західний_діалект• Изменено 11 февраля в 13:49
Мама жаліє рузьких мальчиків…
Я дуже втомилась. 3 роки - не спілкування, а катування. Батьки в окупації в Криму (північна частина) 10 років, ще не пенсіонери. Є молодша сестра, вона на пмж в оркостані з 22-ого року. Батько тільки з великими святами вітає, сестра перша ніколи не пише, але може відповісти, спілкування раз на місяць, може рідше, дуже нейтральне. Матері пишу я, вона майже ніколи не пише і теж не дзвонить вже багато років. Батько працював на рузьких військових, тепер став членом однієї з їхніх політичних партій. Сестра тричі заміжня була за рузькими: один раз просто за понаєха вийшла заміж, других раз за їхнього військового, тепер за воєнного медика. Мати спочатку проявляла ознаки адекватності, але потім це зійшло нанівець. Це при тому, що вони взагалі ніяк в моєму житті з 2014 року участі не приймали. Все, що я маю, заробила сама…Їм взагалі все одно, що тут зі мною. В нас активно прилітало в минулому році, і один раз прилетіло прямо у мій підʼїзд… а мамі все одно. Вона запитала, після того, як я їй сказала про приліт, що з квартирою (з квартирою, а не зі мною!) тільки на наступний вечір… і потім зрідка іноді питала, коли випадково дізнавалась про масштабні обстріли… при тому, що я постійно її питаю, як вони, чи їм достатньо грошей, чи важко їм, як їхнє здоровʼя…. я їй казала відкрито: мама, мені потрібна твоя підтримка, зараз важкі часи, я багато не прошу, просто якщо тобі не все одно, кажи про це. На що вона мені відповідає, що я руйную стосунки між нами політикою і війною. Ну прикиньте! Я руйную! Докоряє мені тим, що вона не виписала мене з тієї квартири де вони живуть, бо хотіла зробити мені як краще, щоб я повернулась жити до них в окупацію)))). Хоча самі ж вимагали від мене «добровільну» відмову від приватизації у письмовій формі, щоб приватизувати те житло. Мєрзко це все… фіналом стала вчорашня переписка про те, що вони такі добрі і чуйні люди, і завжди про мене піклуються і мені співчувають, а я така невдячна, не ціную цього. Коли я матері в черговий раз скинула фото уламків ракети біля нашого дому, вона відповіла: «М-да…» М-да….! Ніколи від неї не почути, що кацапня -уроди,що це вони вороги, вони винуваті. Ні! Їй шкода, як вона каже, мальчиків з двох сторін. Я кажу, мама, мене вже третій рік поспіль ці мальчики намагаються вбити, як ти можеш їх жаліти? У відповідь - тиша, і ігнор. В мене почалися проблеми із серцем… не так страшні ці військові кошмари, як те, що твої власні батьки не знаходяться у цій війні на твоєму боці….Сумно, короче….
західний_діалект
• 11 февраля в 13:50
Ответ дляdulenok
мама жаліє рузьких мальчиків, ви штампуєте теми на форумі - все закономірно
Ви чого? Штампуєте? Це моя третя тема за всю історію! І інше питання: що не так з можливістю створити тему на форумі? Він для цього і створений, чи ні?
Форточка• 11 февраля в 13:51
Ответ длязахідний_діалект
Удалено администрацией...
Міряю від одиниці• 11 февраля в 13:51
У меня родители и родственники тоже в оккупации, умужа сестра, так у неё вообще рак мозгов, радовались днр, мечтали как заживут. Маму мою иногда пробивает на ’россию все болятся’, ’лукашенко молодец’, но здравый смысл преобладает всё таки. Свекры то те 100% за Украину и ненавидят рашку.
західний_діалект
• 11 февраля в 13:52
Ответ дляФорточка
Удалено администрацией...
Форточка• 11 февраля в 13:53
Ответ длязахідний_діалект
Удалено администрацией...
не перейматесь так. у вас проблеми з серцем
західний_діалект
• 11 февраля в 13:53
Ответ дляКракадэ
Скрины будут?
А треба? Можу… але навіщо?
Кракадэ• 11 февраля в 13:53
Ответ длязахідний_діалект
А треба? Можу… але навіщо?
Да, потому что таких тем уже была куча
ничевока• 11 февраля в 13:54
Как только админы снимут анонимность, автор сдрыснет как кобыла в щавель
західний_діалект
• 11 февраля в 13:54
Ответ дляКракадэ
Да, потому что таких тем уже была куча
Дайте посилання, може хоч почитаю.
західний_діалект
• 11 февраля в 13:55
Ответ дляничевока
Чого ж не знімають? Поскаржиться на тему, прискорите процес
Огірок та Помідорчик• 11 февраля в 13:55
Зачем этот бред нести , зачем доказывать что-то ? И никто не должен соответствовать вашим ожиданиям . Хотя я уверена очередная тема накидывать на вентилятор .
Невгамовна Бу• 11 февраля в 13:55
Автор вам нужно принять реальность, что эти люди стали для вас чужие, живите своей жизнью, вы их не измените, там мозг промытый окончательно, знаю, у самой родители в оккупации.
Бабулька• 11 февраля в 13:55
Зачем вы продолжаете это общение, которое вас травмирует?
Ну и странно ждать от мамы такой оценки войны. Она в оккупации. Два варианта - либо её все устраивает и она считает войну справедливой, либо она на нашей стороне и ей опасно такие мысли высказывать (тогда не ясно, зачем вы её провоцируете).
західний_діалект
• 11 февраля в 13:55
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Удалено администрацией...
Will_Be...• 11 февраля в 13:57
Ответ длязахідний_діалект
Удалено администрацией...
Так, они правы... Зачем Вам общение с этими вот, что бы что? Выглядит, как ’Ёжики кололись, плакали и продолжали жрать кактус’.
Кракадэ• 11 февраля в 13:58
Ответ длязахідний_діалект
Дайте посилання, може хоч почитаю.
Ну я так понимаю скринов не будет?
західний_діалект
• 11 февраля в 13:58
Ответ дляБабулька
Ми говорили про це. Ні, вона не на моєму боці.
Треба ось так• 11 февраля в 13:59
Родной брат мужа и два двоюродных-путинисты болотные.Не общаемся с 14 года.И не собираемся.Мои соседи-крымчане и донецкие.Купили жилье.Крымчане вывесили огромный флаг Украины во дворе(двушку в Севастополе оставили свою),им не интересна ее судьба,русский паспорт брать не собираются как и ехать туда
Треба ось так• 11 февраля в 14:00
Нормальные от туда ДАВНО выехали,можно продать там и купить у нас жилье вообще то
АБВГДейка• 11 февраля в 14:01
Не оправдываю ваших родственников, но знаю, что у них телефоны (вайбер, соц.сети) просматривают. Поэтому не пишут и не говорят в открытую, что кацапня уроды и т.д. Может и у вас так.
Чумацький Шлях• 11 февраля в 14:01
Автор— це чужі для Вас люди. Прийміть це. Рідні люди будуть жаліти рідну людину, а не квартиру чи кацапських «мальчіков».
Само_достаточная• 11 февраля в 14:01
У чоловіка мати в Україні,рашці не симпатизує,але і ніколи не питає ’як він’,або ’як ми’ після обстрілів...в нас це тема на посміятися...бо є ще його сестра,за яку всі сильно хвилюються)))
Ну як би сміємося і все...ну що тут заробиш
західний_діалект
• 11 февраля в 14:01
Ответ дляКракадэ
Ну я так понимаю скринов не будет?
Вам це для чого? Так не вірите? Чи чисто на понт узяти? Чи перевірити, чи не троль? Вам всю бесіду заскрінити? Чи діалог за всі три роки? Чи так достатньо?