Настасья Пицун• 13 января 2025

Тривога, тривожність

Дівчата на днях була на роботі і різко прийшла думка а що якщо мною хтось управляє десь звідкись незрозуміло звідки,я навіть не знаю як описати,і що це не я думаю а хтось посилає думки
Я боюся що може з розуму зійшла і є постійна тривожність
Кажуть тривога такі думки дає
Але я боюся чи то не перші признаки шизофренії
Психіатр каже тривога
Варена цибуля• 13 января 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Я просто дуже боюся чому такі шизічні думки виникають
Тому що в цьому весь сенс тривожного розладу. Поки вас лякатимуть ваші думки, він вас не покине. Треба з головою працювати. Не лякатись, а аналізувати.
Муркамурковна• 13 января 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Їх треба відслідковувати... Я зараз веду щоденник і пишу зразу ж як тільки починається тривога ..відповіді на запитання що я відчуваю, по якій шкалі , що можу зробити для себе гарного, чиї це думки, чому вони в мене, який я сценарій придумала і тд .. коли ПА починаю відразу шукати що є в кімнаті один диван, 2 стільці, зелений килим, чорна підставка ... І ще багато чого...а голосу кажу Хто тут?
автор Настасья Пицун • 13 января 2025
Ответ дляМуркамурковна
Якому голосу?
Муркамурковна• 13 января 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Якому голосу?
Тривожному) який нагнітає, будить і страхаєя вже давно давно писала, що треба назвати його якось . Негарно) і казати Галя, йди нах
автор Настасья Пицун • 13 января 2025
Ответ дляМуркамурковна
Я думала ви голоси чуєте,налякали
Кривая спроса• 13 января 2025
Ответ дляМуркамурковна
Це одна з сотні можливих симптомів, але це не шиза
Якраз таки, це синдром-маркер - ехо-думки. Він тільки при шизофренії існує і є головним діагностичним критерієм шизофренії.
Муркамурковна• 13 января 2025
Ответ дляКривая спроса
Не крихтіть херню, реально, є голоси , а є внутрішній діалог
автор Настасья Пицун • 13 января 2025
Ответ дляМуркамурковна
Голоси то чути як реальні а внутрішній діалог то інше зовсім
Муркамурковна• 13 января 2025
Ответ дляНастасья Пицун
До психіатра на тести
автор Настасья Пицун • 13 января 2025
Ответ дляМуркамурковна
До психіатра на тести
Ви думаєте в мене шизофренія?
Муркамурковна• 13 января 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Ви думаєте в мене шизофренія?
Абсолютно ні..в мене свекор один із найкращих психіатрів і гіпнотикіа ссра і України, старий вже правда.. то каже, шо шизу ні з чим не сплутати..там навіть розмова буде з вами інша, мовлення інше і логічні цепочки інші
ЧупакабраЗеБест• 13 января 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Боюся що він щось пропустив і в мене шизофренія,або я не правильно пояснила свої симптоми,в мене ще деперсоналізація і я взагалі як ніби вмерла
а где вы территориально?
автор Настасья Пицун • 13 января 2025
Ответ дляМуркамурковна
Тобто якби була шизофренія то була б давно вже?
А це все це тривога?
І від одних таких думок неможе виникнути шизофренія?
Кривая спроса• 13 января 2025
Ответ дляМуркамурковна
Дело в том, что я врач-психиатр)
Муркамурковна• 13 января 2025
Ответ дляКривая спроса
Дело в том, что я врач-психиатр)
Тут всі психіатри, психологи космонавти і гейтси на мінімалках... В мене є реальні лікарі, от їм я довіряю, а тут.. таке
Муркамурковна• 13 января 2025
Ответ дляНастасья Пицун
А це все це тривога?
Не може
Кривая спроса• 13 января 2025
Ответ дляМуркамурковна
Я також реальний, практикуючий лікар-психіатр.
Автор, пропоную, якщо бажаєте, я відкриюсь і можемо розібратись з Вашими вкладеними думками чи тривогою.
маряшка-c693• 13 января 2025
У Вас немає шизофренії. У Вас тривожність, нав´язливі думки.
автор Настасья Пицун • 13 января 2025
Ответ длямаряшка-c693
Дякую вам
Просто ця думка що хтось посилає думки і що я Незнаю як думаю і думаю не сама а хтось посилає думки викликає тривогу і боюся що вірю в цю думку
Fendy• 14 января 2025
Автор, почитайте про дереализацию и деперсонализацию. Это оно. Один из симптомов тревоги. Пройдёт тревожность, пройдёт и это всё. Нету у вас шизофрении
Кривая спроса• 14 января 2025
Ответ длямаряшка-c693
У неё психический автоматизм, а не навязчивость.
Но я как психиатр, ей предложила помощь в диагностике, и она игнорирует.
Ей, видимо, хочется слышать то, что пишите Вы
Кривая спроса• 14 января 2025
Ответ дляFendy
Дереализация/деперсоналізация из области расстройства восприятия. А то, что у автора - это уже расстройство мышления. Мышление - более высшая функция, чем восприятие, потому нужно в первую очередь его рассмвтривать
Варена цибуля• 14 января 2025
Ответ дляКривая спроса
Это ужасно... Ужасно, если вы действительно врач, ведь то, что вы здесь понаписывали, исключает всякую этику - тем более врачебную.
А вам, автор, я скажу так: ни один уважающий себя специалист, а уж тем более специалист в сфере психиатрии, не позволит себе заочно в переписке на форуме ставить диагноз и запугивать человека в состоянии тревоги и паники (неважно, чем вызвано это состояние - неврозом, психозом или чем-либо ещё). Более того, психически здоровый и адекватный человек себе этого также не позволит. Разве что психопат или долбанный садист.
Вам поставили диагноз. И вам нужно его лечить. Если не помогло одно лечение, пробуйте другое. Не помог один врач, сходите к другому. Людей с тревожными расстройствами сейчас гораздо больше, чем кажется. У каждого есть свои индивидуальные проявления. Но естественно, мало кто об этом говорит (комментарии этого псевдо-психиатра как раз ярко демонстрируют, почему так). Ищите метод, подходящий именно вам. Здесь, думаю, вам мало толковых советов дадут. Только запугают окончательно, чем вы себя введёте ещё и в депрессию, возможно.
Удачи вам, автор!)
А вам, ’психиатр’ (если это действительно так, в чем есть сомнения), - учитесь быть нормальным человеком прежде всего.
Кривая спроса• 14 января 2025
Ответ дляВарена цибуля
Удачи вам, автор!)
Ок
Всё нормально с этикой. Диагнозы никто никогда не скрывает. Автор спросила, я ответила как есть, предложила помощь вне форума
Варена цибуля• 14 января 2025
Ответ дляКривая спроса
Ок
В том, что вы здесь написали, мало нормального. Ненормально уговаривать неизвестного вам человека в том, что у него тяжёлое психическое расстройство, не проведя при этом с ним ни одной встречи, в том числе онлайн. Тем более, что у человека есть ранее установленный иной диагноз. Ещё раз: ни один врач себе такую низость не позволит. Поэтому вы и выглядите либо троллем, либо недоучкой.