Плакулька• Изменено 16 февраля 2025
Купівля ліків по рецепту
Привіт всім. Підкажіть будь ласка як ви купуєте ліки по рецепту від психотерапевта в разі онлайн консультацій?
Що треба надати провізору для купівлі ліків? Дякую.
Дама с собачкой• 16 февраля 2025
Психіатр виписує рецепт, ставить мокру печатку, фотографує і присилає скан.
А хто такий психотерапевт, я не знаю, бо в нас так може називатися будь-який психолог з сертифікатом арт-терапії,
Неместная Я• 16 февраля 2025
Дистанційно виписують рецепт. Але є аптеки, які ще продають без рецепту. На період військового стану нема 100%вимоги продавати лише по рецепту. Просто аптеки перестраховуються та вимагають
Треба підробіток• 16 февраля 2025
Ответ дляДама с собачкой
Психіатр виписує електронний рецепт, а не фотографує паперовий
Дама с собачкой• 16 февраля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Я говорю, як робить мій.
Треба підробіток• 16 февраля 2025
Ответ дляДама с собачкой
Я говорю, як робить мій.
Він у Вас не практикуючий?
Чи не вміє Хелсі користуватися?
Дама с собачкой• 16 февраля 2025
Ви забули випити антизвірин?
Його нема в хелсі, це приватний лікар.
Треба підробіток• 16 февраля 2025
Ответ дляДама с собачкой
Ви забули випити антизвірин?
Його нема в хелсі, це приватний лікар.
Всі приватні лікарі зобовʼязані бути в ЕСОЗ
Плакулька
• 16 февраля 2025
Ответ дляДама с собачкой
Так, психіатр. Мій теж так зробив, я кілька раз перепитала чи точно цього достатньо. Раніше ніколи з цим справу не мала. Аптекарша таку ротяку вчора відкрила, що я думала скрізь землю провалююсь.
Треба підробіток• 16 февраля 2025
Ответ дляПлакулька
Потрібно вимагати електронний рецепт, хай вчаться їх виписувати
Ще й по програмі «Доступні лікі», зі знижкою або безкоштовно