ФрекенБок• 12 января 2025
Дешевые рецепты
Накидайте пожалуйста идей дешевых рецептов. Как раньше люди питались когда был дефицит .
Например винегрет, вареники с квашенной капустой и т п
Треба ось так• 12 января 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Удалено администрацией...
Гола з конопель• 12 января 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Матиас сейчас в акции по 149 в форе,и он часто по акции
Соленое мороженый, не всем такое едят) лучше уже мяса купить
Як ухурделю• 12 января 2025
Ответ дляТреба ось так
Удалено администрацией...
Тётушка Лошадь• 12 января 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Ще буває 2 сорту в землі
Да, в землі, при тому в гарному черноземі
СкиниУскачи!• 12 января 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Точно, ще ж паштет вигідно робити, хто їсть печінку.
Я додаю масло і верені яйця.
Судок на 3-4 дня
Я додаю масло і верені яйця.
Судок на 3-4 дня
Я тушу печень отдельно и зажарка отдельно,и масло ,я без яиц
Гола з конопель• 12 января 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Я вже три роки без авто.
Овочі купую не мішками.
Ежедневно за ними ездите или живёте одна?
А_мій_самий_самий• 12 января 2025
Печеночный торт, паштет печеночный
Картошка в любых вариациях
Морковка корейская
Салат Буряк/чеснок/ чернослив если есть
Макароны по флотски
Картошка в любых вариациях
Морковка корейская
Салат Буряк/чеснок/ чернослив если есть
Макароны по флотски
13чудоСВЕТА• 12 января 2025
Автор, мало водних. Скільки людей у вас живе? Бо харчування дітей явно відрізняється.
І яка реальна сума.
Ми вдвох з чоловіком. Сьогодні на сніданок сирники (якщо перевести продукти в ціну - 80грн), на обід бульйон з курячих гомілок і яйцем (50грн), на вечерю млинці з мʼяса гомілок будуть (70грн).
Виходить день 200грн на двох і різноманітне харчування.
Єдине, що саме сьогодні овочів немає (клітковини).
І яка реальна сума.
СкиниУскачи!• 12 января 2025
Ответ дляТреба ось так
Так люди живут в разных городах, это в Киеве он на каждом углу, а у меня, например, фиг знает где... Я там даже не бываю, т.к. далеко не с руки. На дорогу еще 30грн прибавьте и по чем морковка выйдет? А на базаре рядом по 40-45.
Так мы ж в АТБ не за одной морквой едем,
Гола з конопель• 12 января 2025
Ответ дляВічний двигун
Раз в месяц можно поехать на закупку и привезти на такси, можно с подружкой даже на двоих, можно заказать доставку. Вариантов масса, особенно при разнице в цене в 2 раза. Но проще ныть, что все дорого
Ну какие 2 раза? Я выше скрин кинула, в АТБ морковка по 32 и та у нас гнилая, она и папы дней не пробежит. А такси может стоить ого-го, да и иметь сумму на закупки на весь месяц не все могут. Про подружку вообще бред.
СкиниУскачи!• 12 января 2025
Ответ дляТреба ось так
Я туда вообще не езжу. Для чего мне в атб на другой конец города? Тем более нагрести сумок и тащить их на горбу я не могу.
Так на маршрутке ж
Не?
Вам не угодить
Не?
Вам не угодить
Тётушка Лошадь• 12 января 2025
Ответ дляГола з конопель
Я і двоє дітей, підлітки.
В магазин щодня за чимось вечором
То хліб, то масло, то морква з картоплею.
Вчора в магазини ходили півдня, 3 рази
В магазин щодня за чимось вечором
Вчора в магазини ходили півдня, 3 рази
Чемодан-Вокзал-Майами• 12 января 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Значить, не все йде через лічильник
Каким образом? Вы думаете, что пишете? 😀 Всё с пломбами, да, мы меняли всё как раз перед полномасштабной в квартире, а счётчики нам ставит облэнерго. В прошлом году летом поставили двухфазные, опломбировали, выдали акты каждой квартире.
Пс, счётчики у нас в подъезде в щитке.
Як ухурделю• 12 января 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
І яка реальна сума.
У вас чоловік де працює? Йому достатньо енергії? Пару сирників, вода з 150 г м´яса...
Ананомчикус• 12 января 2025
Жарти жартами, але, наприклад, паштет з свиної печінки це не тільки дешево, а і корисно, бо заліза і свинячій печінці більше, ніж в яловичій.
Тож 1 кг свинячої печінки 70-80 грн, велика морквина, 2 цибулини, 1 зелене яблуко, шматочок гр 200 найдешевшого сала, це все порізати, і в товстостінній посуді тушкувати або запекти в духовці до готовності, потім перекрутити 2 раза в м´ясорубці, і все. Ну ще можна трохи масла додати, але і так досить ніжний, бо є овочі і сало.
Собівартість десь 150 грн, вага буде десь 1.5 кг.
Дуже поживно і економно.
Гола з конопель• 12 января 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Це станом на сьогодні.
Я купувала перед новим роком, була по 25, яйця тоді купувала були по 78.
А вчора по 19 гривен
А в сентябре я вообще 🥕 по 12 брала🤣
Что это у вас за чудо АТБ? В моем яйца совсем не по 19
Тётушка Лошадь• 12 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Пс, счётчики у нас в подъезде в щитке.
Помножте потужність на години роботи вашої техніки
Слобожаночка• 12 января 2025
Рецепти з 90их зараз не практичні, банальна картопля, ’котлети’ з капусти або цибулі вже не дешеві, усілякі оладки/млинці/вареники/ліниві вареники/пироги не корисні.
Зараз насправді дешевше замість овочів купити курятину і субпродукти, в якості гарніру ячмінну кашу, гречку, булгур. Корейську моркву ще можна готувати, яйця подешевшали, то можна вживати варені або омлет.
СкиниУскачи!• 12 января 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Дуже дешево харчуватись бобовими. Лобіо. Гороховий суп. Вінегрет з бобами. Були поширені каші з м´ясом, бо спочатку відварювали м´ясо з кістками, м´ясо оббирали, а потім вже варилась каша на бульоні.
М´ясні страви були з фаршу, бо поперше у фарш можна перекрутити м´ясо не самої вищої якості, чим на прожарку, а потім ще додати хліб, або манку, або гречку.
Але багато страв що готували раніше зараз не економні, бо овочі стали досить дорогим задоволенням, а раніше люди вирощували городину.
Раніше щоб зекономити варили зельць та холодець з голов. Печінкові паштети.
Зельц то самое крутое что готовилось у бабушки в селе, когда кололи свинку
Тётушка Лошадь• 12 января 2025
Ответ дляГола з конопель
А в сентябре я вообще 🥕 по 12 брала🤣
В сільпо вчора по 19 гривен
Борисфенка• 12 января 2025
Про котлети з цибулі вже було?
Рецепт з 90-х років - берете все, що треба на котлети, а кількість фаршу заміняєте на ту саму кількість тертої цибулі. Різниці ніхто й не помічає.
Гола з конопель• 12 января 2025
Ответ дляТреба ось так
Аха ха) Прикол)
Ага, так она ещё и гнилая, вчера еле нашли у бабки нормальную морковку, правда по 40
Треба ось так• 12 января 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Так на маршрутке ж
Не?
Вам не угодить
Не?
Вам не угодить
Это по 25 морковка в итоге, которая как выяснилось по 31
Смысл переться в маршрутке на др конец города если рядом по 40 и за проезд еще 30 грн? В чем экономия? Лишь бы в атб и лиши бы писать, что по 25, а в итоге по 31 или больше?
Ананомчикус• 12 января 2025
Ответ дляГола з конопель
А в сентябре я вообще 🥕 по 12 брала🤣
Позавчора в АТБ яйця були по 28 грн, ми взяли. Ще й дуже свіжі.
Гола з конопель• 12 января 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Я і двоє дітей, підлітки.
В магазин щодня за чимось вечором
Вчора в магазини ходили півдня, 3 рази
В магазин щодня за чимось вечором
Вчора в магазини ходили півдня, 3 рази
Ну вот, а если бы вам к этому магазину надо было ехать через весь город, часто бы ездили?
Треба ось так• 12 января 2025
Ответ дляГола з конопель
Естественно, то ж атб))
СкиниУскачи!• 12 января 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Це станом на сьогодні.
А вчора по 19 гривен
Яйца по 19 , где?
СкиниУскачи!• 12 января 2025
Ответ дляГола з конопель
Та я просто подкинула вариант, просто писали что селедка дорого