Смячиком• 24 января в 09:32

Орендар, несправний лічильник опалення і нарахування

Як бути в ситуації
Лічильник опалення невірно показує, а опалення нам нараховано
Орендар каже як так, якщо вони беруть цифри із лічильника, а лічильник давно не крутить
І відмовляється платити ту квитанцію
автор Смячиком • 24 января в 09:32
Опалення в нас іде по індивідуальному лічильнику
автор Смячиком • 24 января в 09:33
Виходить так що нарахована опалення але якось не по лічильнику, а орендар вписав при заселені поточний показник лічильника і каже що він не змінився з тих пір ( вже рік пройшов)
Нехай щастить• 24 января в 09:34
Нехай віддасть суму аналогічну попередньому місяцю, коли лічильник був справний. Решту докладете Ви, бо лічильники - то сфера відповідальності господаря.
успокойте_Меня• 24 января в 09:34
Ответ дляСмячиком
ви закордоном?
автор Смячиком • 24 января в 09:34
А він вже хоче платити по лічильнику а не потому що написали в квитанції
Короче я не знаю як бути, бо там вже борг 11000

Якщо дивитися на лічильник то ми нічого не повинні, а якщо дивитись на квитанції то ми повинні, але орендар не хоче платити
Нехай щастить• 24 января в 09:35
А чому ВАС не турбує зламаний лічильник?
автор Смячиком • 24 января в 09:35
Ответ дляНехай щастить
Так несправний лічильник і ще самого початку був як виявилось, просто він заїхав тоді коли вже опалення не було
А опалення почало включалося в листопаді і в грудні і ось нарахували за ці місяці 11000 грн
А він каже, з якого переляку я маю їх платити якщо по лічильника нічого не накрутило

Але опаленням він користувався в нього було тепло, це 100 %
Нехай щастить• 24 января в 09:36
Ответ дляСмячиком

Що написано в договорі оренди з приводу оплати тепла в помешканні?
Електрохарчування• 24 января в 09:36
Ответ дляСмячиком

Не мутите, идите в жэк или кто у вас и разбирвйтесь
автор Смячиком • 24 января в 09:36
Ответ дляНехай щастить
Вже торгує, вже після того як почали розбиратися звідки ця сума, пішли дивитися той лічильник
Я вже викликала людей які перевіряють і замінюють лічильник
Але питання залишається відкрита хто має платити той борг
автор Смячиком • 24 января в 09:37
Ответ дляНехай щастить
Оплачує орендар всі комунальні платежі
Опалення нараховується згідно з індивідуального лічильника опалення
Електрохарчування• 24 января в 09:37
Ответ дляСмячиком
Вы
автор Смячиком • 24 января в 09:37
Ответ дляЕлектрохарчування
Вы
Поясніть
Електрохарчування• 24 января в 09:38
Ответ дляСмячиком
Поясніть
Бесполезно, вы непробиваемы
Не зацілована• 24 января в 09:39
Автор, а Вы не видели в ноябре что счётчик не работает? Арендатор же должен был фото выслать.
Пожмаковна• 24 января в 09:40
Ответ дляСмячиком
Ви. Орендар сплачує по лічильнику. Ваша справа подбати, щоб лічильник був робочим.
Нехай щастить• 24 января в 09:41
Наприклад (може не самий схожий, але який прийшов в голову) Ви сіли в таксі (з лічильником кілометража, що відразу було оговорено) і проїхали 2 км. І тут таксист заявляє, що лічильник зламаний і пропонує Вам оплатити як за середню його поїздку - (припустимо) 30 км - 1000 грн.
Мовчки заплатите?
Цукрові вишні• 24 января в 09:42
якщо лічильник не працює, нарахують по метражу, хай і він так платить
Не рахую, а вважаю• 24 января в 09:42
Поверкой счетчика, заменой батарейки и прочим обязан заниматься собственник. Вы провтыкали, вам и оплачивать. С арендатора вы можате взять только по среднему прошлых периодов, он обязан оплатить за тепло, но не обязан оплачивать ваши косяки.
Ананомчикус• 24 января в 09:43
Автор, в ноябре вы должны были заметить проблему и попали бы только на 1 месяц.
Договаривайтесь с ним пополам оплатить . Но такого бы квартиранта я бы выселила.
Не рахую, а вважаю• 24 января в 09:43
Ответ дляЦукрові вишні
Нет, по норме и метражу если он вообще отсутствует. А если временно не работал, то по среднему за прошлый сезон.
Не зацілована• 24 января в 09:44
Ответ дляНехай щастить
Мовчки заплатите?
Не совсем удачный пример. Т.е. проехав 2 -30 км клиент не должен ничего платить?
Кусачая Я• 24 января в 09:44
Ответ дляСмячиком
Виходить так, що йому нарахували так ніби лічильника немає, тобто по метражу квартири. Хозяін має замінити лічильник, щоб людина могла нормально сплачувати спожите опалення, а не платити в декілька раз більше
Електрохарчування• 24 января в 09:45
Ответ дляАнаномчикус
Фигали ему платить пополам за ее косяки?
Цукрові вишні• 24 января в 09:45
Ответ дляНе рахую, а вважаю
а якщо у минулий сезон було вимкнено? ) а з цього року по вимкненим пів норми нараховують, до речі
Нехай щастить• 24 января в 09:46
Якщо хочете по чесному, і він адекватна людина (все ж квартира опалювалась) - розділіть платіж пополам.
Або знайдіть платіжку минулих років за аналогічний місяць і покажіть скільки фактично Гкал. Хоча тут теж може бути значна похибка - температури могли бути різні надворі, і, відповідно, споживання тепла теж...
Кусачая Я• 24 января в 09:46
Ответ дляСмячиком
Поясніть
Не вина орендаря, що хозяїн не попіклувався про справжність лічильника. Людина знімає вашу квартиру, із розрахунку економити на опаленні, а тут на тобі
Добрая свекровь• 24 января в 09:46
ви як власник мали вчасно відреагувати на поломку, коли вам скинули показники лічильника за листопад.
за січень ще рахунки не виставили, якось дохєра 11000 за два місяці. цілком розумію вашого орендаря.
Нехай щастить• 24 января в 09:47
Ответ дляНе зацілована
ДЕ я написала НЕ платить? Я написалала ’мовчки заплатите?’ Тобто, суму не оскаржуватимете?
Кусачая Я• 24 января в 09:47
Ответ дляПожмаковна
Тобто орендар має знати що лічильник поламаний, орендатор має знати коли проходити повірку? Це зона відповідальності хозяїна