Хочу в БАНю• 11 февраля в 08:07

Напишіть яка у вас зарплата в наймі, будь ласка

Дякую
Вибачте за таке делікатне можливо питання.
У мене 1700 євро плюс премії.
ШобВам_КакНам• 11 февраля в 08:43
20 тисяч грн півдня
Приватний садок вихователь
Інша половина дня з дитиною в сімʼї - 25 тис грн + машина заправлена
Лінива, не каюсь• 11 февраля в 08:48
Ответ дляСердючка
От просто цікаво де зараз в нвймі в Україні зп в евро, ще й досить високі?
Подруга работает в благотворительных фондах у них зарплаты в уе, но выплачивает по курсу НБУ на день выплаты. IT у них если неофициально, то тоже над в валюте, если официально, то тоже эквивалент в гривнах, но считаются за в валюте И да, они всегда называют свою ЗП в валюте, даже если и получают в гривнах по курсу
Без образів• 11 февраля в 09:00
20000 грн, бухгалтер, м. Харків. Гібридний графік роботи, 3 дні в офісі, 2 дні дистанційно. Зарплата не змінювалася з 2022 року((( Просили додати хоч трішки, керівництво натякнуло, що є інші бажаючи, більш молоді. Мені і колезі по 48 років, тому працюємо далі(((
Інколи буває якийсь підробіток, але ну дуже інколи (((
Манка Я• 11 февраля в 09:14
Ответ дляТушьмушьнюшь
Що робить аналітик?
Статист на советчица,собирает данные о чужих зарплатах
автор Хочу в БАНю • 11 февраля в 09:15
Ответ дляЛінива, не каюсь
І у нас так. У мене в договорі прописана зарплата привʼязана до євро
Творог для розжига• 11 февраля в 09:26
Ответ дляМелочунь
11 тысяч ГРИВЕН)-секретарь, помощник буха, мою полы в этом же офисе.
Я фахівець з вищою освітою та досвідом роботи, працюю на величезному підприємстві, зарплата 13 тис грн, на руки 10300..
Творог для розжига• 11 февраля в 09:29
Ответ дляБез образів
В моєму відділі у всіх зп 13 тис грн (це більше 20 людей), і теж її не змінювали з 2020 року
Ниф_ниф• 11 февраля в 10:02
7000 библиотекарь 👋😉
Микитівна• 11 февраля в 10:04
Класно вам! В мене 250 грн. за вихід + 5% комісія від продаж. Щоб ви розуміли, живу в прифронтовій і продаж дуже мало, максимум за день заробила 900 грн. Це було перед Новим роком, а так хоч би 500 заробити і то добре
Ошеламиссимо• 11 февраля в 10:46
Ответ дляМикитівна
Який товар і графік роботи?
У нас висить вакансія продавця 400 грн в день 5/2, з 9-19, не продукти
Якесь рабство, теж майже прифронтове місто
Микитівна• 11 февраля в 10:48
Ответ дляОшеламиссимо
Який товар і графік роботи?
Гардини, килими
Ошеламиссимо• 11 февраля в 10:49
Ответ дляМикитівна
Гардини, килими
А графік, просто цікаво
Микитівна• 11 февраля в 10:50
Ответ дляОшеламиссимо
А графік, просто цікаво
Графік з 8 до 16, робота не важка, якби були хороші продажі - можна було б добре заробляти
Ошеламиссимо• 11 февраля в 10:53
Ответ дляМикитівна
Так, але якщо нема, то що це за ставка сльози(
Там, де я писала, що 400 грн в день, торгівля є, дівчата весь день на ногах, але процентів нема, і виходить зп в місяць 8 тис(
Квітка Миру• 12 февраля в 16:27
Ответ дляБез образів
Второй или главный?