Та никада в жизни• 18 декабря 2024

Просроченный загран у парня за границей

Может кто сталкивался с такой проблемой и посоветует что-то. 19 лет ребенку (племянник мой), провтыкали оформить новый загран до изменений про консульские услуги только через военкомат. Есть внж в Словакии (живут там уже 6 лет). Какие могут быть варианты?
Мама Никитки-2• 18 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Я незнаю,в яких це країнах Я в Польщі тут не прив´язаний термін дії паспорту до внж чи пмж
Я почитала, не прив’язаний, але є умови до документів при продовженні карти побуту. І діючий паспорт там точно вписаний.
Дуб береза• 18 декабря 2024
Ответ дляЛидия V
Такий собі ребонок в 19 років. Хай тепер там питає. Чи ж можливість оформити білий паспорт.
Ага , прямо готовий солдат вже
ИМХОля• 18 декабря 2024
Ответ дляОшеламиссимо
А в чому складність оновитися в резерві? В Україну він не збирається. Хай оновить і замовить паспорт, і все.
Щоб оновитися, потрібно стати на облік у воєнкоматі, пройти медогляд і т.д. Це завжди робили у 11 класі, але хлопець уже був за кордоном. Його ж немає на обліку, яке оновитися.
Мама Никитки-2• 19 декабря 2024
Ответ дляИМХОля
Влітку прийнята постанова саме для підлітків, які закордоном. При зверненні за документами до дипустанов дітей автоматично вносять в військовий резерв без проходження медкомісії. І тільки тоді оформлюють і видають документи. Я про це влітку писала. Но більшсті було байдуже. Тепер експеремент став на постійній острові всюди.
Дуб береза• 19 декабря 2024
Ответ дляИМХОля
Ого :(((
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Я відповідала на ваше категоричне ’термін паспорту не прив´язується до внж’. Ще й як прив´язується!
Виходить в Польщі ви по вашому внж можете на роботу влаштовуватися без паспорта, рахунок в банку відкривати? У вас не вказується номер паспорту у внж?
Ні,не вказується,так рахунок можу відкрити на основі карти.Для роботи,залежить від роботодавця чи закриє він очі на прострочений паспорт,якщо ж внж,чи пмж
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Карту не продовжуєть,є нова подача,ось на неї потрібний діючий паспорт .
Мама Никитки-2• 19 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Хай буде оформлення нової. Байдуже як це назвати. Паспорт потрібен.
ЯсноВидящая• 19 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
Ха!
И что? Посол будет в бусике ездить и тысячи мужиков собирать? А кто им дорогу домой из Канад и Гераманий оплачивать будет?
Не будет такого!
Не будет, но могут нервы потрепать.
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ні, консульство футболить,якщо тільки є оформлений виїзд на пмж в Україні
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ну так,не прив´язаний же .А якщо пмж,то там взагалі на десять років пластик
Мама Никитки-2• 19 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Куди футболить? Це цього літа прийнято і саме для дітей в віці від 16 років.
Мама Никитки-2• 19 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Я правильно розумію, літати ви з нею можете і в Нідерланди поїхати працювати також?
ЯсноВидящая• 19 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Паспорт просто по замовчуванню повинен бути в іноземця діючий .Але срок карти внж,не прив´язується до строку карти паспорту
Термін, на яку видано ВНЖ, звичайно може бути коротшим терміну дії паспорта, що у більшості випадків і відбувається. Але не навпаки. Прикладом, якщо вам потрібно оформити ВНЖ терміном на 2 роки, а термін дії паспорту закінчується через 1,5 роки, то дворічне ВНЖ ви не отримаєте.
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Консульство,воно відмовляє.Може поставити на облік, якщо є офіційний виїзд на пмж оформлений в Україні.Але це ж знову таки в Польщі,може в інших країнах і не футболить,але ще десь писали,що відмовляють
Парасюха• 19 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Тобто, можна просто звернутись до дип установи з метою, щоб поставили на військовий облік?
Чи треба обовʼязково якийсь документ при цьому оформлювати?
Я так розумію, це для хлопців 16-17 років?
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Я в Польщі,отримаю,в мене дитина отримувала на три роки,це максимальний сррк,паспорт закінчувався через півроку
Мама Никитки-2• 19 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
Ну офіційно так. Для дітей, які закордоном автоматично.
Щодо футболять, я ще не чула.
https://mod.gov.ua/news/choloviki-vid-17-do-25-rok...
ЯсноВидящая• 19 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Я не у Франції,а в Польщі живу,тут не прив´язується.В мене пмж на п´ять років,паспорт закінчується в 26
Дивно, але уточніть краще про всяк випадок, або пригадайте, у випадку ПМЖ теоретично могла бути умова типу того, що по закінченню дії терміну старого паспорту ви зобовʼязані надати новий міграційним органам країни для оновлення актуальної інформації щодо посвідчення особи. Бо ПМЖ (так само як і ВНЖ, звісно) не є посвідченням особи, лише дозволом на легальне перебування на певних умовах. Посвідченням особи є український закордонний паспорт, аж до набуття громадянства країни проживання.
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
В Нідерландах я не можу працювати з польським внж,чи пмж,мені треба там документи оформлювати .Просто с польським внж,чи пмж це нелегальна робота,с усіма витікаючими наслідками
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Ні, немає такої вимоги.В автора,в Словачинні думаю,що теж так, якщо паспорт закінчився рік тому.Паспорт не прив´язаний,тому ніякої актуалізації не робиться
Мама Никитки-2• 19 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Дякую, я так і думала. Чогось думаю, що і в Словакіі можна при собі мати діючу картку ВНЖ і більше нічого.
Я не зовсім розумію проблему автора. Вона не дає жодних вихідних даних. Крім того, явно перекрутила інформацію.
Плакулька• 19 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
З якого віку хлопчиків така процедура?
Мама Никитки-2• 19 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
З якого віку хлопчиків така процедура?
З 16 років. Я так зрозуміла, що перекрили 10 річні паспорти для цих дітей.
Ну і дуже постанови про військовий облік змінили. Тепер там не має мінімального віку, з якого ставлять на військовий облік. А ще рік тому було 17 років. ( зміни зробили в травні 24)
Парасюха• 19 декабря 2024
Короче, автор, немає для вас нормального варіанту! На жаль…
І скоро таких чоловіків повно буде. Багато хто оформив паспорт, коли безвіз відкрили і біометрію ввели.
Тобто у багатьох він закінчується десь через три роки. А оновлення в Резерві мало хто зробив. Хтось боїться (не розумію чому), в когось не оновлюється. Так що , скоро почнеться.
У нас в групі в ТГ також чоловіки активно обговорюють що з цим робити будуть. І поки нічого не вигадали. Хіба що сірий паспорт, як у білорусів, але то не то…
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Так вони ж наче хочуть,що при оформленні паспортів таких дітей,будуть відразу ставити на військовий облік.Ось як раз в ДП документ,по всій Європі були технічні роботи пару днів
ЯсноВидящая• 19 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Здається, вже були нововведення до законодавства. Якщо не помиляюсь, навіть за умови наявності ПМЖ чоловік має поновитись на військовосу обліку.
Плакулька• 19 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Капець. А до 18 років можна отримати паспорт закордоном, но треба якусь варіфікацію пройти, так? А після 18, як у автора, ще складніше.
Редиска Я• 19 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Внж, а что еще для подтверждения личности вы имеете в виду? Чтоб работать, например, в Нидерландах, ему внж словацкое вряд ли пригодится
Он не сможет работать со словацким ВНЖ в Нидерландах. ВНЖ обычно даёт право на работу только в стране пребывания.
Мама Никитки-2• 19 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Да. До 18 автоматично до військового обліку внесуть з вердиктом- абсолютно здоровий. А після 18, наскільки я зрозуміла, треба в Україну їхати і документи робити.