У вівторок, 7 січня, Кабінет міністрів України відмовився надавати операторам газорозподільних систем статус критичних підприємств. Тим самим, уряд виступив проти бронювання працівників цієї галузі.
Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі.
Ответ дляНіка Найз
Полиция воюет, СБУ тоже, а полное снятие на фронт их не будет никогда!
Ну скільки їх воює, одиниці? Всі інші воюють в тилу і бігають з тцк за цивільними. Ви подивіться на ці роти здорових, міцних чоловіків які ганяються за цивільними хлюпіками. Позорище.
Ответ дляlaska_vo
Батальоны Лють и Альфа воюют почти на всех участках фронта. Повторяю! Полное снятие МВД и СБУ на фронт угрожает внутренней и национальной безопасности Украины!