Ночка_темная• 04 января в 13:22
Як думаєте, будуть знижувати ціни на нафту щоб раша залишилася без грошей?
Цікаві новини сьогодні. Багато де читала, що Трамп таке планує, але раз вже дав наказ розробити міри для цього, то зробить?
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
А навіщо тоді віддає такі накази? Автор каналу співпрацює з держдепом і в дезінформації не помічений.
Тим більш і йому не 10 років але не пише що це чепуха
Кудесница полесья• 04 января в 13:27
Ответ дляНочка_темная
Автор канала просто провластная серая масса. Зачем вы верите телеграм помойкам, коих подобных около 90%?
Ответ дляOnyx83
Держдеп в курсі, шо він співпрацює з кимось з телеграму?
Так. Можете погуглити інфо про автора каналу. І інформації його завжди підтверджуються. На каналі в нього були фото з зустрічей, де він та поважні гості з США та Європи.Він не ’краде’ інфо а прямо говорить, що розповідає лише ту частину інформації, яку йому дозволяють
Звідки ми знаємо хто і що буде робити?Але хотілось би або якоїсь дієвої допомоги замість двох танків і двох літаків за два роки і дозвіл бити по території Росії не тільки по нафтобазам.
Або домовленостей і припинення знущань над українцями.
Нехай визначаються,нельзя быть немножко беременными три года.
Кудесница полесья• 04 января в 13:30
Ответ дляНочка_темная
Marinamariana• 04 января в 13:31
Хоть бы Трамп дал все необходимое оружие Украине чтобы бить по Москве !!!!!
Кудесница полесья• 04 января в 13:31
Ответ дляOlvia1987
За битье по раше и новые корыта отгребем только так. Нужны переговоры и давно
‼На фронті критична ситуація, в найгіршому випадку — втратимо 100 км за добу. Росіянам вистачить ресурсів окупувати Харків, Дніпро, Запоріжжя і Херсон, — екскомбриг 53 ОМБР Анатолій Козел
📍Зараз потрібно окопувати Дніпропетровську, Запорізьку та Херсонську області, а Херсон готувати до повної оборонної операції.
📍На фронті критична ситуація, є ризик обвалу оборони та стратегічних помилок.
📍На полі бою ми програємо на всіх напрямках: якщо ситуація не зміниться, в кращому випадку будемо втрачати територію тактично 20 км за добу, в гіршому — оперативно 100 км за добу.
📍Дніпро вже потрібно готувати до оборони: росіяни продовжать наступ на Донеччині, і після захоплення Покровська вони вийдуть на Дніпропетровську область.
📍Наразі у рф достатньо ресурсів для окупації Харкова, Дніпра, Запоріжжя та Херсона.
📍Ми мали 5 мільйонів мотивованих мобілізаційних ресурсів, які вичерпались у 2022–2023 роках. Зараз маємо деморалізований склад, що здається в полон і тікає в СЗЧ.
ПОДПИСАТЬСЯ
Ответ дляКудесница полесья
Автор каналу співробітник україно- американського фонду від держдепу США. Назвіть мені ще хоч одну таку помийку, яку веде співробітник подібного фонду та видає інфо подібного рівня?
Marinamariana• 04 января в 13:32
Ответ дляGaleTTa
Да и ещё контрольным выстрелом добьют очередной ужасной санкцией)) потому что в сказках добро всегда побеждает зло. Мне бы такую наивность, завидую
А зачем жить в таком мире где добро на побеждает зло ??
Кудесница полесья• 04 января в 13:32
Ответ дляНочка_темная
Вам точно 10 лет, если вы верите такому.
Кудесница полесья• 04 января в 13:32
Ответ дляMarinamariana
Незачем. Можете не жить.
Ответ дляНочка_темная
А ви гуглили? Такого Гугл знає лише як якогось ФОПа, у якого 11 податкових боргів. Якийсь мужик з Полтави.
Ответ дляКудесница полесья
Це реальна людина з реальною посадою. Ваше право не вірити.
Marinamariana• 04 января в 13:34
Ответ дляКудесница полесья
ПОДПИСАТЬСЯ
От кого отгребем ? От рахи говняхи которая за 3 года войны Донецкую область не может оккупировать ?? Раху нужно методично бить и добивать и бомбить Москву , военных преступником кацапских судить, только так закончить можно войну
Ответ дляКудесница полесья
ПОДПИСАТЬСЯ
От кого б не стала слухати так це екс. Та ще й комбриг 🤪
Кудесница полесья• 04 января в 13:36
Ответ дляOnyx83
Та й таке)
Кудесница полесья• 04 января в 13:36
Ответ дляНочка_темная
Удалено администрацией...
Marinamariana• 04 января в 13:36
Ответ дляКудесница полесья
ПОДПИСАТЬСЯ
Если бы у РФ было бы достаточно ресурсов для оккупации они ты давно уже оккупировали , но кишка тонка . У них даже личного состава не хватает , количество из населения это вранье как и все у них , иначе не обращались ты к корейцам . Раху нужно добивать
Marinamariana• 04 января в 13:37
Ответ дляКудесница полесья
Незачем. Можете не жить.
Рабы только так ответить могут . Готовы сами жить в этом говне и чтобы дети жили их в этом говне, вместо того чтобы поменять мир
Кудесница полесья• 04 января в 13:38
Ответ дляMarinamariana
Идите бомбите на поле боя, рядом с вами снаряд взорвется, и вы сразу же помокреете, на форуме все великаны и победители. Войну заканчивают дипломатически. Нормальные люди, не дикари.
Кудесница полесья• 04 января в 13:38
Ответ дляMarinamariana
Удалено администрацией...
Marinamariana• 04 января в 13:38
Ответ дляКудесница полесья
А что русня нормальные люди ? Дипломатически будет когда они все украинские территории отдадут , включая Крым
Кудесница полесья• 04 января в 13:39
Ответ дляMarinamariana
Рабы это люди сейчас в Украине. Не перевирайте