Міняйловна• Изменено 20 декабря 2024
Кума придумала стрьомну схему виїзду закордон.
Вже три місяці на шифрах . Режим повної таємничості . Але сьогодні все таки розповіла бо треба їй моя допомога і просто довелося . Вона вже рік носиться з думкою шо хоче виїхати з дітьми . Їхати хоче в Норвегію , бо там її перша любов ( живе він там уже давно, виїхав ще студентом). І він її чи то кличе , чи то просто не відмовляється допомогти а решту вона додумала . Тут я достеменно не знаю . І от десь вона прочитала що Норвегія не буде приймати біженців з безпечних регіонів. Так вона хоче купити хату в селі десь близько до фронту і там прописатися з дітьми і тоді вже виїхати з цією пропискою . Каже що якщо те соло окупують то взагалі буде супер, тоді її точно не виженуть з Норвегії. Виявляється вона вже продала пів городу щоб мати гроші на покупку тої хати. І ось тут ключове , ніякої хати ще немає , вона ще не знайшла і толком не знає де шукати. Їхати близько до фронту вона боїться . І от просить мене що б я допомогла у пошуках . У мене на фронті не дуже близький родич і ще один друг чоловіка. Я не уявляю як я їх маю про таке просити. Мовчу вже про те шо мені взагалі це здається якоюсь маячнею .
Міняйловна
• 20 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Классная вы кума
Так а я шо?
Не гірша , блін, за неї. Я з такими завданнями хоч як сніг на голову кумам не падаю .
Сіточка• 20 декабря 2024
Чому маячня? Це може спрацювати. Єдине що не ввязуйтесь в її схему, вона придумала-хай сама і реалізовує свої плани
Подмигашка• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Так а я шо?
Я не за её план. Человек вам по секрету рассказал, а вы все на публику.
Love_Love_Love_• 20 декабря 2024
Такий недолугий троль.
Я вам підкажу значно простішу схему.
Просто пишете договір оренди з адресою яку вам потрібно, можна печатку поставити для надійності. Все
Я вам підкажу значно простішу схему.
Міняйловна
• 20 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Київська область це безпечний регіон?
Не знаю . Ми в селі під Чернівцями . 40 км від кордону 🤣
Зайканалужайке• 20 декабря 2024
Але ж для того щоб прописати там їй все одно треба буде туди їхати
Міняйловна
• 20 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Такий недолугий троль.
Я вам підкажу значно простішу схему.
А з ким його підписувати?
Зайканалужайке• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Тю, моя співробітниця купила в Чернівцях квартиру, переїхали з Києва. Не жаліється, все ок
Матраскин Брат• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Ой і вона з Чернів.обл?
То я в таке вірю
Лиш у нас такі слабі на голову є
То я в таке вірю
Лиш у нас такі слабі на голову є
Міняйловна
• 20 декабря 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Доросла жінка а таке удумала 😀
Чоловіку сказала , що типу кордони відкриють , приїдеш до нас.
А по факту так бачу шо плани в неї геть інші . Сумно . Ми сімʼями дружим.
Матраскин Брат• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
А ви я ким боком?
Нехай сама мутить це все
Кто крайний?• 20 декабря 2024
Мужикам на передке только и осталось, как заниматься этой фигней
Міняйловна
• 20 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Вона впевнена що в любому ЦНАПі можна .
Казала що покупку точно можна оформити в нотаріуса за місцем проживання покупця , то типу і при писатися мабуть теж .
язззззь!!!• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Вона впевнена що в любому ЦНАПі можна .
Вы ей скажите,что Норвегия требует билеты от места жительства, от купленной хаты то бишь,до Норвегии.
Телячі ніжноСті• 20 декабря 2024
А зачем такие сложности с привлечением друзей и военных (вообще бред), еще и необходимостью поездки? Тема выдуманная.
Мастер Пис• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Вона впевнена що в любому ЦНАПі можна .
Ні, так точно не можна (особливо якщо прописувати дітей). Це маються на увазі прифронтові регіони - стосовно, відносно, безпечних незнаю
Зайканалужайке• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Вона впевнена що в любому ЦНАПі можна .
Ну то хай і дистанційно купує
Міняйловна
• 20 декабря 2024
Ответ дляСіточка
У мене ще перший шок не минув. А так-то я наче не соглашалася . Скажу шо я просила але мені знайомі відмовили.
Бо вона то прїде , а потім її чоловік прозріє і буде мене винуватити що то я її втечі помагала .
Помогалочка• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Так а я шо?
А де безпечний регіон? Вже і на Закарпатті ракети
Вумна вутка• 20 декабря 2024
Ответ дляКарапулька
Продам хату в Запорізькій області. 30 тис. Берете?
Дуже дорого, в нас по 22 вже хати в області