Получается 3 годы войны и сотни тысяч жертв, коту под хвост.
Ответ дляElenaMari
Ну так будут больше жертв и отберут больше, у нас выбор не велик пусть хоть останется что есть
а почему нельзя было в 2022 году принять условия?
prozerpina123• 25 декабря 2024
Вы такой многостаночник
За месяц столько идиотских тем
Платят-то сколько?
За месяц столько идиотских тем
Платят-то сколько?
Ответ дляElenaMari
Потому что зеля и все начальство и верхушки отмыли такие деньги и оружие , проворотили такие дела что вам и не снилось
Не вірю, що зеля ворог. Його команда і оточення так, а він не хотів такого кінця і наміри були його хороші.
П.с. голосувала за Пороха
Leeloo_aloha• 25 декабря 2024
Ответ дляСвятогорий
Бо це означало для Зе втрату влади. А зараз це саме цінне для нього.
Бо всіх хто був проти війни легко було назвати зрадником і посадити, заблочити, видалити пости у соц мережах... їхньої думки не існувало, її видалили. Опозицію помножили на ноль.
Загалом Україна наступила на ті самі граблі, що і багато разів до того - повірила обіцянкам ’друзів’, Джонсонюку і ко у велику підтримку і втяглася у війну.
Ответ дляwind-d470
ну понятно, сейчас то все самьіе умньіе
Умные, которые еще в начале войны говорили, что никакой победы не будет, никаких границ 91 года нам не видать, мы не сможем победить в этой войне. Лучше сразу договариваться и сохранить жизнь тысячам украинцев. Но те которые были еще умнее умных, блокировали тех кто так говорил, кричали матрешки, чемодан вокзал расея, низзя с террористами дагаваривацца, до победы до границ 91 года и на шагу назад, на москву. Ну спустя три года эти ’самые умные’ немного поумнели
По-перше, не тільки Зеля, а мінімум пів-України згодні на це, бо іншого виходу немає, ну немає в нас сил, спроможностей, людей, щоб відвоювати, вистояти і перемогти повністю. По-друге, чому 3 роки війни під хвіст? так, ми втратимо території, але не всю Україну. Це взагалі велика перемога - достатньо глянути на карту росії і нашу, на кількість населення. Да будь-яка інша країна в Європі і нація здалися б в перші місяці
Ответ дляsnejs
ну може і так, але після звільнення Херсону та Харківської обл була ж надія на щось