Неновая почта• 02 февраля в 19:50

Ідіотська ситуація з чоловіком: як себе повести?

Дівчат, ситуація дебільна. Приятелі запросили в ресторанчику посидіти. З дитиною приїхала на поміч моя сестра з умовою, що в 19 я повернусь. Щоб вона встигла по своїм сімейним справам. Чоловік випив зайвого, почав некрасиво себе вести і при друзях зі мною по хамськи говорити. В Італії були в аутлеті ще давно. Вдяг світшот звідти і на питання що за світшот відповів: та я б інший взяв. Але Дружина мене тягає по якихось магазинах для жлобів. На мої слова що треба вже додому, бо сестру підведу, він агресивно наїхав що ти мене бісиш, чого я маю бігти і почав ще нести якусь чепуху. Я сказала не питання, викликала таксі і поїхала.
Зараз він повернеться і і не розумію як донести що я це не збираюсь сприймати. Виговорювати як дитині тупо. Мовчати і дутись ще тупіше. Як би ви вчинили?
Злюка-закусюка• 02 февраля в 19:51
Він приїде п´яний, тому сьогодні розмовляти нема сенсу. Поговорите завтра, а до завтра придумаєте що казати.
Борщичок• 02 февраля в 19:51
Говорити із п´яним нема сенсу. Сьогодні не чіпайте, поговорите завтра
Мурзилка• 02 февраля в 19:51
показ спражне своє обличчя та відношення до вас
Вилами по воде• 02 февраля в 19:51
Дайте ему протрезветь.И потом на холодную голову поговорите.
Хитрушка-чекушка• 02 февраля в 19:52
Вы с 8.00 утра сидели, что он успел так набраться?
автор Неновая почта • 02 февраля в 19:53
Ответ дляХитрушка-чекушка
Уточнення: сиділи з 15 десь і він не п’яний як кошмар. Скажімо, добре веселий і з розв’язаним язиком. Але як на мене достатньо адекватний, щоб розуміти що він говорить
Теща дочки• 02 февраля в 19:54
Зачекати завтрашнього дня та пояснити спокійно. « валєра, мені не подобається твоя поведінка, ти принижуєш мене при інших, мені не приємно»
Ніколи не трогайте чоловіка під алкоголем. По перше - ви нічого не донесете, по друге - витратите собі нерви, та ще й винуватою залишитесь. Приїде - не говоріть з ним просто
Хитрушка-чекушка• 02 февраля в 19:55
Ответ дляНеновая почта
Тогда придурок включился, стоит помолчать вам пока, пусть своим мозгом доходит, что обидел
Совбез• 02 февраля в 19:59
Пост 1 самый разумный сейчас для вас
Пес Патрон• 02 февраля в 19:59
Он что, первый раз выпил при вас?
-Ань-• 02 февраля в 20:00
Перестати купувати йому одяг.
автор Неновая почта • 02 февраля в 20:02
Ответ для-Ань-
Перестати купувати йому одяг.
Я не купувала. Ми разом були в аутлеті, де класні речі, просто знижка і минулий сезон. Брала собі, він собі. Аутлет порадила моя подруга. От і все.
ПриснитсяЖЕ• 02 февраля в 20:04
Никогда не дискутировать с пьяным мужиком. Это первое. Второе, перестать покупать ему шмотки.
Котомафия• 02 февраля в 20:05
Ответ дляНеновая почта
Так треба було йому там відповісти -милий, так ти не заробляєш на магазини не для жлобів.
ДелайКак_Я• 02 февраля в 20:06
Нет мужика - нет таких идиотских проблем
Фух
Сапай вазони• 02 февраля в 20:07
бедненький, плохая тетя положила в сумочку и таскала по магазинам. лобик потрогайте, може температурка поднялась
Клин_Кляйн• 02 февраля в 20:08
Це ж треба
Італія є, ресторанчик є, шопінг є, сестра під рукою є, а мозгів нема в людей
автор Неновая почта • 02 февраля в 20:09
Ответ дляКлин_Кляйн
Це ж треба
Мабуть не було, коли виходила заміж. Тепер потроху стають на місце
забиякина• 02 февраля в 20:11
А надо сестри тої я не зрозуміла... І до 19 це дуже рано йти з бенкету
сЛАдКОежКА• 02 февраля в 20:17
Ответ дляДелайКак_Я
Фух
Думаєте, авторка в декреті сама здатна заробити на Італію та італійський шмот?
автор Неновая почта • 02 февраля в 20:19
Ответ длязабиякина
Це не бенкет, це просто обід з друзями в ресторані, сестра з іншого міста в нас гостила, затрималась на день, щоб дати можливість вийти нам. Він знав, як я хвилююсь, бо це відповідальність і перед нею, щоб не підвести
забиякина• 02 февраля в 20:21
Ответ дляНеновая почта
А. У вас дитина маленька? Беріть наступного разу з собою .. раніше автоматично підете
автор Неновая почта • 02 февраля в 20:21
Ответ длязабиякина
Зовсім маленька, така що і не присядемо) але це ж не дає права йому так зі мною розмовляти
Злюсь до кипіння• 02 февраля в 20:22
Ответ дляНеновая почта
Така поведінка вперше?
Бла бла бла• 02 февраля в 20:23
Якщо я вам скажу, що треба розвестися, ви ж не зробите цього, правда?
Немає різниці, що ви йому скажете, він вже знає, що з вами так можна.
Перечитайте ще раз: З вами тАк можна!
Змінити це можуть не ваші слова, а ваші діі.
Тому говоріть йому шо хочете, йому буде пофіг.
Далі буде гірше, але ви звикнете і перестанете помічати його хамство. Психіка пристосовується до насилля, це як ми звикли вже до тривог і майже не реагуємо на них
Коли мовчу- приємна жінка• 02 февраля в 20:26
Завтра, коли витверезіє. Сказати, що з ним в компанії більше не підете, бо як тільки йому потрапила крапля до рота,він перетворився на бидло. Вам було соромно за те, що він молов перед друзями.
Плюс він вас принизив
Бла бла бла• 02 февраля в 20:26
Ответ дляНеновая почта
А ви взагалі розумієте, що ви всю відповідальність берете на себе? Чому його не хвилює відповідальність перед своєю дитиною і перед людиною, яка сидить з його дитиною?
Автор, коли жінка бере всю відповідальність в сім´ї на себе, вона стає мужиком.
автор Неновая почта • 02 февраля в 20:26
Ответ дляБла бла бла
Перечитайте ще раз: З вами тАк можна!
От сьогодні думка про розлучення промайнула. Бо росте дитина і я не хочу їй такого прикладу. І до себе такого ставлення теж не хочу
Бла бла бла• 02 февраля в 20:38
Ответ дляНеновая почта
Автор, чому ви не відповіли різко чоловіку на його хамство при друзях? Чому ви зробили вигляд, що вас це не чіпає в той момент?
автор Неновая почта • 02 февраля в 20:40
Ответ дляБла бла бла
Розгубилась як дура.
І на цьому рівні бидлохамства я навіть не знайшла що сказати. Бо для мене в принципі не норма так спілкуватися