Божа кульбабка• 07 ноября в 08:31
Майже рік сплю окремо на дивані
Нам 30+, я вже майже рік сплю окремо на дивані, чоловік у спальні. Він мені заважає- хропе, крутиться, псує повітря, я гидуюся спати на постільній білизні після нього. І соромно за це, і не можу вже змусити себе повернутися в спальню. Я ж не одна така?
Кросівки оригінал• 07 ноября в 08:48
Ну якщо ви не висипаєтесь від храпу, то все логічно. Завжди втомлена зла жінка
Обстановщица• 07 ноября в 08:49
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ми спимо окремо, в різних кімнатах, ходимо один до одного в гості))) . І це такий кайф - я висипаюся, все ліжко моє, вся кімната моя, температурний режим мій😇
Коли ми з чоловіком стали спати окремо, я теж зрозуміла, який це кайф. Чоловіку завжди нема чим дихати і він відкриває вікно, а мені вічно дує. Чоловік засинає під фільми, а мені потрібна тиша. Я вже мовчу про те, що чоловік з віком почав хропіти. Тепер кожен спить як хоче окремо, ходимо один до одного в гості))
Голубка миру• 07 ноября в 08:51
Ответ дляБожа кульбабка
Тварин немає, дитина алергік
Скільки років дитині?
Черговий по кухні• 07 ноября в 08:56
Думайте за себе, свій сон і нерви. Живу 20 років з чоловіком, інколи тікаю на іншу квартиру, щоб виспатись і відпочити, мені все рівно хто що думає
Ответ дляВарена цибуля
Брезгуете мужем? А как все остальное, совместное времяпрепровождение, еда, секс в конце концов? И вам по 30, а что будет дальше?
Людині гидко спати на одному простирадлі з чоловіком, бо він пукає, думаю, коли ві в неї пісика тикає ще більше гидко.
Тут лише одна порада-розходитись поки молоді. І дати шанс собі і йому на нормальні стосунки
Жена аллигатора• 07 ноября в 09:08
Ответ дляЧерговий по кухні
Випередили. Аналогічна історія. Не можу висипатися через хропіння, крутіння. Також 20 років разом.
Черговий по кухні• 07 ноября в 09:09
Ответ дляЖена аллигатора
Ніякі відносини і почуття не втримають біля людини, яка щоночі не дає виспатись... крапка...
Жена аллигатора• 07 ноября в 09:09
Ответ дляЧерговий по кухні
Підтримую. Може тому по 20 років разом, що приймаємо цю дійсність.
Черговий по кухні• 07 ноября в 09:12
Ответ дляГрабля
30 плюс конечно у дивительно, обычно пенсионеры уже разбегаются)
ой, я скоро пенсіонер уже
У нас коти розділені по будинку, точніше в одній частині зачинена кицька чоловіка, у чоловіка там є робоча зона(кабінет) та спальня. Він там часто працює та спить. Так, це круто інколи спати окремо, мати кожному свою зону. Але коли це просто для комфорту, а не через годування один одного
Мао_Мяо• 07 ноября в 09:16
В кожного по-різному. Я не уявляю спати окремо від чоловіка. Але він не хропе (хроплю я 😂). Якби хропів, то точно б втікла.
Грабля• 07 ноября в 09:17
Ответ дляЧерговий по кухні
ой, я скоро пенсіонер уже
У меня родители около 70 разъехались по комнатам и счастливы, квартира 100 метров, папа телевизоры громко очень смотрит, мама вечно ругается))
Вот кто- то помню говорил, что двум пенсионерам хватит однокомнатной хрущевки , та поубивают там друг друга))
Крошечка-хаврошечка• 07 ноября в 09:35
Ответ дляМиззери
Фу а сексом как заниматься ?
Читайте сообщение внимательно
Бутерброд з ікрою• 07 ноября в 09:36
Мій чоловік спить окремо вже дуже давно. Хоч я не один раз говорила про те, щоб спав поряд. Але коли немає почуттів до партнера, любові, поваги, то певно це логічно. Можливо так і у вас і ви не любите чоловіка. Або просто вам двом підходить такий режим і від цього ніхто не страждає.
Крошечка-хаврошечка• 07 ноября в 09:37
Автора муж весь день работает ,приходит домой ,а жена ещё и спит отдельно, уставшая с ребенком...а за попку ночью подержаться,а обнять? И погреть ледяные ноги)
Аноним_1857• 07 ноября в 09:41
Ответ дляБутерброд з ікрою
Когда в 30 лет сбегаешь от мужа это уже начало конца, он вам противен просто от того, что просто рядом, а так есть к чему придраться и храпит(возможно сопит), а вам уже невыносимо, про пердит смешно, все это делают, даже коты
Если сильно вам воняет, скажите ему, что есть продукты, вызывающие сильное брожение, значит он должен их ограничить
Ну рушить семью, потому что хропит и пердит, как анекдот выглядит, причина в другом
Бутерброд з ікрою• 07 ноября в 09:43
Ответ дляАноним_1857
Напевно ви це написали про ситуацію автора. Бо у мене дзеркальна ситуація.
Аноним_1857• 07 ноября в 09:44
Ответ дляБутерброд з ікрою
Да, сори, не вам)
Добра всем!• 07 ноября в 09:45
Ответ дляБожа кульбабка
Що за кактус?
Як він з вами живе? Ви зануда
Леди Репях• 07 ноября в 09:57
Дикость какая-то. Как можно брезговать любимым человеком? Или он для вас просто мешок денег?
Мужик тоже хорош, терпила какой-то. Жена об него ноги вытирает, а ему норм. Видимо, обоим нравится.
Дую на вітер• 07 ноября в 10:15
Ответ дляЯзикувата Хвеська
В идеале разные концы замка.
Вы правы. Это был бы идеал
Дую на вітер• 07 ноября в 10:17
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Жуть. Сочувствую.
*На мне слой кошачьей шерсти в два пальца, если шо.
Вы бухаити штоле с утра😂😂😂 прям в ударе. Я тоже хочу