Море Щастя• 24 ноября 2024

які пліни на зівтра?

Що плінуєті робіті зівтра ?
Не худа ні разу• 24 ноября 2024
Ответ дляМоторошні троянди
А я кровопісєю завтра чи послєзавтра
А я сігідні
Плаття-терапія• 24 ноября 2024
Ответ дляМоторошні троянди
А я кровопісєю завтра чи послєзавтра
В мене теж скоро таке міропріятіє, буде кровопісьосіся
Настрій вже кровосісьочний
Капуста Маша• 24 ноября 2024
Азіров,ти?
Горня капучіно• 24 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Я не буду нічого нікому доводити. Але тупенький Яник компенсував Азіровим свою пустоту на 100%. Можна сказать головою тих часів був саме Азіров.
Я не беру до уваги всієї діяльності тодішньої влади
А мне вы ничего не доведете. Я видела все своими глазами. Такие же уроды и маргиналы. А азіров был посмешищем без репутации.
Плаття-терапія• 24 ноября 2024
Ответ дляНе худа ні разу
А я сігідні
Їсно, співчуваю
автор Море Щастя • 24 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Ви впевнені,що яник був тупим,це,що він так говорив і тупив під час виступів ,це ще ні про,що не говорить.
Знаю бакси• 24 ноября 2024
Ответ дляМоторошні троянди
А я кровопісєю завтра чи послєзавтра
А я крівокакою прям зараз (шагхеди збивають)
Плаття-терапія• 24 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Что? Есть люди ещё хуже?
Працівники Укрпошти, від них мене сіпає більше ніж від математики)
Але ні, я не вчитель.
Я більше язиком і руками працюю))) таке написала що хто поняв той поняв
Весняний Марафон• 24 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Країна 4 роки функціонувала завдяки мозгам азірова.
Якими схемами і мутками внутрішніми це інше питання, але він налагоджував ці процеси.
Да уроди, да маргінали. Да, розкрали і надули мильний пузирь з пустотою. Аое щоб так все надуть і обстпвить, то треба були мозги. І ці мозги Азіров
Плаття-терапія• 24 ноября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Так, але я звикла( нажаль
Моторошні троянди• 24 ноября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Всі ми кривокакі зараз і кривопісі, хоч тутечки поржом
Весняний Марафон• 24 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Ну, він точно був низкьоінтелектуальним. Елементарно на дебати зассав прийти, бо він знав, що тимошенко за 5 хв його задавить
Знаю бакси• 25 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
З жулькою ніхто на дебати не пішов би. Навіть не знаю, хто б впорався. У неї язик огого підвішаний.
Мовчу, але хочу• 25 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Как нам повезло, что сейчас у нас в раде одни высокоинтеллектуалы сидят
Пополняю_Карму• 25 ноября 2024
бімба у вагіні
Моторошні троянди• 25 ноября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
бімба у вагіні
Кріто у вас там
Пополняю_Карму• 25 ноября 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Кріто у вас там
бімбєзно
Админко• 25 ноября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Жратушки, спатушки, сратушки
Війді вон с темі, розбІйнІк
Пополняю_Карму• 25 ноября 2024
Ответ дляПлаття-терапія
Буду кровосісьою
я сина називаю кровосісєю 🤣 бо поки нерви не витріпає, крові не попʼє, не заспокоїться)
Весняний Марафон• 25 ноября 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
А ніхто про це і не говорить.
Це ніяк не виключає, що Яник був тупеньким і старався рота лишній раз не відкривати. Так для картинки сидів в кадрі. А азаров говорив. Та хай би він краще російською говорив
Мудробаба• 25 ноября 2024
Ответ дляПлаття-терапія
Але ні, я не вчитель.
Древнейшая?)
ИзЮмрудная• 25 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Ні, фіннат його міви
Пліни, это кого то в плін брать?🤔
Невгамовна Бу• 25 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Азірова обожнюю, єдина людина яка могла підтримувати економічні процеси в Україні на належному рівні, не зважаючи на космічні об´єми корупції. після того, як його пішли - все пішло по п*зді, ой вагіні
ИзЮмрудная• 25 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Між іншим він умнєйший просто мужик. Просто цією ламаную українською зіпсував собі репутацію і запам´ятався всім таким
Репутацию он себе совсем не этим испортил, вор и хапуга!
rainbow2018• 25 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Это кто вам рассказал про его недюжинный ум? Я проходила практику в минэкономики во времена его присутствия на украинском политическом олимпе. Иначе как м.даком его никто и никогда в кулуарах не называл. И мало, того, что он был м.дак, он еще и был откровенным хамлом со всеми своими подчиненными. И обожал планерки п селекторные совещания, где и можно было откровенно хамить и унижать.
Поэтому, свои сказки рассказывайте где-то в другом месте.
автор Море Щастя • 25 ноября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Пліни, это кого то в плін брать?🤔
Ні пліни це те що ві плінуєте або хічіте зробіть нажбліжчім чісом
Невгамовна Бу• 25 ноября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
в порівнянні з сьогоднішніми персонажами - він просто ангел
ИзЮмрудная• 25 ноября 2024
Фарион про него сказала: ’’мову не знають або ті, хто політично упереджені, або розумово відсталі’’
rainbow2018• 25 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Господи, вы даже не представляете, кто на самом деле управлял страной при Яныке. Фамилии Азаров там не было и близко.
Невгамовна Бу• 25 ноября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Фаріон виходить суперечила сама собі