Неправдиша• 06 февраля в 12:54

Що допомагає Вам не переїдати компульсивно?

Пробувала:
Антидепресант назначений від харчового розладу
Обмеження (зриваюсь)
Більше білка, клітковини
Роботу з психологом
Замінити задоволення від їжі масажери
Жру далі, нічого не працює. Уже 80+
У кого що спрацювало, що порадите?
Порада просто не жерти не актуальна.
Хомо_сапиенс• 06 февраля в 14:03
Ответ дляТрейдер кріпти
Але ж Ви змогли зупинити обжорство, чи не так? То чому Ви вважаєте це нереальним?
Постійне жування - це просто звичка, вироблена самою людиною звичка. Тому й позбавитися її можна. Звісно це потребує часу і зусиль.
Повторюся: їсти збалансовану норму (!) - не важко.
Ви неуважно читали. Я змогла тільки тому, що сильно так життя трухануло і помінялося багато чого. Якби жила там, де раніше, не зупинила б. Це свого роду як депресія була - наче ззовні нічого такого, а сам не виберешся. А може то вона й була, не знаю.
Хоч чесно, ну всі хочуть бути худими, ніхто не хоче мати вагу 80+. Та ще подивіться, хто з жіночого населення переважно зайву вагу має. Це замучені жінки 35+. Ті, хто тягне сім´ю, має купу проблем вирішувати, а на себе вже часу і ресурсу не вистачає.
І отой осуд типу ’просто менше жеріть, просто змініть своє життя’, не допомагає, а ще більше зіштовхує у прірву. Бо людина така переважно не тому, що вона хоче такою бути. У неї проблеми.Нерви. Слабка сила волі. А це покоління як раз і є такими, нас виховували зручними і безініціативними. Тут не осуд потрібен, і не ’просто...’. А підтримка і допомога.
Хомо_сапиенс• 06 февраля в 14:05
Ответ дляКицюююня
Згодна з вами, так все просто, виявляється. Просто не хворійте, просто заробляйте більше, просто не майте проблем... Це із серії: наступного разу одразу народжуйтесь в багатій сім´ї, щоб не витрачати ресурси на здобуття гарної освіти/гарної роботи/соціального статусу
Во-во, це саме з цієї категорії.
Мені якось лікар так сказала одна, ’Ти що, не могла народити здорову дитину? То тепер розмовляй з нею, нехай не хворіє’
Трейдер кріпти• 06 февраля в 14:08
Ответ дляХомо_сапиенс
Не хочу більше товкти воду у ступі.
Вам їжу не вкачують через катетер, не впихують силою. Ви самі її кладете до рота! Їсти менше - це самодисципліна і все. Не потрібно шукати відмазки.
Хомо_сапиенс• 06 февраля в 14:11
Ответ дляТрейдер кріпти
Не хочу більше товкти воду у ступі.
Важаю, ви можете давати рекламу ’Лікую від алко, тютюно- залежності’. У вас все вийде, я вірю. Там теж силоміць ніхто не заливає, принцип той самий.
Трейдер кріпти• 06 февраля в 14:17
Ответ дляХомо_сапиенс
А Ви можете проводити тренінги на тему: ’Чому я не можу’.
Успіхів!
Тихомандражная• 06 февраля в 15:05
Ответ дляНеправдиша
?
Быстрее всего вы мне не поверите, подумаете что обманываю, а жаль, метод который даю, очень бы вам помог.Оплату беру потому что совсем БЕСплатно просто нельзя.