ЖаннаНеАгузарова• 22 января 2025

Шо там нового у "провідіц"?

Наткнулась в інсті. Думаю, запитаю тут що ще в кого є)
Однозначная• 22 января 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
навідміну від вас, троляки з рашки на зарплаті, я є реальною людиною з великою історією на цьому сайті, та з репутацією, й не розвожу тут срачів, тема для відпочинку, я зайшла відпочити, ви її псуєте
В скромности вам не откажешь, ’Человек с великой историей и устрашающей репутацией на сайте’. Представьтесь, пожалуйста. Мне нужно знать, кого уважать и бояться
Клин_Кляйн• 22 января 2025
Ответ дляlilu1990
Укріплення і нарощення військ біля сувальського коридору ну ніяк вас не бентежить
Ви спите й бачите війну в Польщі,наче нам від цього краще стане
БоХатая• 22 января 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Прямо легко так легко с января стало , ниче не летает , не убивают никого, тишь да благодать
вот и я о том
Иванка Бур• 22 января 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
я вас спитала, що є на Буковелі щоб туди летіли ракети? на Ванька теж підписана й читаю, але те що кудись летіло, то не значить що прилетіло, що Буковеля ви ніколи в житті не бачили я теж вже зрозуміла, та й не тільки я
А что есть в жилых домах, чтобы туда попадали ракеты?
А я писала что туда прилетело?))
Шановна, читайте внимательно
Клин_Кляйн• 22 января 2025
Ответ дляГейТуда
И ещё она писала, что Зеленского не будет в кресле в 2025 году
А в мене скріни є,де одна писала що весною 24 його вже не буде
lilu1990• 22 января 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
The Daily Mail з посиланням на колишнього командувача армії США Бена Ходжеса та кількох військових експертів опублікувала імовірний сценарій нападу Росії на НАТО.

На їхню думку, можливі кроки Росії до 2044 року такі:

– Спочатку – кібератаки, які спровокують глобальні збої у роботі інфраструктури та супутників.

– Потім РФ може задіяти сотні далекобійних ракет проти цивільних об’єктів по всій Європі. Під удари можуть потрапити аеропорти, морські бази, логістичні центри.

– Після цього розпочнеться наземна операція. Перші дії – спроба захопити Сувалкський коридор, а згодом – атаки на країни Балтії чи Польщу.
Однозначная• 22 января 2025
Ответ дляlilu1990
Цікавою роботою з командіровками в польщу
Мы так верили вам, думали, что вы хотите стать первой советчицей-штурмовиком, девушкой-коммандо, а тут пишете ’работа с командировками в Польшу’.
Ласкове телятко• 22 января 2025
Ответ дляКавуся
У карт есть общепринятые значения, потому что это система. Ваши показали, что переговоры не будут продуктивными и дальше затишье, просто будут переливать из пустого в порожнее до ситуации посерьезнее. Мои карты показывают то же самое. Я бы всем неверующим, кто не верил, что из ковида сделали аферу и что раша устроит полномасштабное - советовала готовиться к мысли, что война в Европе будет.
Та любой кто уже вникает в политические новости и аналитику понимает, что будет война в Европе, да и в Азии тоже.
Тут же вопрос у всех другой. А успеем ли мы свой дом (Украину, причесать и пропетлять) тут и верить хочется в лучшее, кто мы без веры?
Клин_Кляйн• 22 января 2025
Ответ дляlilu1990

На то вони й колишні,щоб язиком тріпатися.А чого не с Фінляндією,вони он теж окопуються
lilu1990• 22 января 2025
Ответ дляОднозначная
Я максимально завуальовую.
lilu1990• 22 января 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Але ви тупа
Иванка Бур• 22 января 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
вона не переживає як раз, вона сподівається, що побіжать!
Интересно, когда руснявые ракеты залетают на территорию Польши, почему Польша делает вид, что ничего не было?
Наверное очень обеспокоены)))
Чебураха з перцем• 22 января 2025
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Мои трактуются так, как их трактую я.
Достаньте Ваши, задайте вопрос, напишите ответ. Интересно будет потом проверить
Не обращайте внимания. То ж гуру таро набежали, которые все знают, носом в ошибки тычут, но своего предсказания нет
lilu1990• 22 января 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
У кінці минулого року прилетіла на Європу перша ластівка - масові кібер атаки в багатьох структурах. Та і в нас були, ви чули
Клин_Кляйн• 22 января 2025
Ответ дляlilu1990
Але ви тупа
А ви прям розумна Ваші теми ,як почитати так у вас взгалі біополярка
Кавуся• 22 января 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Я не понимаю, что значит причесать и пропетлять? Вы могли бы нормальным языком написать, а не блатным?
Однозначная• 22 января 2025
Ответ дляlilu1990
Я максимально завуальовую.
Сейчас все сложнее доверять людям. Мало кто говорит правду.
lilu1990• 22 января 2025
Ответ дляОднозначная
Ну то не довіряйте. Я нікого не змушую мені вірити
Ласкове телятко• 22 января 2025
Ответ дляПані з калабані
Трамп будет застрелен в машине.Президентом Америки станет женщина ее инагурация будет где-то 7-8 марта.Война постепенно будет затухать, будет тише но будет длится еще года два.
Что, не зашел Трамп «правящему кодлу», импульсивный сильно?)
Я так, поддерживаю разговор.
Все может быть.
lilu1990• 22 января 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Сувальський коридор – ділянка кордону Литви та Польщі 100 кілометрів завширшки, яка на заході межує з Калінінградською областю Росії, а на сході – з Білоруссю. У разі гіпотетичної війни Росії важливо було б швидко захопити Сувальський коридор, аби відрізати союзникам по НАТО шлях по суші до країн Балтії.
lilu1990• 22 января 2025
На порадниці бувші воєнні та їх прогнози - повна туфта

Зате прогнози астрологів і тарологів... інша справа
Клин_Кляйн• 22 января 2025
Ответ дляlilu1990

Кого прогнози збулися?
Клин_Кляйн• 22 января 2025
Ось таке знайшла
lilu1990• 22 января 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Кого прогнози збулися?
А кого з астрологів і тарологів збулися?
Клин_Кляйн• 22 января 2025
Ответ дляlilu1990
Нікого,всі вони язиком тріпаються,так само як і військові,говорять те що треба
Чебураха з перцем• 22 января 2025
Ответ дляПані з калабані
жесть. Это кто такое пророчил?
lilu1990• 22 января 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Я би сказала інакше: західні воєнні говорять в логіці своїх знань, досвіду і протоколів нато - як би ВОНИ зробили. Але росія страна чудєс
Мотористка• 22 января 2025
Ответ дляИванка Бур
Читаю ведьму
Пишет что Покровск заберут
До Днепра дойдут, но потом пойдут др дорогой
Оккупации не будет
А вот в Польше будет война в 2025 году

У нее многое сбывается…(((
А про Харьков что скажите?
Шукаю трусики• 22 января 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
тавишо, ще чуваків у дружин під спідницями повно поховалося! в нас навіть того віку, що офіційно для мобілізації призначений ще вагон є людей, тільки б ще розігнати тих тцк-шників які тільки для хабарів працюють, а не для фронту, зламати систему, та тупих генералів повиганяти, взяти молодь талановиту на їхнє місце

а розповідати як у рашки багато людей не треба, то вони собакожерів натягли мабуть від того, що в них людей вистачає, та ’госпітальний батальон’ на милицях запустили на штурм пару днів назад, відео всюди є
Тцк- розiгнати так! Але талоновиту молодь в окопи- це всих депутатів/родичів/ помічників і дітей= то майже вірю в швидке закінчення. Всі талановиті і моді в верховній раді- а талант передається генетично- як і державні вакансіїї там- то велком ту окоп!
Блондинка_в_розовом• 22 января 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Подивіться будь ласка чи буде переїзд в іншу країну в мене цього року Юлія 38 років
Так, буде