Ніка Найз• 09 января 2025

Кабмін проти броні для працівників газової галузі, заявив нардеп

У вівторок, 7 січня, Кабінет міністрів України відмовився надавати операторам газорозподільних систем статус критичних підприємств. Тим самим, уряд виступив проти бронювання працівників цієї галузі.

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі.

https://news.novyny.live/kabmin-proti-broni-dlia-p...
автор Ніка Найз • 09 января 2025
В этой отрасли процентов 70, а то и 80 мужики 60 и старше! Так шо и бронировать никого не надо! Половина дармоедов призывного возраста!
Charming• 09 января 2025
Я б і військових пенсіонерів, і поліцію теж приручила, перевірила б хвороби
автор Ніка Найз • 09 января 2025
Ответ дляCharming
Полиция воюет, СБУ тоже, а полное снятие на фронт их не будет никогда!
laska_vo• 09 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Ну скільки їх воює, одиниці? Всі інші воюють в тилу і бігають з тцк за цивільними. Ви подивіться на ці роти здорових, міцних чоловіків які ганяються за цивільними хлюпіками. Позорище.
автор Ніка Найз • 09 января 2025
Ответ дляlaska_vo
Батальоны Лють и Альфа воюют почти на всех участках фронта. Повторяю! Полное снятие МВД и СБУ на фронт угрожает внутренней и национальной безопасности Украины!