Мальчун-задирун• 04 декабря 2024
Мотивація підлеглих
Ви новий керівник відділу, є дві підлеглі, одна працює більше 7 років, особливих досягнень не має, родичка гендиректора. Друга рік, результати непогані, але останній час, почала забивати. Ви розбираєтесь з мотивацією, у першої зарплата в три рази вища, при розмові з другою, розумієте, що вона знає про це і звучить фраза, що особливо за роботу не тримається, так як мотивація не відповідає вимогам. Про різницю знає, так як вміє витягнути потрібну інформацію. Виникла ситуація, що призвела до розмови на підвищених тонах, був провтик, не критичний, але треба було попередити, щоб такого більше не було. В результаті, ви їй кажете, розізлила, що зараз на твоє місце знайдеться швидко людина, так як є бронь, вона каже ок, коли я можу бути вільна за ці копійки роботу знайду. Як людина, вона комфортніша дуже розвинуті комунікативні навички, для цієї роботи те, що треба, колектив її дуже любить. У першої зарплата, завищена, але тут зробити щось важко буде. Друга, принципова, вже два дні мовчить, в одному кабінеті, задачі виконує, але на п´ятницю взяла вихідний, скоріш за все співбесіда. Людина в грошах не нужденна, за хорошим чоловіком, але реально любить роботу.
Идууу--уууу блин• 04 декабря 2024
Так, що тут обговорювати) я - друга на роботі. Все на мені. Навички, як у спеціаліста, найкращі з усіх. Мене теж фінансово не мотивують і тому я шукаю нову роботу. Мій керівник і сам розуміє, що замість мене знайти людину буде складно ( якось шукали півроку і не знайшли). Я так розумію, вона сама буде тимчасово працювати на цій вакансії, коли я піду з компанії. Про звільнення вже сказала
Elena_Kiev_Solomenskiy• 04 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
как это .. понимает, что работника на найдет и отпускает вас? в его квалификации етсь сомнения тогда
Жерица ночи• 04 декабря 2024
А питання-то в чому?
Якщо компанія по-скотськи відноситься до підлеглих, то це ще дивно, що людина так довго працювала.
Алина-1240• 04 декабря 2024
У первой подчиненная вы,там уж никак..да и на вторую вы не повлияете,ибо вы фактически не сможете их между собой привести в равенство.задача не выполнима
Идууу--уууу блин• 04 декабря 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Конкуренти пропонують мені 120 000 грн. Такого бюджету у нас в компанії немає( керівник буде працювати сама замість мене
Мальчун-задирун
• 04 декабря 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
потеряете вы работницу с мал. з/п)
Тут зрозуміло, але до рівня першої не підвищити, бо та. Зп завищена.
Жерица ночи• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Так хоч би до ринкової підвищили.
Идууу--уууу блин• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Я думаю, що питання не лише в зп, але і в принципі. Ви її сильно образили. Вона піде тепер у будь-якому разі((
Мальчун-задирун
• 04 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
И в чем вопрос? Как научиться не ляпать языком претензии и угрозы человеку который работает за двоих?
Претензія була по суті був провтик, не критичний, але закрити очі не можна, бо на наступний раз може бути критичним по грошах для компанії.
Мальчун-задирун
• 04 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
Так хоч би до ринкової підвищили.
Вона ринкова, але по середині
Жерица ночи• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Якщо компанія може собі дозволити наймати родичок гендиректора на завищену зарплату, то отже, нічого страшного не трапиться.
Вважайте, то що була компенсація за роки недоплаченої зарплати другій.
Мальчун-задирун
• 04 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ну тут таке, не я образила, а на суму вона погодилась рік тому сама, до мого приходу.
Жерица ночи• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Вона ринкова, але по середині
І при цьому в три рази менша за зарплату першої?
Идууу--уууу блин• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
А делікатніше Ви поводитися не вмієте? Ви, їй Богу, вибачайте, як керівник овочевої бази з таким лексиконом
Жерица ночи• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
І ви реально щиро не розумієте, що за рік цю зарплату вже треба було підвищити хоча б раз?
Мальчун-задирун
• 04 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
Перша родичка, там складно знизити, хіба що обов´язки навалити, щоб відпрацьовувала.
Жерица ночи• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
То наваліть!
А то прямо неприкасаєма якась.
А друга при цьому має ідеальною бути?
А то прямо неприкасаєма якась.
А друга при цьому має ідеальною бути?
Матраскин Брат• 04 декабря 2024
Ще не вистачало за копійки терпіти якісь скандали і образи, пусті погрози. Правильно робить, що звільняється, хай людині пощастить.
Мальчун-задирун
• 04 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
Підвищували, але я тільки три тижні працюю, зараз розбираюсь.
Идууу--уууу блин• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Ой, хтось не пройде випробувальний) 3 тижні працює і половини відділу вже немає. Ви - керівник від Бога
Жерица ночи• 04 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Нічосє... ви лише три тижні працюєте, але вже встигли нахамити підлеглій?
Ответ дляМальчун-задирун
Значит нужно было и сказать по сути « есть ошибка, такая вот, пожалуйста в следующий раз будьте внимательнее, если нужна помощь обращайтесь».
Это все.
Главная и действенная мотивация на работе- это деньги. На втором месте, хорошие отношения в коллективе, адекватное руководство ( не ваш случай судя по родне директора). Вы можете попросить повысить сотруднику зарплату, как минимум подать заявку, попросить выдать премию.
Взрослые, психически здоровые люди работают за деньги.
Это все.
Наизнанку• 04 декабря 2024
Взагалі таке відношення до підлеглих чудова мотивація для них не тільки нову роботу знайти, але відкрити свою компанію і скористатись при цьому всіма напрацьованими контактами.
Мальчун-задирун
• 04 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Не впевнена, що хочу працювати тут, багато підводних камінців.
Бритоножка• 04 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Яка посада/професія?