Україна понад усе!• 25 января в 10:47

Должна ли женщина брать у мужчины деньги?

Знакомая начала встречаться с мужчиной, после первого секса дал ей денег. Она взяла, так как зарабатывает очень мало…
Вот думаю- это нормально?
Стигла полуниця• 25 января в 19:21
Ответ дляsek-1d4e
вот кинет нормально, тогда можно рассмотреть его
Вы серьезно? А как же взаимный интерес, чувства? Он сначала должен денег скинуть, чтобы между ними возникла искра?))
Он подумает, что она за деньги…
Іллюха Перчик• 25 января в 19:21
Ответ дляsek-1d4e
о, мужики пришли, щас начнется)))
А я не знаю,що в вас тут?Дуже гаряче?Радять брати чи відмовлятися?
sek-1d4e• 25 января в 19:21
Ответ дляІллюха Перчик
Обсуждают минеты и готовку. Садитесь располагайтесь)
sek-1d4e• 25 января в 19:22
Ответ дляСтигла полуниця
Он подумает, что она за деньги…
Какой интерес если он даже денег не дает?
Не интересен сразу.
Іллюха Перчик• 25 января в 19:22
Ответ дляsek-1d4e
Некалендарна весна.Шо ти хотіла.
Іллюха Перчик• 25 января в 19:23
Ответ дляsek-1d4e
Не интересен сразу.
Щепка на щепку лізе.
sek-1d4e• 25 января в 19:23
Ответ дляІллюха Перчик
Некалендарна весна.Шо ти хотіла.
Плохо на самом деле. Проснулась природа. А потом опять морозы.
sek-1d4e• 25 января в 19:23
Ответ дляІллюха Перчик
Щепка на щепку лізе.
Это пословица?
Іллюха Перчик• 25 января в 19:24
Ответ дляsek-1d4e
Это пословица?
Так, типу що все живе хоче розмножуватися.
sek-1d4e• 25 января в 19:25
Ответ дляІллюха Перчик
Я не хочу, чайлдфри
Іллюха Перчик• 25 января в 19:26
Ответ дляsek-1d4e
Я не хочу, чайлдфри
Ну ти поняла про що я говорю.Те що в тебе немає дітей,ще не означае що ти не хочеш мого перчика.
Іллюха Перчик• 25 января в 19:27
Ответ дляГага Газу
Он должен о ней думать и помогать, поэтому это нормально, вдруг это будущий муж
Якщо ти подумаєш за нього, то він подумає за тебе.Ви маєте бути одне одному підтримкою.
Іллюха Перчик• 25 января в 19:28
Ответ дляПотеряласЯ Я...
В смысле после секса дал ей денег? Если у нее прайс, и это работа, то странно что встал такой вопрос, брать ли
А если не работа, то не представляю обстоятельства, при которых может такое произойти😁
А якщо вона не вважає себе такою, але після кексу від грошей не відмовляється?
sek-1d4e• 25 января в 19:29
Ответ дляІллюха Перчик
шок контент
Іллюха Перчик• 25 января в 19:29
Ответ дляжижифреймут
нормально
мало кто еще дает
Зараз для жінок секс вже став не дуже актуальними.Вони з подругамі гуляють і кайфують від життя.А свої інтимні потреби задовольняють всякими секс іграшками з секс шопу.
Іллюха Перчик• 25 января в 19:30
Ответ дляsek-1d4e
шок контент
Нормальна відповідь.Хіба фрічайлд вумен не хочуть кохання?
sek-1d4e• 25 января в 19:32
Ответ дляІллюха Перчик
По разному.Среди чайлдфри есть и нимфоманки и свингерши и асексуалки и трудоголики и лесбухи
автор Україна понад усе! • 25 января в 19:33
Ответ дляІллюха Перчик
То це нормально чи ні? Як думаєте?
Іллюха Перчик• 25 января в 19:33
Ответ дляsek-1d4e
Ми ж ведемо мову про вас з нами а не про когось іншого.Ви до якої категорії відноситесь?
Іллюха Перчик• 25 января в 19:36
Ответ дляУкраїна понад усе!
То це нормально чи ні? Як думаєте?
Дивлячись на теперішні відносини між людьми вони ідіотські,але все ж.Я вважаю що жінка з самого початку має обговорювати ціну за секс з нею.Якщо чоловіку ця ціна підходить то він з нею кохається,якщо не підходить то вони розходяться.Це ж Світ абсурду,такий як він є зараз,без романтики без кохання без почуттів.
автор Україна понад усе! • 25 января в 19:38
Ответ дляІллюха Перчик
А я думала навпаки, з коханням, пристрасть і почуття
Іллюха Перчик• 25 января в 19:38
Ответ дляУкраїна понад усе!
Якщо жінка в тебе при зустрічі питає де ти працюєш,хоч ти навіть не встиг відкрити свій рот,потрібно відразу ставити зустрічне питання - яка в тебе ціна.Я гадаю що так буде справедливо.Де те кохання,де ті пристрасті,де ті почуття.
автор Україна понад усе! • 25 января в 19:40
Ответ дляІллюха Перчик
А може питає для того щоб зрозуміти про що з тобою можна говорити😂
Іллюха Перчик• 25 января в 19:41
Ответ дляУкраїна понад усе!
Може бути, потрібно казати що двірником.Що візьмеш з двірника окрім сексу?
автор Україна понад усе! • 25 января в 19:43
Ответ дляІллюха Перчик
Що у вас в голові?😵‍💫
Ответ дляІллюха Перчик
Секс хочется з тим хто подобається, іскра пробігти має
автор Україна понад усе! • 25 января в 19:45
Ответ дляІллюха Перчик
Я не знаю як це працює, але типу так : подивилась і вже в голові сцени з ліжка … але підозрюю, то тільки в мене так.😂🙄
Іллюха Перчик• 25 января в 19:45
Ответ дляУкраїна понад усе!
Погоджуюся.Буває що дівчина зовні гарна а як поспілкуєшся з нею ближче,достатнь що б рот відкрила, то зразу всяка охота пропадає.А буває так, підійдеш і ви як защебечете в унісон, ти відразу розумієш що це твоя.
Іллюха Перчик• 25 января в 19:46
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну не знаю а скільки вам років?Потрібно подивитися.
автор Україна понад усе! • 25 января в 19:48
Ответ дляІллюха Перчик
😂😂😂, я вже доросла жінка. А тобі думаю мало років