Звоночек• 13 декабря 2024
Пришла коммуналка, 4800грн, киев, трешка 80м, а у вас сколько?
Друган уже полгода не платит коммуналку говорит война ,потом перерасчет сделают может а вы платите за коммуналку?
Куплю орехи• 13 декабря 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Судячи з площі у вас явно квартира. А як ви в квартирі після 23 год пралку та сушку вмикаєте? Сусідам же 100% чути і заважає. Та і самі як : це ж півночі спати не треба поки речі випруться та висушаться?
Пралку завантажую у вечорі і ставлю таймер, вона коли закінчує прати, пікає, встаю і перекидаю в сушку, у мене Miele , пралка і дитини не розбудила б, якщо поруч стояла ) вони дуже тихі, тільки коли вода заливається чутно саму воду. А коли сушка закінчує вже не важно, бо речі сухі, її вже вранці відкриваю
Куплю орехи• 13 декабря 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Ви ж не одна в такому будинку живете, мої батьки в такому жили. В любому будинку вночі чудово все чути. А тим більше пралку і сушку. Сушка та взагалі гримить, що мертвого розбудить.
Чого вона гримить?😳 у нас ванна кімната суміжна з спальнею все тихо, можна спати, нічого не чути
Стрибну в гречку• 14 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
Маю дві квартири в одній газ 2800 плюс світло лампи холодильник і тд 800, в іншій газу немає
Загальне світло 2200 але тариф день ніч.
Дешевше обходиться квартира на електриці але по комфорту мені здається газ краще. Лічильник стоіть на газ і автономне опалення але при виключенні світла з акумулятором газовий котел працює а обігріти на чистій електриці не потягне
Дякую
Попа как у Кардашьян• 13 января 2025
36 м2 студия - 3800 отопление только, новострой, батареи регулирую сама...