Стрибну в гречку• 10 февраля 2025

Як поводити себе із підлітком який не хоче вчитись? Бо просто лінь!

Лінь зайти в гугл, ютуб і знайти відео на тему
Їх мільйон
Лінь!
Пише кр по 2, перездає на 4 б (по 12 б системі якщо шо)
Раніше був репетитор, сиділа напрягалась я- було краще 5-6 б
Зараз немає можливості з репетиторами
Вона скатилась до низу
Але ж я не можу всі 11 класів наймати репетитора бо їй лінь розібратись в програмі НУШ.. як де вона здать те ЗНО якщо вона зараз не працює самостійно

Дівчата, любі, знаю що ви в мене розумні та досвідчені
Яким чином підвищити успішність дитини, але щоб вона це зробила сама? Без моєї участі
Можливо нехай сама впаде до низу і тоді почне карапкатись на верх? Відпустити ситуацію і нехай червоніє на уроках і може в один прекрасний момент зрозуміє шо треба вчитись?

Як вчинити мені правильно?
Дякую
Давно без алко• 10 февраля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
7 клас НУШ, хлопець. В цьому роцi зi змiною критерiiв оцiнок(вiдмiна та вплив поточних) змiнились дiти, iх ставлення до уроку, деякi кажуть: Нащо ходити, раз прийшов, написав пiдсумкову - що так, що так 2 буде. Це жахливо
В НУШ семестрову оцінку виставляють тільки по результам контрольної?
То дійсно яка мотивація робити дз, відповідати на уроках...
Оце система
Чумачечая Весна• 10 февраля 2025
Ответ дляДавно без алко
Оце система
так, за написану КР отримав одразу три рiзнi оцiнки - 6,2,7. Це де мозок у тих мiнiстрiв-освiтян?
Давно без алко• 10 февраля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Я не знайома з нуш, в мене дитина в 9
Але це дійсно щось як на мене неефективне
Нащо тоді кожен день ходити на уроки і працбвати на них
Це схоже на екстереат, прийшов тільки на кр, і семестрова за результатами кр
Сорока-ворона• 10 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
Діти в початковій школі не отримують оцінок, тому для них це не стимул взагалі, червоніти через це ніхто не буде, ще й пишаються.
Не кидайте. Дитині не лінь, у неї нема мотивації, бо досвіду зрозуміти, що це згодиться, ще нема, а коли буде, буде вже пізно. Тут лише на вашому авторитеті може з´явитися мотивація.
Считаю отсутствие оценок в начальной школе самым большим демотиватором для детей.
Чумачечая Весна• 10 февраля 2025
Ответ дляДавно без алко
Я не знайома з нуш, в мене дитина в 9
заочне навчання повернулось, не за горами - вечiрне
Давно без алко• 10 февраля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Насправді це дуже сумно
Бо дітям особливо 5-7 клас так не цікаво, втпачвється система щоденна праця=результат
Сподіваюсь хоч вчителі дають змогу переписувати кр якщо не дуже написана дітям які на уроках працюють
Молода і нерозважлива• 10 февраля 2025
Ответ дляДавно без алко
Навіщо він пвшов в 10 клас якщо з 6 не хотів вчитися?
Бо 3 роки відвідував школу закордоном, там також не вчився і мові не вивчив. Повернулися в Україну щоб хоч 11 класів закінчив.
Сорока-ворона• 10 февраля 2025
Вчера в тик токе попался отрывок интервью кого-то из спортсменов, российских, правда, но суть не в том. Так вот там говорили что разница между США/Канадой и Россией, для меня это в принципе всего постоветствого пространства до определенного периода касалось, что у нас говорили раньше детям тебе надо и других вариантов не было, а там спрашивают а надо ли оно тебе? но как ребенок может осознанно сделать выбор в большинстве своем без жизненного опыта и критического мышления? никак. Они говорили о спорте и мол с таким подходом малый % доходит до юняорских даже достижений. А мне отозвалось в принципе о всем воспитании и становлении современной молодежи. Вот теперь и получаем что им ничего не надо.
Чумачечая Весна• 10 февраля 2025
Ответ дляДавно без алко
Насправді це дуже сумно
нi! тепер перездати можна лише семестрову, пiдсумковi не перездаються.
Аноним_1859• 10 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
я розумію задумку так: виділити дітей, які навчаються лише через те, що подобається навчатися, тобто внутрішньовмотивованих, таких меншість, і дати можливість отримувати вищу освіту лише їм. Всі інші в коледж.
Голубая фишка• 10 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
Какая отличная идея... у нас как раз некому поля пахать и асфальт укладывать, как раз будет кому надои увеличивать. Куча малограмотных.
Сорока-ворона• 10 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
Давайте откровенно - таких мало, особенно на протяжении всех 12 лет. 90-95% из них мотивируют родители, и неплохо было бы, чтобы школа в этом помогала. Посмотрите фильм золотые руки основанный на реальных событиях - выдающийся нейрохирург стал таким из отстающего ребенка в классе благодаря настойчивости матери. Детей нужно научить учиться, ставить цели и приходить к ним.
Аноним_1859• 11 февраля 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Усі підлітки мабуть проходять такий період. Не вчиться, бо немає мотивації. Я чесно кажучи взагалі впевнена, що ті оцінки шкільні не мають великого значення. Дитина може вчитись на відмінно, а коли стикнеться з реальним життям, може бути до нього зовсім не готова. Бо в реальному житті твій успіх залежить не тільки від твоїх знань. Для мене психологічне здоров´я дитини це найголовніше.
В реальному житті успіх залежить від наполегливості, вміння робити над собою зусилля, цілеспрямованості. Якщо це все дитина досягає поза школою - ок, не варто хвилюватися. Але коли у дитини школа це основне заняття і вона не розуміє, як це - долати труднощі, ставити собі мету і досягати її, як це взагалі кайфово - досягати успіху у чомусь, то потім в дорослому житті вона опиняється безпомічною перед реалтністю і вважає, що всі їй винні, навколо одні несприятливі обставини і чекає, коли все саме собою складеться.
І ви трохи маніпулюєте, підміняєте поняття тепличних умов поняттям психологічного здоров´я. Це зовсім не одне й те саме.
Аноним_1859• 11 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Не зовсім погоджуюся стомовно мотивації. Мотивація - це відповідальність батьків. Лікар лікує і нікого не мотивує лікуватися. Якщо пацієнт не йде на операцію і не приймає ліки, ніхто за ним не ганяється. Так само й вчитель, він вчить, а не мотивує чи змушує вчитися.
Настасья Пицун• 11 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
Наполегливість може бути безглуздою, робити над собою зусилля - то взагалі про що? Все життя робити над собою зусилля? Якщо правильно обрати свій шлях, то ніяких титанічних зусиль над собою робити не доведеться. Якщо є мотивація буде і прагнення щось робити. А оці всі зусилля над собою як раз і руйнують психіку. Можна наполегливо битись головою в стіну, якщо не розумієш навіщо ти це робиш.
Аноним_1859• 11 февраля 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Ви домогосподарка? :)
В жодній сфері діяльності не обходиться без невдач і падінь. І успіх як раз залежить від того, наскільки людина здатна після цього підніматися і йти далі.
А безвольна людина ше ніколи нічого в житті не досягала. Причепитися до того, хто досяг - так, буває.
Настасья Пицун• 11 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
Ви домогосподарка? :)
Щоб у людини було бажання підніматися і йти далі, їй потрібна мотивація і ментальне здоров´я. А робити над собою зусилля - це робити щось без бажання.
Вапщета• 04 марта 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
і на основі чого вас прийняли у 10 клас якщо вчився 3 роки не в Україні?
аромат Жука• 01 апреля 2025
Оцінки-це не показник розуму.Дитині в школі повинно бути цікаво і комфортно.Професію за покликанням кожен знайде і обере.З 16 діти зазвичай дорослішають і починають навчатись самостійно без примусу.