Горлаю зрання• 11 ноября 2024
11.11 що купили?
на Алі
хвастайтесь , може і мені потрібно , бо окрім шкарпеток нічого не нагледіла
СМСница• 11 ноября 2024
підняли ціни, купони не допомагають, розводняк. Принаймні по тому, що хотіла
Свідок Перемоги• 11 ноября 2024
Кондитерские насадки по 25 грн) Вчера закзала шапку и балаклаву за 110 грн. Постоянно что то заказываю и без 11.11. по мелочи.
Колупалочка• 11 ноября 2024
У мене минули часи, коли фігню замовляла.
Зараз тільки потрібне.
Шкарпеток навкруги - одним місцем жуй, на всі смаки. Щоб ще чекати невідомо звідки
Зараз тільки потрібне.
Мост_Устал• 11 ноября 2024
Только что Адвент календарь дочери с купонами и скидками вышел дешевле чем я его месяц пасла.
А платье себе купила неделю назад, а сегодня оно дешевле
Купила сыну кофту, только потому что дёшево .
Свідок Перемоги• 11 ноября 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Я чохли на телефон замовлю. Але ціна така ж сама, як і була))
Класс, нагадали, зараз зайшла в Алі і замовила за 65 грн собі.
Звезда в шоке• 11 ноября 2024
Ответ дляМост_Устал
Покажите календарь ,пожалуйста
НетЕщеНаверное• 11 ноября 2024
Ответ дляМост_Устал
а что за адвень календарь?
Мост_Устал• 11 ноября 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
А дайте ссылочку плз
Вот. Но я его утром купила с купоном магазина, купоном Алика и монетами в два раза дешевле
У других продавцов разные цены .
СкиниУскачи!• 14 ноября 2024
Ответ дляСМСница
я в перші години розпродажу теж так думала. Зараз думку змінила. Не те, що було влітку під час євро - от то був розпродаж! Але теж нічогенько розкочегарилося.
СМСница• 14 ноября 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
а що придивилися?