Клептоманка• 17 февраля в 12:52

Схуднення

Порекомендуйте якісь добавки дієві для схуднення, на простій дієті не виходить схуднути( за зиму набрала трішки(

( мені 30 р, мама, сижу дома з сином)
Не критикуйте будь ласка
Меня не звали• 17 февраля в 12:53
В мене вийшло, чого у вас не виходить?
Снежнакомка• 17 февраля в 12:54
Яка проста дієта? Бжу яке?
Укр_жіночка• 17 февраля в 12:55
Я на гербалайфе на их коктейлях и чае похудела
вре_Динка• 17 февраля в 13:01
мама в декреті - дитину віддали на плавання, а самі в тому ж залі до тренера на тренування пішли. користь для обох. або ж хочаб в басейні тому ж але з тренером плаваєте.
ну і сидячи вдома контролювати те що їсте і скільки їсте. не дієта, а повноцінне збалансоване харчування ваше все
Капитошечка• 17 февраля в 13:01
Дарма ви мудрі поради сприймаєте як критику. Ми вас не критикуємо, а вмовляємо, що худнути треба без шкоди здоров´ю. Якщо ви готові витрачати гроші на таблетки, краще витратіть на дієтолога, який підбере харчування, яке смакує і по кишені саме вам.
Гуру троллинга• 17 февраля в 13:03
Ответ дляУкр_жіночка
Хватит нести в массы эту пургу
Ушла и Пришла• 17 февраля в 13:03
При чем здесь ,,мама, сиджу вдома з сином,,? Вы не можете заниматься спортом дома или сын насильно вас кормит?
Джонсонюк• 17 февраля в 13:07
пластир на рот. і бажання щось змінити. коли син був ще зовсім малим схудла майже на 20 кг. Бо займалась, з візочком бігала, турніки...дитину не було на кого лишати
Престидижитатор• 17 февраля в 13:08
Раньше никогда не было проблем с лишним весом, видимо старость подкралась незаметно.. Считаю калории и офигиваю, не думала, что в колбасе и шоколаде столько калорий, полюбила апельсины за их низкокалорийность... За пять недель - 4 кг, ещё 2 осталось... Пересмотрите своё меню.
Укр_жіночка• 17 февраля в 13:08
Ответ дляГуру троллинга
Хватит нести в массы эту пургу
К чему ваш высер, я написала как похудела, ответила на вопрос автора, вы чего лезите
Капитошечка• 17 февраля в 13:09
Ответ дляУшла и Пришла
Дуже навіть при чому. Нереалізованість і відсутність задовільного соціального життя впливає на настрій і самооцінку, а психологічний стан дуже впливає на набір ваги чи схуднення.
Love_Love_Love_• 17 февраля в 13:09
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 17 февраля в 13:11
Ответ дляУшла и Пришла
Сидить і дивиться на сина, не має часу худнути
Гуру троллинга• 17 февраля в 13:11
Автор, установите себе fat secret и считайте калории, очень удобно, результат будет. Не тратьте деньги на гербалайфы и прочую ерунду. Только дефицит калорий работает. С ребенком гуляйте больше, нахаживайте шаги
Гуру троллинга• 17 февраля в 13:11
Ответ дляУкр_жіночка
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 17 февраля в 13:12
Ответ дляУкр_жіночка
Щоб дурості всякі людям не радили
Укр_жіночка• 17 февраля в 13:13
Ответ дляГуру троллинга
Удалено администрацией...
Коплю на груди• 17 февраля в 13:13
Ответ дляУкр_жіночка
Жесть... Сподіваюся, на ваш коментар поскаржиться..
Гуру троллинга• 17 февраля в 13:13
Ответ дляУкр_жіночка
Удалено администрацией...
Меня не звали• 17 февраля в 13:15
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Щоб на завжди вже😆
Тану на сонці• 17 февраля в 13:18
Авторе, є дві чудові добавки і недорогі.
Тільки важливо вірно приймати.
1. Вода. Коли прокинулися, випити 100-200 мл води кімнатної температури. І за 15 хвилин до кожного прийому їжі випивати 150-200 мл.
2. Рис. Столову ложку сирого рису зранку натщесерце мінімум за годину до сніданку (можна і за 1,5 години), запити склянкою води. Рис не намагатися прожувати, просто випити, як ліки. Краще круглий, цілий.
Укр_жіночка• 17 февраля в 13:20
Ответ дляГуру троллинга
Удалено администрацией...
Гуру троллинга• 17 февраля в 13:22
Ответ дляУкр_жіночка
Удалено администрацией...
Аргументы будут? Ну там, какой он полезный или может состав нам распишете? 😂
Укр_жіночка• 17 февраля в 13:23
Ответ дляГуру троллинга
Аргументы быстрое и лёгкое снижение веса
Тану на сонці• 17 февраля в 13:30
Ответ дляГуру троллинга
Там дуже багато цукру.
Моя сусідка 4 роки тому вирішила схуднути на гербалайфі. У неї купа знайомих, і серед них знайшлася дистриб´ютор.
Купила чай, коктейль. І їй розписали, як пити чай і воду додатково. Чай тричі на день, коктейль двічі на день.
Це вже потім я на банці їй показала, скільки цукрів і яких у складі (там чесно розписано на банці).

Так от. Перший день прийому нічого, тільки вона скаржилася, що надто багато рідини їй важко було пити. А наступного дня вона перестала ходити в туалет, почалися набряки. Не виходило навіть з таблетками. Кинула пити гербалайф, а все одно сеча не виходить. Пішла в лікарню. З крапельницею є сеча, без - тільки набряки.
Більше місяця вичухувалася, щоб самій в туалет ходити. Нирки у неї здорові, з хроніки лише щитовидка, невідомо, чому так організм відреагував. Може, ще вік (48 тоді їй було).
Love_Love_Love_• 17 февраля в 13:30
Ответ дляУкр_жіночка
Безпечніше було б огу собі відрізати для бистрого сніженія вєса
Love_Love_Love_• 17 февраля в 13:31
Головне на гербалайф всі накинулися, а кокаїну зраліли, ехххх
Тану на сонці• 17 февраля в 13:32
Ответ дляLove_Love_Love_
Кокаїн хрін де купиш.
А гербалайф на кожному кроці є.
Укр_жіночка• 17 февраля в 13:33
Ответ дляLove_Love_Love_
В опасность гербалайф ужас коктейли и травяной чай
Love_Love_Love_• 17 февраля в 13:36
Ответ дляУкр_жіночка
Ви склад коктелів знаєте?