ФрекенБок• 12 января в 14:08
Дешевые рецепты
Накидайте пожалуйста идей дешевых рецептов. Как раньше люди питались когда был дефицит .
Например винегрет, вареники с квашенной капустой и т п
Например винегрет, вареники с квашенной капустой и т п
показать весь текст
4
4
7
Треба ось так• 12 января в 14:47
Ответ дляЯк ухурделю
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
Гола з конопель• 12 января в 14:47
Ответ дляСкиниУскачи!
Матиас сейчас в акции по 149 в форе,и он часто по акции
Соленое мороженый, не всем такое едят) лучше уже мяса купить
1
2
Як ухурделю• 12 января в 14:48
Ответ дляТреба ось так
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
Тётушка Лошадь• 12 января в 14:48
Ответ дляЯк ухурделю
Ще буває 2 сорту в землі
Да, в землі, при тому в гарному черноземі
4
СкиниУскачи!• 12 января в 14:48
Ответ дляТётушка Лошадь
Точно, ще ж паштет вигідно робити, хто їсть печінку.
Я додаю масло і верені яйця.
Судок на 3-4 дня
Я додаю масло і верені яйця.
Судок на 3-4 дня
Я тушу печень отдельно и зажарка отдельно,и масло ,я без яиц
Гола з конопель• 12 января в 14:48
Ответ дляТётушка Лошадь
Я вже три роки без авто.
Овочі купую не мішками.
Овочі купую не мішками.
Ежедневно за ними ездите или живёте одна?
1
А_мій_самий_самий• 12 января в 14:48
Печеночный торт, паштет печеночный
Картошка в любых вариациях
Морковка корейская
Салат Буряк/чеснок/ чернослив если есть
Макароны по флотски
Картошка в любых вариациях
Морковка корейская
Салат Буряк/чеснок/ чернослив если есть
Макароны по флотски
5
13чудоСВЕТА• 12 января в 14:50
Автор, мало водних. Скільки людей у вас живе? Бо харчування дітей явно відрізняється.
І яка реальна сума.
Ми вдвох з чоловіком. Сьогодні на сніданок сирники (якщо перевести продукти в ціну - 80грн), на обід бульйон з курячих гомілок і яйцем (50грн), на вечерю млинці з мʼяса гомілок будуть (70грн).
Виходить день 200грн на двох і різноманітне харчування.
Єдине, що саме сьогодні овочів немає (клітковини).
І яка реальна сума.
Ми вдвох з чоловіком. Сьогодні на сніданок сирники (якщо перевести продукти в ціну - 80грн), на обід бульйон з курячих гомілок і яйцем (50грн), на вечерю млинці з мʼяса гомілок будуть (70грн).
Виходить день 200грн на двох і різноманітне харчування.
Єдине, що саме сьогодні овочів немає (клітковини).
7
СкиниУскачи!• 12 января в 14:50
Ответ дляТреба ось так
Так люди живут в разных городах, это в Киеве он на каждом углу, а у меня, например, фиг знает где... Я там даже не бываю, т.к. далеко не с руки. На дорогу еще 30грн прибавьте и по чем морковка выйдет? А на базаре рядом по 40-45.
Так мы ж в АТБ не за одной морквой едем,
3
3
Гола з конопель• 12 января в 14:51
Ответ дляВічний двигун
Раз в месяц можно поехать на закупку и привезти на такси, можно с подружкой даже на двоих, можно заказать доставку. Вариантов масса, особенно при разнице в цене в 2 раза. Но проще ныть, что все дорого
Ну какие 2 раза? Я выше скрин кинула, в АТБ морковка по 32 и та у нас гнилая, она и папы дней не пробежит. А такси может стоить ого-го, да и иметь сумму на закупки на весь месяц не все могут. Про подружку вообще бред.
СкиниУскачи!• 12 января в 14:52
Ответ дляТреба ось так
Я туда вообще не езжу. Для чего мне в атб на другой конец города? Тем более нагрести сумок и тащить их на горбу я не могу.
Так на маршрутке ж
Не?
Вам не угодить
Не?
Вам не угодить
2
Тётушка Лошадь• 12 января в 14:52
Ответ дляГола з конопель
Ежедневно за ними ездите или живёте одна?
Я і двоє дітей, підлітки.
В магазин щодня за чимось вечором
То хліб, то масло, то морква з картоплею.
Вчора в магазини ходили півдня, 3 рази
В магазин щодня за чимось вечором
То хліб, то масло, то морква з картоплею.
Вчора в магазини ходили півдня, 3 рази
Чемодан-Вокзал-Майами• 12 января в 14:52
Ответ дляТётушка Лошадь
Значить, не все йде через лічильник
Каким образом? Вы думаете, что пишете? 😀 Всё с пломбами, да, мы меняли всё как раз перед полномасштабной в квартире, а счётчики нам ставит облэнерго. В прошлом году летом поставили двухфазные, опломбировали, выдали акты каждой квартире.
Пс, счётчики у нас в подъезде в щитке.
Пс, счётчики у нас в подъезде в щитке.
Як ухурделю• 12 января в 14:52
Ответ для13чудоСВЕТА
Автор, мало водних. Скільки людей у вас живе? Бо харчування дітей явно відрізняється.
І яка реальна сума.
Ми вдвох з чоловіком. Сьогодні на сніданок сирники (якщо перевести продукти в ціну - 80грн), на обід бульйон з курячих гомілок і яйцем (50грн), на вечерю млинці з мʼяса гомілок будуть (70грн).
Виходить день 200грн на двох і різноманітне харчування.
Єдине, що саме сьогодні овочів немає (клітковини).
І яка реальна сума.
Ми вдвох з чоловіком. Сьогодні на сніданок сирники (якщо перевести продукти в ціну - 80грн), на обід бульйон з курячих гомілок і яйцем (50грн), на вечерю млинці з мʼяса гомілок будуть (70грн).
Виходить день 200грн на двох і різноманітне харчування.
Єдине, що саме сьогодні овочів немає (клітковини).
У вас чоловік де працює? Йому достатньо енергії? Пару сирників, вода з 150 г м´яса...
2
7
Ананомчикус• 12 января в 14:53
Жарти жартами, але, наприклад, паштет з свиної печінки це не тільки дешево, а і корисно, бо заліза і свинячій печінці більше, ніж в яловичій.
Тож 1 кг свинячої печінки 70-80 грн, велика морквина, 2 цибулини, 1 зелене яблуко, шматочок гр 200 найдешевшого сала, це все порізати, і в товстостінній посуді тушкувати або запекти в духовці до готовності, потім перекрутити 2 раза в м´ясорубці, і все. Ну ще можна трохи масла додати, але і так досить ніжний, бо є овочі і сало.
Собівартість десь 150 грн, вага буде десь 1.5 кг.
Дуже поживно і економно.
Тож 1 кг свинячої печінки 70-80 грн, велика морквина, 2 цибулини, 1 зелене яблуко, шматочок гр 200 найдешевшого сала, це все порізати, і в товстостінній посуді тушкувати або запекти в духовці до готовності, потім перекрутити 2 раза в м´ясорубці, і все. Ну ще можна трохи масла додати, але і так досить ніжний, бо є овочі і сало.
Собівартість десь 150 грн, вага буде десь 1.5 кг.
Дуже поживно і економно.
9
1
Гола з конопель• 12 января в 14:53
Ответ дляТётушка Лошадь
Це станом на сьогодні.
Я купувала перед новим роком, була по 25, яйця тоді купувала були по 78.
А вчора по 19 гривен
Я купувала перед новим роком, була по 25, яйця тоді купувала були по 78.
А вчора по 19 гривен
А в сентябре я вообще 🥕 по 12 брала🤣
Что это у вас за чудо АТБ? В моем яйца совсем не по 19
Что это у вас за чудо АТБ? В моем яйца совсем не по 19
2
Тётушка Лошадь• 12 января в 14:53
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Каким образом? Вы думаете, что пишете? 😀 Всё с пломбами, да, мы меняли всё как раз перед полномасштабной в квартире, а счётчики нам ставит облэнерго. В прошлом году летом поставили двухфазные, опломбировали, выдали акты каждой квартире.
Пс, счётчики у нас в подъезде в щитке.
Пс, счётчики у нас в подъезде в щитке.
Помножте потужність на години роботи вашої техніки
6
Слобожаночка• 12 января в 14:53
Рецепти з 90их зараз не практичні, банальна картопля, ’котлети’ з капусти або цибулі вже не дешеві, усілякі оладки/млинці/вареники/ліниві вареники/пироги не корисні.
Зараз насправді дешевше замість овочів купити курятину і субпродукти, в якості гарніру ячмінну кашу, гречку, булгур. Корейську моркву ще можна готувати, яйця подешевшали, то можна вживати варені або омлет.
Зараз насправді дешевше замість овочів купити курятину і субпродукти, в якості гарніру ячмінну кашу, гречку, булгур. Корейську моркву ще можна готувати, яйця подешевшали, то можна вживати варені або омлет.
14
СкиниУскачи!• 12 января в 14:54
Ответ дляПомилуйте мадам
Дуже дешево харчуватись бобовими. Лобіо. Гороховий суп. Вінегрет з бобами. Були поширені каші з м´ясом, бо спочатку відварювали м´ясо з кістками, м´ясо оббирали, а потім вже варилась каша на бульоні.
М´ясні страви були з фаршу, бо поперше у фарш можна перекрутити м´ясо не самої вищої якості, чим на прожарку, а потім ще додати хліб, або манку, або гречку.
Але багато страв що готували раніше зараз не економні, бо овочі стали досить дорогим задоволенням, а раніше люди вирощували городину.
Раніше щоб зекономити варили зельць та холодець з голов. Печінкові паштети.
М´ясні страви були з фаршу, бо поперше у фарш можна перекрутити м´ясо не самої вищої якості, чим на прожарку, а потім ще додати хліб, або манку, або гречку.
Але багато страв що готували раніше зараз не економні, бо овочі стали досить дорогим задоволенням, а раніше люди вирощували городину.
Раніше щоб зекономити варили зельць та холодець з голов. Печінкові паштети.
Зельц то самое крутое что готовилось у бабушки в селе, когда кололи свинку
Тётушка Лошадь• 12 января в 14:54
Ответ дляГола з конопель
А в сентябре я вообще 🥕 по 12 брала🤣
Что это у вас за чудо АТБ? В моем яйца совсем не по 19
Что это у вас за чудо АТБ? В моем яйца совсем не по 19
В сільпо вчора по 19 гривен
2
Борисфенка• 12 января в 14:54
Про котлети з цибулі вже було?
Рецепт з 90-х років - берете все, що треба на котлети, а кількість фаршу заміняєте на ту саму кількість тертої цибулі. Різниці ніхто й не помічає.
Рецепт з 90-х років - берете все, що треба на котлети, а кількість фаршу заміняєте на ту саму кількість тертої цибулі. Різниці ніхто й не помічає.
1
3
Гола з конопель• 12 января в 14:54
Ответ дляТреба ось так
Аха ха) Прикол)
Ага, так она ещё и гнилая, вчера еле нашли у бабки нормальную морковку, правда по 40
3
Треба ось так• 12 января в 14:54
Ответ дляСкиниУскачи!
Так на маршрутке ж
Не?
Вам не угодить
Не?
Вам не угодить
Это по 25 морковка в итоге, которая как выяснилось по 31
Смысл переться в маршрутке на др конец города если рядом по 40 и за проезд еще 30 грн? В чем экономия? Лишь бы в атб и лиши бы писать, что по 25, а в итоге по 31 или больше?
5
3
Ананомчикус• 12 января в 14:55
Ответ дляГола з конопель
А в сентябре я вообще 🥕 по 12 брала🤣
Что это у вас за чудо АТБ? В моем яйца совсем не по 19
Что это у вас за чудо АТБ? В моем яйца совсем не по 19
Позавчора в АТБ яйця були по 28 грн, ми взяли. Ще й дуже свіжі.
2
Гола з конопель• 12 января в 14:56
Ответ дляТётушка Лошадь
Я і двоє дітей, підлітки.
В магазин щодня за чимось вечором
То хліб, то масло, то морква з картоплею.
Вчора в магазини ходили півдня, 3 рази
В магазин щодня за чимось вечором
То хліб, то масло, то морква з картоплею.
Вчора в магазини ходили півдня, 3 рази
Ну вот, а если бы вам к этому магазину надо было ехать через весь город, часто бы ездили?
2
Треба ось так• 12 января в 14:56
Ответ дляГола з конопель
Ну вот, а если бы вам к этому магазину надо было ехать через весь город, часто бы ездили?
Естественно, то ж атб))
1
СкиниУскачи!• 12 января в 14:57
Ответ дляТётушка Лошадь
Це станом на сьогодні.
Я купувала перед новим роком, була по 25, яйця тоді купувала були по 78.
А вчора по 19 гривен
Я купувала перед новим роком, була по 25, яйця тоді купувала були по 78.
А вчора по 19 гривен
Яйца по 19 , где?
1
СкиниУскачи!• 12 января в 14:59
Ответ дляГола з конопель
Соленое мороженый, не всем такое едят) лучше уже мяса купить
Та я просто подкинула вариант, просто писали что селедка дорого
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу