Анонимус Я• 01 декабря 2024
Беременность в 40+
Коллеге 42 года, она в положении. Детей нет. С мужем они встретились 2 года назад, решили, что есть смысл в ребёнке, с первого цикла получилось. Это первый ребёнок у них. Обсуждается уже второй день, что куда она решила рожать. Я честно не совсем понимаю, в чем проблема. Моя родственница родила в 45, у них все отлично. Реально не пойму, обязательно гнобить?
Булку Дай• 01 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
Почему? Если решили и хотят, чем отличается беременность в 40+ лет, когда запланированная, от беременности в 18+, когда ребёнок никому не нужен?
Через 20 лет ребёнку нужна будет помощь финансовая встать на ноги, а родителям таблетки и поликлиника
А так да, до 50 ти посюсюкаются с младенцем поиграют
Гуру троллинга• 01 декабря 2024
Так а Вам не пойму какое дело, ну чешут языки. Моя подруга родила в 41 и , будем говорить 43. Я б еще на одном не останавливалась. Если получилось, бе всяких ЭКО и прочих танцев, какие вообще вопросы?
Йосип_молодий• 01 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
Забагато вільного часу у вас там. Взагалі чиїсь особисті справи не стосуються співробітників. Ось у чому справжня проблема.
Это утопия - не быть обсуждаемым в коллективах, особенно женских.
Успевают и работать, и осудить, и похихикать в курилке и т.д. Не сидят же все ежеминутно в отчетах и проектах. Ходят на обед - там и перемывают кости. Была свидетелем такого не раз.
Тану на сонці• 01 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Вам усі ляпають ’рука-лице’, і я теж не можу втриматися
Ляпайте далі. Чомусь за статистикою найбільше патологій плода і пологів - у поважного віку породіль. Чомусь на прийомі у онколога одне з питань, що він обов´язково задає - чи не було в анамнезі пізньої вагітності. Напевне, всі лікарі дурні якісь, одна ви розумна.
Ответ дляТану на сонці
І зі скількома онкологами ви спілкувались і знаєте, що цей онколог знає про взаємозвязок між пізньою вагітністю та онкологією?
Тану на сонці• 01 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Із багатьма, на жаль. І їхня фаховість у мене не викликає сумнівів. Звісно, мова про онкологію жіночих репродуктивних органів.
Ответ дляТану на сонці
Ви також з тих хто пізно народив, цікаво цей факт якось змінив ваше життя зараз? Маю на увазі ви ходите на щорічний чекап? Чи якось по іншому використовуєте цю інформацію..
І ще з багатьма це скільки??
Тану на сонці• 01 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
І ще з багатьма це скільки??
Я маю онкодіагноз. Не хочу вірити, що це через пізню вагітність, але виглядає саме так. Бо пухлина гормонозалежна, а саме ось цей гормональний ’вибух’ що несе в собі пізня вагітність для жінки, що вже поступово готується до менопаузи - часто, на жаль, є тим самим тригером. І повірте, онкологів за весь період, що я в діагнозв, в мене було більш ніж достатньо.
Ответ дляТану на сонці
Співчуваю, сподіваюсь все у вас буде добре..скільки років пройшло з моменту як народили..
У мене також фіброаденома проявилась і почала рости, дуже суттєво збільшилась, під час вагітності, але мені тоді було лише 26..
Да Щас же• 01 декабря 2024
Я не засуджую, але й не дуже розумію. Моїй мамі 53. Зрозуміло, що всі люди різні і в 50 почуваються і виглядають по різному. Але я не можу уявити, що вона зараз робила б з 10 - річною дитиною.
ЛюблюДевчонок• 01 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
На жаль, довелося поспілкуватися не з одним онкологом. Вони не задають таке питання.
Тану на сонці• 01 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Дякую. На момент постановки діагнозу дитині було 6 років, мені було 45. Фіброаденоми краще видаляти, не носіть їх в собі.
Тану на сонці• 01 декабря 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Дивлячись, який саме діагноз. Звісно, що при онко мозку, наприклад, немає значення, в якому віці народити.
Йосип_молодий• 01 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
Пізня вагітність, яка настала внаслідок ЕКЗ. Бо використовть гормональні препарати. Збільшення чи зменшення певних гормонів в організмі можуть викликати рак, це факт. Наприклад, у жінок в передменопаузі, коли відбуваються гормональні зміни, різке зниження певних гормонів, нерідко діагностують онкологію молочних залоз і не тільки.
ЛюблюДевчонок• 01 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
Матки
Тану на сонці• 01 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Пізня природна вагітність також призводить до сплеску гормонів, який особливо небезпечний, коли вже пременопауза близько.
Йосип_молодий• 01 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
Мамі 70, знайшли пухлину молочної залози на початковій стадії. Саме гормонозалежна.
39 це не той вік, ще зарано готуватись до менопаузи.
Йосип_молодий• 01 декабря 2024
Жодна пухлина не виникає за один день.
Деякі ростуть і три, і більше років, перш ніж її виявлять на знімку.
Будьте уважні до свого здоров´я, прилухайтеся до симптомів. Якщо в сім´ї є певний анамнез щодо певного органу, будьте уважні щодо нього. Гінекологія - раз на рік пап-тест та узд. Якщо є певні проблеми, то раз на півроку. До 40 років- узд молочних залоз, після 40 - мамографія обов´язково. Після 50 років - колоноскопія.
Тану на сонці• 01 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Ви трохи не в темі, вибачте. Я вже купу наукової літератури прочитала, навіть іноземною мовою. РМЗ гормональний може бути в будь-якому віці і практично у будь-кого. Але є ряд факторів,які підвищують ризик. І пізня вагітність - один із них.
Тану на сонці• 01 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Жодна пухлина не виникає за один день.
Швидкість росту пухлини залежить від її агресивності, від віку пацієнта, від гістологічного типу пухлини і ще від ряду факторів.
Ответ дляРуда ліса
Аборт же ж не делать, придется рожать, неужели народ такой извините недалёкий, что не может презервативы купить, даже если не хочешь пить таблетки, ну блин, неужели это так сложно, я не знаю ниодного, никогда и ни у кого случая чтоб забеременели с призами!!! Это же не миллион стоит!
Читайте уважно: ’решили, что есть смысл в ребёнке, с первого цикла получилось’ Де тут вписується презерватив?Дурницю зробили що сказали цим пліткарям на роботі.Помовчала б, допоки живіт не виріс.А потім сказали б ,що думала що клімакс уже, а то зальот.Аборт пізно вже робити.І все фініта ля комедія.....Не знаю як ми маємо путю перемогти якщо кожна вагітність колеги стає глобальною проблемою колективу.Куди там до захисту країни:)
Йосип_молодий• 01 декабря 2024
Ответ дляРуда ліса
Вы шутите? Вндь это очевидно, что беременность была желанная, детей ведь не было.
Ліньки гуглить• 02 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
Саме так. Я розумна.
Как нефиг делать• 21 декабря 2024
Ответ дляРуда ліса
Для женщины это очень поздний ребенок... Дожить бы до окончания универа, свадьбы....
Какой бред. 🤦♀️
Бабушка маму, родила в 45. И растила ещё и нас, внучат. Почти до совершеннолетия.
Руда ліса• 21 декабря 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Какой бред. 🤦♀️
Романтично.