Бокс-орун• 02 ноября 2024
Не так все просто. Германия и работа
Германия признала провал программы трудоустройства украинцев: помогли с работой менее 1%
Германия ежемесячно тратит 539 млн евро на пособия украинцам
Роман Брыль
Кто там сейчас, как долго искали работу и легко ли нашли, и возраст какой, старше 40
могут найти?
Роман Брыль
могут найти?
Невгамовна• 03 ноября 2024
Ответ дляРассказница
А навіщо тоді всі? Оголосити ліміти, типу в рік нам треба 200000 українців, подавайте доки і приходьте на співбесіди. І не довелося б на соціал витрачатися, пегсіонерів- інвалідів годувати, дали б мінімальну підтримку - курси і на роботу через півроку,а не як зараз.
Ну і типу тоді боялися що аграрку не буде кому поставляти а зараз не бояться і приймають біженців, щедро їм башляючи? Навпаки, логічніше було подібну як в Польщі допомогу платити, на дітей лише а дорослим лише на початку, і робоча сила дешева була б, і витрачатися багато не довелося б.
Ну і я якщо прям Німеччина мріяла про дешеву робочу силу, про українців, які їхали в Польщу пахати, а в Німеччину ні і лише війна змусила їх нарешті поїхати в Німеччину, так от, якщо це все так, то чому ж зараз Німеччина не користується тою дешевою силою, про що і є ця тема?
Так хотіли українців, так хотіли, що зараз не можуть та не хочуть працевлаштувати?
Сейчас и в Германии кризис, поэтому и работ на всех не хватает. Я лично так думаю.
Перенасыщенность работников и сокращение рабочих мест, банкротства многих предприятий
Клин_Кляйн• 03 ноября 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Права в мене українські. Під час дії 24 параграфу вони дійсні в Німеччині.
Якщо скласти рейтинг професій, за якими я б хотіла працювати і мені було б це цікаво, то водіння буде в початку цього списку, а склади десь в кінці. Я знаю багато наших дівчат працюють на складах та задоволені. Це добре. Я сподіваюсь з часом знайти іншу роботу, що буде більш відповідати моєму професійному рівню. Але бути водійкою зараз для мене це хороший варіант. Я люблю авто і люблю людей. Я розвожу посилки, з усмішкою їй віддаю власникам, вчасно все привожу. Я сама собі хазяйка, їду одна в машині згідно з графіком.
Так, розумію вас. Тому і питаю. Сама люблю авто. Бюро вже нудить.😁
Г@Л@В@ломка• 03 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна
На велосипеде или на автомобиле?
На робочому автомобілі Форд Транзит.
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Моя зарплата маленька 14,5 євро брутто на годину + 12 євро в день на їжу.
Враження: работа не з легких. Працюю в Берліні. Важко запаркуватись, інколи доводиться проїхати зайве, а потім йти з посилками півкварталу. Також, особисто мені не подобається графік 11-00 _ 19-30. Я б хотіла працювати якомога раніше.
Все інше мені подобається. Я зранку на парковці присутня на брифінгу з колегами. Після чого фотографую себе та авто, їду на завантаження. Мені дають вже посортоване посилки, це зручно. Я маю їх перекласти в авто. Переважна більшість посилок це маленькі картонні конверти або коробки вагою 1-2 кг. В день може бути 3-5 великих коробок до 10 кг. Тобто фізично для мене не важко. Весь день я сама собі хазяйка. В мене є точний маршрут за яким я їду, є точна послідовність видачі посилок. Протягом дня я маю обов´язково зробити перерву 30 хвилин. Якщо я впоралась раніше, то маю допомагати тим, хто не встигає. Також, якщо в мене складнощі чи я не встигаю, чи заблокували авто (наприклад, я заїхала в якійсь житловий квартал, а після цього за мною хтось опустив шлагбаум і неможна виїхати), то я можу просити допомоги в колег. Хтось приїде і забере мої посилки.
Зарплата за години, не прив´язана до посилок. 8 годин робочий день+ перерва.
Контракт на 1 рік.
хай бог милуе.а плюс аренда какая дорогая.а жилье свое никогда не купите.а не дай бог заболеть.
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Контракт на 1 рік.
Дякую! А вам обіцяли підвищення зарплати після року роботи?
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Про професію Lkw-Fahrerin не думали?)
Клин_Кляйн• 03 ноября 2024
Ответ дляingaruta
У меня в бюро тоже 14,5 евро😉
Германия не страна высоких зрп.
Щепотка_совести• 03 ноября 2024
Ответ дляingaruta
І що як захворіти буде, по вашому? Мед страховка дінеться кудись?
Невгамовна• 03 ноября 2024
Ответ дляingaruta
Для этого есть кредиты и другие варианты тоже есть. Кто живёт за границей, тот знает об этом.
Но такие троли как вы ничего не знают. Но им и не нужно знать.
Одна_на_всей_планете• 03 ноября 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Це не смішно. Для айтішніків тут страшні податки. Щоб жити за свої , треба знайти роботу з дуже високою зарплатою, якщо це сімʼя 4-5 людей
Та те айтишники в черную ведут наверняка из дома несколько проектов и типа не могут работу найти. А врачи - там все ясно как раз. Это очень долгий процесс и там недостаточно знать язык, там ещё другие экзамены и процесс признания диплома
Рассказница• 03 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна
Так, але я висловлююся проти думки, що Німеччині вигідний цей потік біженців бо дешева робоча сила. Робочу силу з України вони могли без проблем залучити і до війни, видаючи робочі візи не низькооплачувані роботи. Польщі вигідний потік біженців, бо там всі працюють, а Німеччині ні.
Г@Л@В@ломка• 03 ноября 2024
Ответ дляingaruta
Можливо вас Бог нехай милує від такої роботи та зарплати. Але я вважаю, що треба з чогось починати. Я добре вмію водити авто і отримую від цього задоволення. Зарплати мені прекрасно вистачить на оренду квартири і на життя. Так, зарплата маленька, але офіційна та я маю страховку. Це Німеччина. В мене і в дітей є страхування. Ми можемо піти до лікаря, лікарняні також оплачуються згідно з чинним законодавством.
Купувати своє житло? В мене навіть в думках такого немає. В мене вже є житло в Україні, будинок приватний, новий. Стоїть порожній. І я за нього ще сплачую інтернет (бо камери), сигналізацію, світло (бо камери). І хвилююся щодня за нього. Я краще буду орендувати та в разі чого буду вільна переїхати куди завгодно, а не чіплятися за то житло. Це моя думка.
Одна_на_всей_планете• 03 ноября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Вы абсолютно правы. Мне знакомая hr-ша рассказывала, что во всех ихних компаниях-дочках есть негласная команда от руководства свыше даже не рассматривать резюме украинцев. При этом, в 2022-2023 гг. они наняли очень много рашистов и индусов
Значит в руководство рашист или сочувствующие. Тут этого ’добра’ хватает тоже, особенно в восточной Германии
Щепотка_совести• 03 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна
Банкротства? Яких саме підприємств? Дурня повна. Ще напишіть, що без москальського газу все загнулося))
Г@Л@В@ломка• 03 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Ні, такого не обіцяли.
Г@Л@В@ломка• 03 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Про професію Lkw-Fahrerin не думали?)
Ні, бо це переважно або командировки (їзда між містами) або нічні поїздки. В мене троє дітей і я хочу кожен день бути вдома з ними.
Одна_на_всей_планете• 03 ноября 2024
Ответ дляPinkMa
ну вот, а в повестке они говорят что ’плохие’ украинцы не работают. С больной головы на здоровую. меня это бросание говна на украинцев очень напрягает. то что в Германии сидят арабы и немцы и русские немцы на пособии это ничего, а тут 2 года украинцы и каждый их пинает. Интересно кто за этим стоит и зачем.
Как гипотеза - сама украина чтобы вернуть граждан домой таким образом.
Познакомилась тут с женщиной, водим в один сад детей , она оказалась из ’русских немцев’ - на вид типичная казашка правда. В общем она в Германии с самого детства и тадам- не работает, состоит на джобцентре и не парится вообще. А ей уже почти 40
Клин_Кляйн• 03 ноября 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
И я также думаю. И однозначно имея работу, ты во первых уважаемый человек, во вторых пенсия капает, в третьих дети не чувствуют себя социальщиками, в четвертых..можно со временем уволиться и получать пособие 60 процентов от зрп и спокойно искать друную работу, ВНЖ по окончанию войны и еще много чего..о чем умалчивают те, кто пишут , что работать’не выгодно’
Невгамовна• 03 ноября 2024
Ответ дляРассказница
США приказало запустить беженцев - вот их и запустили. Солидарность ЕС с Украиной. Пока так. Как будет в будущем - посмотрим.
Но думаю, что и Германии это выгодно было бы, если бы все, кто приехал, пошли на низкоквалифицированные работы и закрыли все дыры.
Г@Л@В@ломка• 03 ноября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Ви дуже влучно сказали. Тут цінна будь-яка робота. Я пару разів їхала на роботу громадським транспортом, я в робочий формі з логотипами і т.п. І мені не соромно їхати, я не соромлюсь що в мене там не супер престижна робота. Я поважна людина, бо працюю.
Будь-яка робота є цінною і тут це дуже помітно. Наш хаусмайстер ходить гордо по двору, він підправляє смітники, пресує картон в контейнерах, але він - важливий для суспільства. Ніхто не буде тут лякати дитину ’будеш погано вчитись, будеш хаусмайстром’, бо ти ще спробуй на того хаусмайстра вивчитися!
Це в нас є така особливість, що бути двірником чи санітаркою то дно життя. Тут це не так.
Клин_Кляйн• 03 ноября 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Саме так.я тут це два роки пишу. Але думка не популярна😁
Працювати ’не вигідно’.
Ось саме це і є дно для мене. Чи тупість..так, скоріше дуже хибна думка дуже нерозумних людей.
Я пишаюсь Вами і бажаю Вам натхнення і добра,
Обіймаю.🍁
Працювати ’не вигідно’.
Обіймаю.🍁
Невгамовна• 03 ноября 2024
Ответ дляЩепотка_совести
За этот год ещё полной информации нет, но и так понятно, что количество банкротств возрастает
Laut Insolvenzstatistik des Statistischen Bundesamtes haben im Jahr 2023 in Deutschland 17.814 Unternehmen Insolvenz angemeldet – rund 3.200 (+22,1%) mehr als in 2022.
Нічний дожор• 03 ноября 2024
Нам на трьох разом з виплатами по догляду за дитиною близько 2800 щомісяця. Мало хто з німецьких сімей мають такий дохід нетто.
Не вигідно працювати.
Працюють ті, хто землю риє, щоб залишитися. Всі інші просто чекають.
Ми ось ще на курси ходимо мову вчимо ненав´язливо.
Не вигідно працювати.
успокойте_Меня• 03 ноября 2024
Ответ дляingaruta
так всегда было или мыть унитазы или догляд за лежачими-подмывать попы.вон одна косметологша,дома была звезда красотка,муж айти,у нее свой кабинет,страницы в инсте ,записи на недели вперед,мальдивы,доминиканы,жилье супер свое....а сейчас..МОЕТ ПОСУДУ В АНГЛИЯХ,на черта похожа,ни маникюра,ни че го.стесняется фотки выложить на фб
Довго протрималися
Унітази вже пішли в хід
А матки ?
Унітази вже пішли в хід
А матки ?
Одна_на_всей_планете• 03 ноября 2024
Ответ дляБокс-орун
Особенно меня умиляет трепетное отношение к арабам, африканцам. Нас меньше любят , чем их
Они их просто бояться. Поэтому бояться лишний раз пукнуть в их сторону.
Одна_на_всей_планете• 03 ноября 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Что так грустно. Были ж программы по адаптации наших врачей именно в Германии. Ещё до войны.
Нет, не было
Одна_на_всей_планете• 03 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна
Однозначно. И кризис только набирает обороты
Невгамовна• 03 ноября 2024
Ответ дляНічний дожор
Не вигідно працювати.
То есть вы хотите после войны вернуться в Украину, поэтому работать не хотите?
Возможно и я бы так сделала, если бы не было онлайн работы. Но бросить даже мало оплачиваемую работу не могу, потому что люблю ее. Поэтому выживаем без социала на копейки.
Г@Л@В@ломка• 03 ноября 2024
Ответ дляНічний дожор
Не вигідно працювати.
Я вже закінчила курси і рано чи пізно знайду собі хорошу роботу, бо я не з тих, хто зупиняється.
Продовжую вчити мову далі, бо це основа успіху тут.
Але все це не означає, що не треба працювати. В сім´ї з роботою та доброю інтеграцією в суспільстві буде більше шансів тут залишитись. Я вертатись не планую. Там треба буде знову все починати з нуля. Краще докладу тут максимальних зусиль, бо вже з цього самого нуля тут щось збудовано за 2,5 роки. Вже є житло, діти третій рік в школі, знають мову, мають друзів. Я тут знайшла подруг, маю добрі знайомства з німцями. Мені подобається містечко біля Берліну, де ми живемо. До Берліна 15 хвилин на авто. Поруч краса та спокій.
Все, що від мене залежить, щоб залишитись і дати дітям і собі найкраще - я зроблю. І діти мають такий приклад, що ми не сидимо на виплатах, що ми чогось прагнемо.
Кожні вихідні десь подорожуємо, шукаємо нове. Я хочу мати нормальне життя. З роботою та відпочинком.
Куратор дебошей• 03 ноября 2024
Ответ дляБокс-орун
Мне интересно. Хочу поехать. Ищу страну. Но хочу работать. А не тупо сидеть
Зачем тогда в Германию? Езжайте в Польшу. Язык проще в разы.