєте? Ви ще не подорослішали?
Мир Мир Мир!• 27 октября 2024
Ответ дляКручу хвости
обойдутся, это ваше личное дело, да и вообще, врач назначил кесарево, почему, не их дело