Наталка -русалка• 17 ноября 2024

Суми

Жахливі кадри з місця обстрілу багатоповерхівки в Сумах

Загинуло щонайменше 8 людей. Серед них — дитина.
lilu1990• 17 ноября 2024
Їбучі кацапи. Думають не буде їм покарання. Бог все бачить

За дітей вдвічі більше прилетить

0208mariia• 17 ноября 2024
Двоє дітей...
Алексаа-• 17 ноября 2024
Які гнидні покидьки кацапи 😭
Bransoletka• 17 ноября 2024
Ад на землі...
Стрекоза любви• 17 ноября 2024
Царство небесне. Суцільний тероризм від бидлокраїни.
Fashion4• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990

За дітей вдвічі більше прилетить
Шо то им не прилетает бумеранг уже третий год. А мы страдаем
Donnafugata• 17 ноября 2024
Просто розривається серце 💔
Sovin• 17 ноября 2024
‼️До уваги сумчан, чиє житло постраждало внаслідок ракетного удару по Сумах ввечері 17 листопада

Попередньо обов´язково треба звернутись до поліції за номером 102 аби зафіксувати факт пошкодження майна.
📌Завтра з 8:00 розпочнуть роботу із закриття віконних, балконних та дверних конструкцій комунальники, волонтери та представники благодійних організацій.
ГО «Проліска» видаватиме мешканцям матеріали для закриття пошкоджень.
👉Для їх отримання необхідно мати паспорт та ідентифікаційний номер.
Тим, кому немає, де переночувати, громада готова надати тимчасові помешкання.
В разі потреби необхідно звернутись до штабу, який працює в дитсадку № 9 - там проконсультують з цього питання та організують підвезення до місця ночівлі.
У школах № 17, 29, 30, 23 працюють пункти незламності. Тут можна залишитись на ночівлю. Пункти обладнані всім необхідним для перебування, повідомляє міськрада.
👉Телефон штабу: (066)5437677
Анастасия К.• 17 ноября 2024
Если честно, не понимаю, зачем создавать такие темы да и с такими фото. Все ведь видят новости и боль нескончаемая все 3 года. Зачем делать еще больнее

lilu1990• 17 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Вони будуть страждати так само. Всьому свій час
Filomena• 17 ноября 2024
Просто жили…
Totka• 17 ноября 2024
2 погибших детей, 6 взрослых и 49 пострадавших
Ирина-bbd0• 17 ноября 2024
Ответ дляАнастасия К.
Удалено администрацией...
Аюшка• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990

За дітей вдвічі більше прилетить
К сожалению нет этим тварям покарания
lilu1990• 17 ноября 2024
Ответ дляАюшка
К сожалению нет этим тварям покарания
Усі за все дадуть відповідь. Ніхто не лишиться без ’нагороди’
Аюшка• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Когда???? Украинцы просто себя этим успокаивают, а по факту русне зашибись. Их мирные не гибнут и ракеты в их дома не прилетают
lilu1990• 17 ноября 2024
Ответ дляАюшка
Це не потребує віри. Прийде час і ви самі все побачите
автор Наталка -русалка • 17 ноября 2024
Ответ дляАюшка
Ну прилітає від них же самих,але рідко досить
Аюшка• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Что увидем?? Ну вот например

ingaruta• 17 ноября 2024
слава богу байден разрешил бить ракетами по болотам.скоро они захлебнуться слезами.оно очень страшно-детей хоронить..
Аюшка• 17 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Ну так не сравнится с тем что у нас ежедневно происходит
Ирина-bbd0• 17 ноября 2024
’Их мирные не гибнут и ракеты в их дома не прилетают’

Это лишь свидетельствует.чтт наши военные-это люди с честью и совестью.
Кацапский гной как были.так и остались маньяками и отребьем !
Masushki2• 17 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Не третій, а десять !
lilu1990• 17 ноября 2024
Ответ дляingaruta
Ви дурна людина? Наші не битимуть по житлових будинках
Fashion4• 17 ноября 2024
Ответ дляMasushki2
Не третій, а десять !
Да десять.. ад начался в 2014, только не во всей Украине
lilu1990• 17 ноября 2024
Ответ дляАюшка
Ці криси за все дадуть відповідь
Ника Вредная• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
не будуть.. Історію вчили? Ото ж...Голодомри, червоний терор, репресії, табори, розстріли за липовими справами. Зараз нас ракетами вбивають.
І живуть, і доволі добре
Аюшка• 17 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ці криси за все дадуть відповідь
Удалено администрацией...
Інесса -5c9a• 17 ноября 2024
Я б на місці Трампа дала ВСЕ, щоб ці маньяки болотні просто окуєлі!!!!!!!!
AnnaOst• 17 ноября 2024
Це будинок де я виросла. Найбільше постраждалих через під´їзд від нашого. Відчуття дуже не дуже. Але я читаю і дивлюся на це будучі за тисячі кілометрів (так, у мене вдома лишилися рідні люди). Що відчувають люди які зараз там я навіть не хочу уявляти