З царем в голові• 10 января в 09:28

С ужасом жду начало семестра, мама ребенка 6 класс

Как хорошо на каникулах.
Снова эта дистанционка .
Танго утрьох• 10 января в 14:41
Ответ дляМальдивирую
Ні, якщо дитина не має мотивації вчитися, якщо вдома вони чують, що вчителі мають вчити, а не що вчитися - це обов´язок дитини, то ніякий вчитель тут не допоможе.
У меня ребёнок не может учиться на дистанйионке сам и проблема не в мотивации, а отсутствии уроков
автор З царем в голові • 10 января в 14:46
Ответ дляМerida
Моему просто сказали- ты не появлялся. Оценок нет. Даже двоек. Поставим не аттестацию за семестр
Это в каком году?
Ответ дляМerida
Это была одна неделя, за семестр. Вытянул. Все долги закрыл, контрольные написал
Золота дитина
Мerida• 10 января в 14:46
Ответ дляЗ царем в голові
Золота дитина
А как учить ответственности?
автор З царем в голові • 10 января в 14:47
Ответ дляЯзвочка
Моя в 5.Все предметы 10-11.Вообще не контролирую,хотя раньше выехала бы ей мозг.Ее косяки это ее косяки,ее хвосты-ее проблемы.О знаниях речь вообще не идёт.Уровень ужасный в целом,дети ничего не знают,иногда краем уха слышу,что происходит на уроках.
При отсутствии знаний 10-11?
Мerida• 10 января в 14:47
Ответ дляЗ царем в голові
Это в каком году?
В прошлом было такое. И в 7м классе тоже.
Ответ дляМerida
У нас перевели девочку поставили оценки. Это ж наверно документы надо подавать какие то. Может там условий нет для занятий я не знаю всего
Мerida• 10 января в 14:50
Ответ дляЗ царем в голові
Сыну не поставили не аттестацию. Ему сказали, и мне позвонили, что нет дз, контрольных и ьл. И оценки не из чего ставить. Даже двойку. Сказали, придётся поставить не аттестацию
Морская свинка• 10 января в 14:52
Ответ дляМіс Всесвіт
У меня такая же девочка в 5 классе.
Она отличница пока, но я не знаю за что ставят оценки. Да и тянет только потому что я наседаю.
То есть ребенок умный, но ооочень ленивый. И учеба ей не нужна.
сестра, тільки моя в 7 класі(((( як то кажуть, що вб’єш - то в’їдеш... причому ніякі стимули не діють: ні просьба, ні грозьба, ні заохочення
реально, такого чуда з навчанням, як маю з нею, в мене не було ні з одним із 4-х синів
Морская свинка• 10 января в 14:53
Ответ дляЯжемать Мне можно
Я з вами,автор.
Мама дитини, яка вчиться в 9 класі в Україні і за кордоном. У мене стрес
в мене син так до минулого року вчився. Ніяких проблем не було з ним, хоча було 2 випускних - 8-й в польській і 9-й в Україні. А з дочкою...
автор З царем в голові • 10 января в 14:57
Ответ дляМerida
И за одну ночь он все закрыл? И все выучил?
Морская свинка• 10 января в 14:57
Ответ дляПерезагрузка
Мой старший учился сам с 1 класса и сам поступил, куда хотел, я вообще не вмешивалась. А дочь вообще учиться не хочет, я за нее не смогу жить, придется ей все же самой как-то.
один в один, як у мене(((( сини могли підійти, коли щось там неясно, поясню - і все, далі собі все самі. А дочка.... і ладно би не не може... ну не кожна дитина може вчитись, це просто треба визнати батькам. але коли я бачу, що схоплює на льоту, а не хоче палець об палець вдарити.... І розумію, що буде потім жаліти ж, нендза мала, тільки вже назад не відмотаєш
Мerida• 10 января в 14:59
Ответ дляЗ царем в голові
Я ж писала, за неделю. Писал контрольные, надиктлвывал на видео стих. Очень много работ написал. Закрыл абсолютно все. Сам. Сейчас 1х класс. Не доводит до такого трешняка. Помнит, как пришлось исправлять все, что сам же и наделал
Язвочка• 10 января в 15:03
Ответ дляЗ царем в голові
При отсутствии знаний 10-11?
Знания отсутствуют у других,моя на их фоне еще норм.,но выезжает за счёт ума и сообразительности .Дети в 5 классе читают по слогам.И на вопрос,какой сейчас месяц,отвечают 2024
Язвочка• 10 января в 15:05
Ответ дляЗ царем в голові
У нас средний балл 9.5 но не сама ..
Так потому и не сама,что до сих пор ,,у вас’
Морская свинка• 10 января в 15:06
Ответ длятогдалия
даже не знаю, как вы тянете две школы
я теж дивуюсь, але син сам захотів і сам все робив, я взагалі не вмішувалась. Але він у мене впертий, поставив собі ціль - і вперед
Морская свинка• 10 января в 15:11
Ответ дляМerida
А моя сказала ’ну то і буде’ основні предмети 5 і 6, серед кращих в класі, географія - 1
Морская свинка• 10 января в 15:12
Ответ дляМіс Всесвіт
Є діти які не хочуть вчитись вчитись.
У мене це перший такий випадок.
Хоча виховую вже п´яту дитину.

Але ось так буває.
о, сестра
Стопясят раз обсуждала• 10 января в 15:16
Ответ дляМerida
Значит были знания достаточные чтоб позакрывать все? А несдачи из за чего были? В школу не ходил? Ведь если нет дз ставят двойку, если контрольная так оценка тоже есть. А вы говорите даже 2 не было
Яжемать Мне можно• 10 января в 15:17
Ответ дляМорская свинка
Постув ваш син кудись?
Мerida• 10 января в 15:17
Ответ дляМорская свинка
Так не будет. Потому что задолженность придётся закрывать.
Морская свинка• 10 января в 15:19
Ответ дляЯжемать Мне можно
Постув ваш син кудись?
так, по результатах екзаменів ввійшов в 20-ку кращих випускників подставувки, відразу прийняли в нього документи в огульнокласичний ліцей на математико-географічний профіль, вчиться вже другий рік (планує поступати в Морський унівеситет).
Фокус-Покус• 10 января в 15:21
Ответ дляДА да да
может кто знает - что значат эти ГР1, ГР2 и т д
Група результатів. У кожного предмету вона своя
Морская свинка• 10 января в 15:22
Ответ дляМerida
так закрила, але сиділа над нею, поки вона все робила. Тупо сиділа біля неї, інакше - все що хочеш, тільки не навчання 13.01 - останній день, тільки вчора здала 3 теми, причому одним чохом 5,4 і 5. Ну як достукатись? що це ж можна було відразу так?
Яжемать Мне можно• 10 января в 15:23
Ответ дляМорская свинка
Молодчинка. Мій теж поступив у топовий заклад Польщі ( топовий- за результатами матури, маю на увазі)за результатами матури. Тільки на інформатику.
І от що дивно- в Польщі я навіть не вникала в його навчання, а він підставувку з пасеком закінчив, екзамени на 100%,100% і 96% здав.
А от в Україні ’ гребемо ’ разом((
Морская свинка• 10 января в 15:25
Ответ дляЯжемать Мне можно
А от в Україні ’ гребемо ’ разом((
от і мій так, теж має пасек))) причому вони приїхали з нульовими знаннями польської, бо мені і в страшному сні не могло приснитись, що вони там опиняться. Але не жалію ні разу, що основний упор зробила відразу на місцеву школу
Мerida• 10 января в 15:31
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Двойку ставят если есть домашние, а у него их не было. Поэтому просто пропуски
Дистанционнка была. Ковид подкосил и пошло-поехало.
Яжемать Мне можно• 10 января в 16:24
Ответ дляМорская свинка
І ми не збиралися ні сюди їхати,ні тут залишатися, тому упор робили на укр ліцей.
І при тому,що уваги польській школі було 15-20% він з пасеком. От як так?
Тут пишуть,що типу привчайте дітей. Але це одна й та ж дитина: в польській школі відмінник без зусиль і допомоги, а в укр ліцеї теж відмінник,але я маю тримати руку на пульсі, наймати репетиторів і т.д.
То може проблема не в дітях?
Покращена• 10 января в 16:38
Ответ дляБешене сарі
А дети не в состоянии осилить задания? В 6 классе?
Они их не делают. Осилить могут
Покращена• 10 января в 16:39
Ответ дляБешене сарі
Ну если с младшей школы так приучили, что в школе учитесь вместе с ребенком, то чего хнычите сейчас
Вы блин такая умная аж страшно. Нет подростка или, дайте угадаю, очень послушный и один? Рассказывает тут про то как кто кого приучал