переговори між Росією та США почнуться в найближчі дні: команда Трампа прямо зараз прямує до Саудівської Аравії, де зустрінеться з російськими та українськими переговорниками, – Politico з посиланням на джерела.
Усе, приплили
Alexsandra• 16 февраля в 10:14
Ответ дляAntiprom
За гріхи в 2019.. ви ж бачили поведінку найвеличнішого на Мюнхенській конференції, ви реально думаєте що він адекватний? Мені здається там час психологічну експертизу проводити
А що було на Мюнхен.конференції?
Ответ дляAntiprom
Як зручно : хто на пільгову квартиру та пенсію в 45 - я,хто воювати за країну якій ти присягу давав,- ’ я що раб?’
Так они не в окопах и так, им звания не позволяют быть в окопах.
Это вообще прикол, держать армию, чтобы воевали потом налогоплательщики, а эти управляли и бусифицировали
tanysha777• 16 февраля в 10:18
Ответ дляAntiprom
А американці молодці- спочатку коли треба було війну продовжувати і тобі фото на обложці Таймс, і в Конгресі весь зал тому непорозумінню аплодував, хоча на той момент це непорозуміння вже закрило всі опозиційні канали, і тарілку золоту подарували, добре хоча б Нобелівську премію зеленському не дали, реально позор був би, а як треба ’скинути голого’ короля то вже й правду пишуть.. спочатку виростили ще одного монстра, а зараз по тихенько вбивають)
Не американці, а адміністрація байдена, а по великому рахунку, демократів так званих
Бо все, що зараз відбувається в Україні, в більшій мірі лежить кривавих руках демократів
Ну а з 2019 року і на руках зрадників
Зараз можна чітко сказати, що буде перемогою України на даний момент - якщо Трампу вдасться припинити кровопролиття, а українцям позбутися зрадників
Ну а з 2019 року і на руках зрадників
Ответ дляJul-Ap
500 хотят за поставленные 300 , а конгресс выделил 170.
Там интересная такая схема.
Набагато менше поставили і по грантам програмам виділялися проголосованими в Конгресі. Основне пішло заводам Сша. Як вони це все оформлять? Типу майбутні доходи?
Ще написали що можуть відправити війська американські, але тільки там де буде підприємства видобутку Сша. А зараз той видобуток не дорогий? Рентабельний?
Тому зараз якась маячня все це. Тому що всі ці рішення треба проводити через Конгрес, про війська і всякі ці ляпалки.
Ответ дляlekon-lekon
Американці як раз і здавали Україну весь час, що в 1991, як відбирали ядерку, що в 2014, що в 2022. А фото в Таймс і перший підйом підтримки світу був не Зе, а бажанню українців боротися, бо західний світ став цинічним і всі тези демократії закрилися бізнесом і вигодою.
USAID залил везде бабла, вот и были фото. Пихали его везде. Какие желания украинцев?
А чего Анжелина Джоли сейчас не едет?
Ответ дляLudaSHS
Да, это прибыль будет приносить лет через 10, если сейчас начать, а у Трампа, надеюсь, всего 4 года.
Изначально это казалось оправданием Трампа перед избирателями, он ведь говорил , что помощи не будет, а вот это не помощь, а выгодные инвестиции.
Но потом начался совсем уж странный процесс.
Ответ дляАюшка
А вы виборець кого? Жму руку, обнимаю?
Оцьому , озвучившому жмуруку -чомусь героя раші дали та місце в думі...,і чому б то??
все-таки класно ж спрацювало..,он до сих пір у людей рефлекс, як у собаки Павлова.
(Гарні специ готували, профі. у них учиться і учиться)
Ответ дляJul-Ap
Стараюся побачити логіку процесу. Це профіт трампа тільки в балаканині.
Ответ дляkanuka
Америка понятно, что заберут что им нужно, и на держпредприятия тоже они претендуют, а как по-другому, никто бесплатно делать, давать ничего не будет. Для украинцев это даже лучше, хоть что-то в бюджет попадать будет, а сейчас олигархи с этих ресурсов пасутся.
Так американці хоча б норм ЗП платять..
Ответ дляtanysha777
Ну а з 2019 року і на руках зрадників
Зараз ви вірите в своє ’ млд ленд лінзу від трампа’? Це ваш був допис.
lekon-lekon• 16 февраля в 10:38
Ответ дляAntiprom
Стільки житла не набудували, щоб кожному військовому житло видати, тримайте себе в руках. Зараз служать до 60 років, не заздрідь.
Ответ дляAntiprom
Ви знаєте що 90% НПЗ росії залишились нетронутими українськими дронами.. перше..
Друге, для таких як ви скрін з ТГ каналу бригади як зараз на Курахівському напрямку..можете прокоментувати, або хоча б підказати ви на якому напрямку воюєте?
Я не коментую кацапське ІПСО
Ответ дляLudaSHS
Не було там і 300 млд
Інститут кильський рахував
І ці суми ці проведені конгресом, все прозоро прораховано , тож американці оті цифри круглі заради хайпу використовують?
Інститут кильський рахував
Тоді треба з ними торгуватися, на перемовини з америкаецями взяти досвідчених перемовників та спеціалістів, але ж наші ефективні менеджери - моральні уроди, які задля того щоб потішити своє принесуть в жертву і інтереси України і живих людей
tanysha777• 16 февраля в 11:10
Ответ дляLudaSHS
Принаймні, новий законопрект по лендлізу вже в конгресі
Але, чи будуть це все давати путінським агентам?
Бо, саме вони не хочуть зупинки війни і зараз роблять все можливе, щоб зірвати переговори
До чого тут моя віра
Ответ дляtanysha777
До чого тут моя віра
Путінські агенти наші?
Так трамп і ціну на нафту обіцяв знизити і санкціі. Зараз що?
Ви протипоставляєте трампа проти пу? А якщо одному пофіг і він тільки вигоду бачить, а інший фсб шний РОзводилово?
Бажають дружбу жвачку проти Китаю, на самому ділі пуйло встрепенувся , побачив слабкість і результати цієї ’ дружби’ можуть бути неочікуваними
Ответ дляAntiprom
Наші не зможуть торгуватися?
Розводка Будапешт у нас вже була.
tanysha777• 16 февраля в 11:15
Ответ дляLudaSHS
Путінські агенти наші?
Оце аналіз
frumoasa17• 16 февраля в 11:17
Ответ дляLudaSHS
Те що й що заводам, навіть розвід.дані і безпека союзників включалися як допомога Україні.
Оформити хочуть заднім числом. Ось тією угодою. Повернути абсолютно всі гроші, що витратили, можливо що навіть і з процентами. Включити нову допомогу і свій навар в ті 500 мільярдів.
Це схоже на те, коли бізнес йде вниз і з´являється конкурент, який за бесцінок забирає.
В Білому домі засів агент з продажу нерухомості, а не політик